Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 23:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 cze 2018, o 20:26 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwały: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Województwo: Zagranica
Zaczyna mi się robić robić szkoda tego forum. od dłuższego czasu nic tu się nie dzieje, nikt praktycznie się nie udziela. Jednocześnie widzę, że część starej gwardii nadal odwiedza forum. Jak i ja pewnie z sentymentu. Niektórzy są już tutaj z 10 lat. Szkoda byłoby to zatracić. Ja rozumiem, że czasy się zmieniają, ogary powoli idą do lamusa, a większość z nas ma już w miarę poukładane dorosłe życie, ale nie wierzę, że jednocześnie straciliście pasję do motoryzacji.
Dlatego może by tak spróbować się skrzyknąć spróbować zreanimować trupa zanim by uchronić forum przed zapomnieniem.

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 30 cze 2018, o 22:20 
VIP
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 wrz 2009, o 14:44
Posty: 1673
Lokalizacja: Różyce Żurawieniec
Pochwały: 17
Pojazd: Router Bassa 50, Fiat Siena 1.2 8V 75KM
GG: 12188363
Województwo: Łódzkie
Kiedyś było tak, że zarejestrowany ogar kosztował 300zł a chinol 1,5k. Dziś zarejestrowany komar 1500zł a chinola za 300 zł się kupi.

Dodatkowo fakt, że teraz by jeździć motorowerem trzeba posiadać prawo jazdy kategorii AM co kosztuje dużo i jest totalnym absurdem, bo lepiej poczekać i zrobić prawo jazdy na motocykl. xD


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 2 lip 2018, o 01:15 
Poziom

Dołączył(a): 28 lip 2013, o 18:12
Posty: 295
Pochwały: 4
Pojazd: Polonez
GG: 0
Województwo: Dolnośląskie
:yes: Unia zabiła fora tego typu tym prawem jazdy...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 2 lip 2018, o 20:02 
JuniorAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2010, o 12:20
Posty: 6315
Lokalizacja: WUR
Pochwały: 28
Pojazd: YYyyy
GG: 0
Województwo: Zachodniopomorskie
Cokolwiek byśmy nie wymyślili nad ogarem nikt się nie będzie spuszczał. A motorowerami już mało kto się interesuje. Teraz za 2k kupisz sobie już rozdupczoną sende czy inne gunwo i będziesz miał więcej zabawy na ulicy i nauki w garażu.

Dodano: 2 lipca 2018, o 19:02

Z resztą przy aktualnym zalewie fejsbukowego gówna z którego i również korzystam zwykłe "staromodne" forum nie ma siły przebicia. O i to miedzy innymi fb chodziło przejąć każdy możliwy element życia. Zobaczcie jak wszystkie fora dosłownie pierdolnęły na pysk po tym jak weszły grupy na fb z możliwościami sprzedaży itd. W ciągu kilku lat (z 3?może 4?) zwolniło przepływ "sensownych" informacji. Myśle że kumacie o co mi chodzi. Na tym forum nie mamy możliwości zrobienia niczego, nie ma możliwości zarządzania forum itp.

_________________
T P S k&rwa! xD Specjalysta, znafca, członek ławy oburzonych. xD
"Dla klyenta wszystko, nawet ukurzyć moge."



Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 2 lip 2018, o 21:20 
Poziom

Dołączył(a): 4 mar 2017, o 18:19
Posty: 88
Pochwały: 2
Pojazd: Romet Kadet 110 Automatic,
Romet Ogar 200

GG: 0
Województwo: Łódzkie
Malina ma rację- fb rozłożyło na łopatki sporą część for. Ale spróbować zawsze można.
Osobiście uważam, że forum powinno iść z czasem i umieszczać więcej tematów dot. nowszych konstrukcji- nie ma co ukrywać, ogary dzisiaj w większości użytkują zapaleńcy, fani motoryzacji PRLu a nie osoby, które nigdy z nimi nie miały do czynienia.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 2 lip 2018, o 21:58 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwały: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Województwo: Zagranica
Pejszbuk zabija wszystko co kiedyś było
Kurła kiedys to było.....
gadu-gadu
nasza-klasa
A tak, przez te fejsbukowe wynalazki jak mesenger ciągle ktoś mi dupę zawraca
Zwłaszcza żona, albo rodzina z Polski :P. Jak wywaliłem , to pretensje, że nie da się ze mną skontaktować. A jak telefon odblokuje to zawsze dziad zostawia po sobie ślad aktywności na fejsbuku mimo iż nie byłem.
Cóż od paru lat te forum bardziej przestawiło się na samochody niż na ogary więc proponuję odkurzyć tematy z autami zamiast rozczulać się, że pejszbuk wszystko zabija. Mamy swoje stare grono, to nam wystarczy :).

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 3 lip 2018, o 12:20 
Poziom

Dołączył(a): 4 mar 2017, o 18:19
Posty: 88
Pochwały: 2
Pojazd: Romet Kadet 110 Automatic,
Romet Ogar 200

GG: 0
Województwo: Łódzkie
Dziadek napisał(a):
Pejszbuk zabija wszystko co kiedyś było
Kurła kiedys to było.....
gadu-gadu
nasza-klasa
A tak, przez te fejsbukowe wynalazki jak mesenger ciągle ktoś mi dupę zawraca
Zwłaszcza żona, albo rodzina z Polski :P. Jak wywaliłem , to pretensje, że nie da się ze mną skontaktować. A jak telefon odblokuje to zawsze dziad zostawia po sobie ślad aktywności na fejsbuku mimo iż nie byłem.
Cóż od paru lat te forum bardziej przestawiło się na samochody niż na ogary więc proponuję odkurzyć tematy z autami zamiast rozczulać się, że pejszbuk wszystko zabija. Mamy swoje stare grono, to nam wystarczy :).


Akurat GG wciąż używam :D
Gdyby nie konta debilnych (sorrki za określenie- innego nie znajdę, na bezprawniku dokładnie opisali sprawe) pedofili oraz "filmy za doładowanie" to byłoby idealnie :P
A z FB to w ogóle są kwiatki a co najlepsze- na seryjnym Androidzie [lub iOS] nie można zablokować żadnych uprawnień (rejestracja dzwieku z mikrofonu na wylaczonym telefonie w celu dopasowania reklam do tematów rozmów..)
Wracając do forum, można by rzeczywiście pwostawiać jakieś instrukcje do nowszych kontrukcji dot. np. regulacji luzu zaworowego, ustawiania rozrządu itd. Zawsze jest szansa, że ktoś zajrzy i tu zostanie :) No a auta zwyczajnie odgrzewać jak stare kotlety ;P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 3 lip 2018, o 16:31 
JuniorAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2010, o 12:20
Posty: 6315
Lokalizacja: WUR
Pochwały: 28
Pojazd: YYyyy
GG: 0
Województwo: Zachodniopomorskie
Wróciłby do tego starego pierdolnika, aż mi się przypomniało jak cisneliśmy beke z tego typka co syrene remontował i wydech pomalował, podłoge zrobił na płasko itp gówna. A na innych forach obsysali mu gówno z dupy z podniecenia. Pamięta to ktoś jeszcze? xD

_________________
T P S k&rwa! xD Specjalysta, znafca, członek ławy oburzonych. xD
"Dla klyenta wszystko, nawet ukurzyć moge."



Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 3 lip 2018, o 21:10 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 12:47
Posty: 1263
Lokalizacja: Przedbojewice
Pochwały: 25
Pojazd: Romet Ogar 200 88'
Audi 80 b3 1.8s 90'

GG: 16013509
Województwo: Kuj.-pom.
Pamiętam pamiętam, oj były czasy :P

_________________
Autor postu jest autorem postu
Moje maszynki:
Ogar
Mondziak
Astra
Audi 80


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 9 lip 2018, o 13:30 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2013, o 19:46
Posty: 204
Lokalizacja: 30km od Częstochowy
Pojazd: Romet ogar 200 89'
GG: 0
Województwo: Śląskie
Zauważyłem, że odkąd ja się zarejestrowałem na tym forum w 2012 to właśnie od tamtego czasu się staczało :D
Ogary jeszcze ludzie kupują jak tak patrzę na grupy na FB i powiedziałbym że nie z tendencją spadkową ;)

_________________
- Co robi cygan w salonie Subaru ? - Rozkręca imprezę :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net