Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 kwi 2024, o 00:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 wrz 2010, o 23:08 
DNIA 5 WRZEŚNIA 2010 PADŁEM OFIARĄ ATAKU HAKERSKIEGO! NIE BYŁO MNIE NA FORUM OD DŁUŻSZEGO CZASU DO MNIEJ WIĘCEJ TEJ GODZINY. SPRAWCA SKASOWAŁ REGULAMIN FORUM KILKA WĄTKÓW WĄTKÓW FORUM ORAZ ZBANOWAŁ TEO! PROSZĘ ZACHOWAĆ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ZALECANE JEST WSZYSTKIM UŻYTKOWNIKOM ABY ZGŁASZALI MI I OJSOWI JAKIEKOLWIEK ZAGROŻENIA! ZALECAM WSZYSTKIM UŻYTKOWNIKOM ZMIANĘ HASEŁ ORAZ ADRESÓW MAILOWYCH! BĘDĘ MUSIAŁ SIĘ Z OJSEM ZARAĆ ZA NOWY REGULAMIN!


Góra
  
 
PostNapisane: 5 wrz 2010, o 23:25 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2010, o 21:00
Posty: 702
Lokalizacja: koszalin
Pochwały: 10
Pojazd: Ogar 200, WSK M06, WFM M06, Simson Duo 4/1
GG: 7228749
Województwo: Zachodniopomorskie
Co za s..syn z tego co to zrobił... masakra! Widziałem gdzie Dziadek wypisujesz jakieś dziwne rzeczy i trochę się dziwiłem ale teraz już wszystko wyjasnione.

Jeżeli to czytasz szma*o to wiedz, że całe forum pi..li cie wałkiem do ciasta w d**sko i to bez mydła!

(sorry za to, ale chyba rozumiecie a ja NIENAWIDZĘ takich hien)

_________________
Autor postu otrzymał litr benzyny

Nie ma boga, jest MoTóR !!!!!!!

Moja stronka http://www.doman30.pl.tl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 5 wrz 2010, o 23:34 
Doman jakiś czas na forum mnie nie było pamiętam , ze tylko sporadycznie zalogowałem się 1 września i to wszystko żadnych postów po wakacjach nie pisałem zaraz zobaczę archiwum sb. Wiem, że osoba która się włamała bardzo źle mi życzy nie tylko mi ale całego forum. Usunięty regulamin na szczęście panel admina jako tako jest zabezpieczony


Góra
  
 
PostNapisane: 5 wrz 2010, o 23:41 
Ilekroć mnie chwilę nie ma forum się sypie, nie mogę na to pozwolić by ktoś się bawił moim kosztem :-/


Góra
  
 
PostNapisane: 5 wrz 2010, o 23:53 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2010, o 21:00
Posty: 702
Lokalizacja: koszalin
Pochwały: 10
Pojazd: Ogar 200, WSK M06, WFM M06, Simson Duo 4/1
GG: 7228749
Województwo: Zachodniopomorskie
No ciekawe kto to jest i jaki ma w tym cel. Może jest to jakiś właściciel innego forum na które nikt nie zagląda i mu żal dupsko ściska? A np robiąc burdel tutaj myśli że użytkownicy przeniosą się na jego forum...
To jest zwykły Neo-Kid.
A jak on się włamał na Twoje konto? Zgadywał jakoś hasło czy to haker jest?

A co do tego co napisałem że jakieś posty dziwnie pisałeś to mogłem też pomylić Twoje konto z kontem Ogarkowca bo musiał sobie wybrać taki sam avatar jak Ty... i często mi się myli a avatar na forum jest jak twarz w realnym życiu.

_________________
Autor postu otrzymał litr benzyny

Nie ma boga, jest MoTóR !!!!!!!

Moja stronka http://www.doman30.pl.tl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 00:04 
haker na hasło by nie wpadł. Musi być to osoba która mi źle życzy na forum a takie się znajdą o fakt faktem nie jestem tu lubiany. Ostatnio ktoś mi wysłał na maila moje zdjęcie brzydko przerobione z groźbami dziś to się odbiło na forum. Konkurencja? Eeee nie grozi nam nie mamy z nikim na pieńku też bywamy mniejszością motorowerową już bo starych rometów coraz mniej a moda wśród młodych jest albo na chińskie kible, albo na skutery.


Góra
  
 
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 00:11 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2010, o 21:00
Posty: 702
Lokalizacja: koszalin
Pochwały: 10
Pojazd: Ogar 200, WSK M06, WFM M06, Simson Duo 4/1
GG: 7228749
Województwo: Zachodniopomorskie
Kurcze to nieźle kogoś musiałeś wkur...
Ja bym proponwał się nie pier... tylko iść z tym do prokuratury, może do jakiegoś adwokata itp
Groźby, obrażanie, wyśmiewanie (np to przerobione zdjęcie) to nie przelewki. Hakerstwo też jest karalne. A jeżeli osoba która to robi myśli że nie da się jej wykryć bo ma neo i zmienne IP jest w błędzie i to dużym. Były przypadki że nawet kolesi którzy robili coś takiego w kafejkach namierzali... Oczywiście mało jest takich idiotów ale jednak są.
Ja bym tego nie bagatelizował.
Jeżeli to by się stało raz, jakiś debil shackował by konto, porobił dymu i miał satysfakcje to trudno ale jak to już nie pierwszy raz i jeszcze te groźby...
A swoją drogą to koleś musi mieć nieźle nasrane we łbie.

_________________
Autor postu otrzymał litr benzyny

Nie ma boga, jest MoTóR !!!!!!!

Moja stronka http://www.doman30.pl.tl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 00:35 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2009, o 00:31
Posty: 989
Lokalizacja: Pszczyna
Pochwały: 31
Pojazd: Opel Corsa C gsi 1.8
Ogar 200

GG: 7152552
Województwo: Śląskie
Może ktoś po prostu golfów nie lubi.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 07:43 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lis 2007, o 21:07
Posty: 4555
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Pochwały: 29
Pojazd: Ogar 200, Honda Hornet
GG: 0
Województwo: Śląskie
Dziadek, może keylooger? Skrypt phpBB3 jest w miarę bezpiecznym skryptem... -.-

_________________
www.ogar200.pl
Prawdziwa wiedza i mądrość powinna zawsze iść w parze z pokorą i chęcią pomagania innym

Dziwisz się że na forum nie ma żadnych reklam? Taki był mój cel! Jestem przeciwnikiem komercyjnego internetu! Następną przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt iż niedorzeczne i perfidne jest sprzedawanie czyichś informacji!
ObrazekPiszę poprawnie po polsku.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 6 wrz 2010, o 13:19 
ModTeam
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2009, o 10:32
Posty: 5982
Lokalizacja: Brzesko
Pochwały: 19
Pojazd: Zaciung
GG: 10910980
Województwo: Małopolskie
Na tyle zbanowanej wiary to się nie dziw...Władza nigdy nie podpasuje 100% społeczeństwa.Wykonujesz swoją pracę ale musisz się z tym liczyć że bd miał wrogów.Ale to i tak jest chamstwo.

_________________
Albo Bokiem Albo Wcale...
Jestem tu od nadawania sprawom toku, Od wykonywania i wydawania na nie wyroku...

Stary Romeciarz:
"Myslisz dlaczego nasz znajomy KomoBrono napisal bul? Bo Ruzga sobie smiechnac chcial."

"Z buta buta buta wjeżdżam mkły pas jednym szczalem i zapinam dalej, później jadę jadę i żarówke w lapmie pale a palczaste gna dalej."

"Oddałbym wszystkie posty, za jeden Kaptajna..."


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net