Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 27 kwi 2024, o 17:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lut 2010, o 23:03 
Styler
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2009, o 09:30
Posty: 160
Pochwały: 8
Pojazd: OGAR 200 TUNING WT
WSK m150
Aprili af1 europa

GG: 5359245
Województwo: Śląskie
Siema!
Zastanawiałem się długo nad tym patentem(łłłłooo chyba rok) i doszedłem do wykonania...jednak dalej nie mam przemyślanej jednej kwestii(i tutaj proszę was o pomoc) gdzie mam umieścić mp4 żeby było wygodnie do zmienianie muzyki???W ogóle to tak zaczynam od końca, będzie to wyglądało tak:
schowek wysłany niebieskim materiałem na którym są dwa niebieskie migające do muzyki neony na końcu schowka płaska plexa z wyciętymi otworami w których to będą zamontowane takie dwa głośniki http://www.allegro.pl/item901843544_glo ... sklep.html
i włącznik oto początki moich prac(materiał jeszcze niedoklejony i niedocięty):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Proszę o pomoc!!!i komentarze

_________________
Podpis zbyt rozbudowany : pokaż podpis
Obrazek
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... _200/38575
kiedy jadę na romecie to nie myślę o MZ-cie
Czy to ogar czy to jawka nie dogoni nas pierdziawka
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 8 lut 2010, o 23:05 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2009, o 00:31
Posty: 989
Lokalizacja: Pszczyna
Pochwały: 31
Pojazd: Opel Corsa C gsi 1.8
Ogar 200

GG: 7152552
Województwo: Śląskie
A co ze wzmacniaczem ? o.O
Na mp4 se dorób jakąś "kieszonkę" Lub na gumkach (hardcore).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 8 lut 2010, o 23:06 
Poziom

Dołączył(a): 31 gru 2007, o 22:16
Posty: 2297
Pochwały: 22
Pojazd: sdfjh
GG: 0
Województwo: Mazowieckie
niestety ale zmierzasz w złym kierunku kompletnie :-P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 8 lut 2010, o 23:08 
Styler
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2009, o 09:30
Posty: 160
Pochwały: 8
Pojazd: OGAR 200 TUNING WT
WSK m150
Aprili af1 europa

GG: 5359245
Województwo: Śląskie
wzmacniacz po drógiej stronie spoko..

_________________
Podpis zbyt rozbudowany : pokaż podpis
Obrazek
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... _200/38575
kiedy jadę na romecie to nie myślę o MZ-cie
Czy to ogar czy to jawka nie dogoni nas pierdziawka
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 8 lut 2010, o 23:10 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2009, o 00:31
Posty: 989
Lokalizacja: Pszczyna
Pochwały: 31
Pojazd: Opel Corsa C gsi 1.8
Ogar 200

GG: 7152552
Województwo: Śląskie
Do mp4 se zrób jakaś kieszonka i wyłóż gąbką, to chyba będzie najlepsze rozwiązanie.
Można kombinować z jakimiś gumkami, opaskami ale to nie ma sensu jak masz chęci do pracy ;]


Witeq napisał(a):
niestety ale zmierzasz w złym kierunku kompletnie :-P

To już jego sprawa co robi w ogarze ^^
My staramy się tylko pomóc w realizacji jego celu.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 8 lut 2010, o 23:47 
Sorry ale ty masz zamiar jeździć i głośno słuchać muzykę robiąc przy tym hałas? Czarno to widzę. Jawa do cichych silników nie należy więc będzie potrzeba więcej decybeli żeby to zagłuszyć. rozumiem bardziej żeby słuchać muzyki tylko i wyłącznie przy postoju... W przeciwnym wypadku zwrócisz tylko większe zainteresowanie policji i jeszcze mohery będą się skarżyć na ciebie Mistrz już to prdzechodził z pseudosportem na pół przecietnym xD Twardo się tego trzymam Najpiękniejsza muzyka pochodzi z serca silnika audio w jednośladach mówię nie :P ale nie sugerujcie się mną to jest moja opinia. Nie lubię typków którzy się lansują w plastikowych kiblach audiem ze wzmacniaczami to jest taki kryzys wieku dojrzewania. Nie masz jeszcze 4 kółek to musisz się kiblem z audio zadowolić ;]


Góra
  
 
PostNapisane: 9 lut 2010, o 00:00 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2009, o 00:31
Posty: 989
Lokalizacja: Pszczyna
Pochwały: 31
Pojazd: Opel Corsa C gsi 1.8
Ogar 200

GG: 7152552
Województwo: Śląskie
Dziadek, na wydechu z simsona ogar wcale nie jest taki głośny, a kolega takowy posiada. Co do muzyki w trakcie jazdy, także jestem przeciwko, muzyka jedynie na postoju.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 9 lut 2010, o 11:15 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2009, o 12:26
Posty: 120
Lokalizacja: Kłodzko
Pochwały: 2
Pojazd: Romet Ogar 200
GG: 10605334
Województwo: Dolnośląskie
Niekoniecznie na włączonym silniku , jeśli ma uq to podpina pod akumulator i słucha , ale aqś musiałby mieć z 7-9 Ah żeby to np. na jakimś postoju grało

_________________
Knypas napisał(a):
Koło 19" z przodu + 3 pkt do lansu Zią !, filtr powietrza przymocowany na pasu od spodni Ojca... Bak zrobiony z kilku konserw, osłona na tłumik z ogrodzenia sąsiada

xD opis zmutowanej Jawki
Postaw sobie cel , daj z siebie wszystko by kolejne pokolenia mogły cieszyć się twoim pojazdem


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 9 lut 2010, o 17:35 
Styler
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2009, o 09:30
Posty: 160
Pochwały: 8
Pojazd: OGAR 200 TUNING WT
WSK m150
Aprili af1 europa

GG: 5359245
Województwo: Śląskie
Dziadek napisał(a):
Sorry ale ty masz zamiar jeździć i głośno słuchać muzykę robiąc przy tym hałas? Czarno to widzę. Jawa do cichych silników nie należy więc będzie potrzeba więcej decybeli żeby to zagłuszyć. rozumiem bardziej żeby słuchać muzyki tylko i wyłącznie przy postoju... W przeciwnym wypadku zwrócisz tylko większe zainteresowanie policji i jeszcze mohery będą się skarżyć na ciebie Mistrz już to prdzechodził z pseudosportem na pół przecietnym xD Twardo się tego trzymam Najpiękniejsza muzyka pochodzi z serca silnika audio w jednośladach mówię nie :P ale nie sugerujcie się mną to jest moja opinia. Nie lubię typków którzy się lansują w plastikowych kiblach audiem ze wzmacniaczami to jest taki kryzys wieku dojrzewania. Nie masz jeszcze 4 kółek to musisz się kiblem z audio zadowolić ;]

muzyka dokładnie jak to ująłeś tylko na postoju...bo dużo czasu spędzam w gronie kolegów i ,,przyjaciółek'' na wsi

Posty scalono
RJW23 napisał(a):
Niekoniecznie na włączonym silniku , jeśli ma uq to podpina pod akumulator i słucha , ale aqś musiałby mieć z 7-9 Ah żeby to np. na jakimś postoju grało

lekko :!: ja mam aq 4Ah nowe a na aq z kibla od brata(3Ah) wytrzymał 5h bez ładowania. I jeszcze rozrusznik zakręcił :!: :!: :!: <lol>

_________________
Podpis zbyt rozbudowany : pokaż podpis
Obrazek
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... _200/38575
kiedy jadę na romecie to nie myślę o MZ-cie
Czy to ogar czy to jawka nie dogoni nas pierdziawka
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 21:08 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2010, o 21:00
Posty: 74
Pojazd: Romet Ogar 200
GG: 0
Województwo: Lubelskie
Powiem ci gościu że zanim przeczytałem twój temat uważałem że do takiego Ogara nieopłaca się wkładać Car Audio Sprzęt ale że tak fajnie to zrobiłeś samoróbkowo ale bardzo dobrze :-> :D to daje to do myślenia.Lecz wracają do twojego pytania hmm...musiał byś sobie zrobić przy kierownicy taki trzymak na telefon samochodowy ale musiał bys sobie to czymś umocować aby podczas jazdy ci to niewylatywało więc zastosuj może to co Baton wspominał.Co do głośników to trochę za słabę jeśli chodzi o jazdę i słuchanie,zawsze patrz na moc głośnika a nie ile wat mają.Głośniki które by miały 120vat i wzmacniacz do tego 400vatowy to coś by z tego było. :-P W twoim przypadku muzyka musi być głośniejsza od silnika.

_________________
Obrazek
" Prawdziwy Motórzysta "
cytat z filmu "Motór"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net