Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 kwi 2024, o 11:09

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lut 2010, o 23:44 
VIP
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sie 2009, o 16:07
Posty: 434
Lokalizacja: Łowicz
Pochwały: 7
Pojazd: Ogar 200 84'
Honda CB500, Honda Civic V

GG: 0
Województwo: Łódzkie
Dziadek, z tym, że to jest zły kierunek to się z Tobą w 100% zgadzam. Ale powiedz, czym jest większe zainteresowanie chińskimi skuterami czy polskim Rometem ?

_________________
Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, o 23:51 
Tutaj się nie zgodzę nie mamy po prostu wyboru jesteśmy zalewani tym shitem na którym żółtki kręcą niezłą kasę.... Wicia dla mnie jedna osoba która by zmieniła zdanie byłaby wielkim sukcesem należy jak najbardziej podjąć próbę walki z tym shitem nie liczę na to , żeby całą Polskę negatywnie nastawić ale chociaż małą grupkę ludzi która będzie potrafiła docenić to co jest tak naprawdę piękne


Góra
  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, o 23:54 
VIP
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sie 2009, o 16:07
Posty: 434
Lokalizacja: Łowicz
Pochwały: 7
Pojazd: Ogar 200 84'
Honda CB500, Honda Civic V

GG: 0
Województwo: Łódzkie
Dziadek, fanów polskiej motoryzacji jest mała garstka w porównaniu do chinów itp. Myślisz, że jak by było cały czas o Romecie, to ludzie by wchodzili ?

_________________
Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 24 lut 2010, o 17:43 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2009, o 19:29
Posty: 10
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Pojazd: Honda Hornet 600
GG: 3228543
Województwo: Dolnośląskie
Najlepsze jest to, że ludzie piszą tutaj o blogu jak o swojej stronie. Rozumiem Wasze zastrzeżenia, ale ja wpadłem na pomysł zrobienia bloga i umieszczam na nim co zechcę. Płace za niego, sam go od początku prowadzę i zadecyduje czy będzie tam tanie gówno czy tylko Simson i Romet. Dziadek, Simsonów już nie robią, tak samo starych Rometów. Cała motoryzacja teraz opiera się na Chinach, z resztą na każdej rzeczy teraz pisze Made in China albo Tajwan. Dobra strone o maszynie z duszą zrobił OJS, jak widać nie pojawia się na tej stronie zbyt wiele newsów, bo nie ma co o tym pisać, poza tym strona OJS'a nie ma takiego celu. Nowe firmy, które jakością nie dorównują starym motorowerom, są istniejące i dostarczają nowe info. Dlatego piszę o tym, bo jest o czym, oraz dlatego, że jest teraz popyt na badziewne motorowery.
120zł będzie przeznaczone na konkurs: 60zł- 1 miejsce, 40zł- 2 miejsce, 20zł- 3 miejsce do wykorzystania w sklepie. Jest jedna duża reklama, za którą właśnie dostałem te pieniądze. Inne reklamy są po to aby strona jakoś wystartowała, bo do tej pory strona ma zbyt małe zainteresowanie.

Dodano: 24 lutego 2010, o 16:38

Cytuj:
Co Ci się niechce tłumaczyć ? Nasrałeś na wszystkich i dałeś milion reklam. Takie moje zdanie .


Moje zdanie jest takie, że nie masz pojęcia o web masteringu. Ja nie jestem super zaawansowany, ale wiem co robię. Moge słuchać waszych uwag, ale nie zawsze muszę się z nimi zgadzać. Powiedziałeś ***** opcje udostępniania, ja powiedziałem, że nie, a Ty do mnie z ryjem, że ten blog to syf. O takich sprawach, co ma tam być, a co nie, pozwól, że sam będę decydował ;) Zrobisz sobie może kiedyś stronkę to nie dodasz opcji share, proste.

_________________
Obrazek
Jawa Mustang 50 > Aprilia Classic 50 > Honda Hornet 600


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 24 lut 2010, o 18:33 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 wrz 2009, o 20:13
Posty: 237
Pochwały: 4
Pojazd: Romet Ogar 200, Honda SFX
GG: 0
Województwo: Podkarpackie
Cytuj:
Cała motoryzacja teraz opiera się na Chinach, z resztą na każdej rzeczy teraz pisze Made in China albo Tajwan.
Cytuj:


Więc dalej to pochwalaj to za kilka lat wkońcu przypną Ci metkę MAde In China. Nie musisz pisać notki dla notki żeby tylko była o jakims tanim gównie. Ludzie wolą przeczytać rzadziej o czymś ciekawym niz czesto o byle czym.. Jeśli jesteś fanem motoryzacji, promuj prawdziwa motoryzacje, namawiaj ludzi do remontowania, jeżdzenia pojazdami z duszą.. Takie moje zdanie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 24 lut 2010, o 18:37 
Kusior i masz u mnie piwo <piwo> dokładnie o to m chodziło, przepraszam klawiatura się sypla.


Góra
  
 
PostNapisane: 24 lut 2010, o 19:08 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2009, o 19:29
Posty: 10
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Pojazd: Honda Hornet 600
GG: 3228543
Województwo: Dolnośląskie
kusior12, chciałbym. Tyle, że blog to taka strona, która dostarcza możliwie jak najwięcej nowych info z danej dziedziny. O starych maszynach nie tworzy się blogów, bo nici z newsów, a namawianie do kupowania wartościowych maszyn to nie moja działka. To jest blog motorowerowy, o wszystkich motorowerach, takie było od samego początku założenie. Może ktoś stworzy bloga na temat starych motorowerów, zobaczymy.
Poza tym teraz nawet podzespoły do popularnych dobrych marek są robione w Chinach czyli jesteśmy na to skazani.
Ja nie promuje Chińskiego badziewia tylko staram się pisać newsy ze świata motorowerowego.

_________________
Obrazek
Jawa Mustang 50 > Aprilia Classic 50 > Honda Hornet 600


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 28 lut 2010, o 00:52 
promując newsy niestety promujesz chińskie badziewie zastanawiam się czy dalej współpraca z tym blogiem ma sens. Ponieważ to forum głównie siedzi w klimatach starszych maszyn te nowsze zwłaszcza te chińskie są tu mniejszością. Chciałem Bloga tutaj nastawić bardziej na Romety, Jawy, Simsony, Yamahy Hondy itd. Chciałem też włączyć innych użytkowników forum do współpracy. Dać jakieś ciekawostki nir tylko newsy. Bo nie to jest tu ważne. Chinol będzie zawsze dla mnie tandetnym kiblem zrobiony za miskę ryżu nastawiony tylko na sprzedaż. Święcące się gówno które po krótkim czasie traci swój blask i się rozsypuje... Powiem krótko nie to nie twoja strata...


Góra
  
 
PostNapisane: 13 lis 2010, o 13:39 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2009, o 19:29
Posty: 10
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Pojazd: Honda Hornet 600
GG: 3228543
Województwo: Dolnośląskie
"motorowery.net - ciekawostki ze świata 50-tek."

Chciałbym odświeżyć temat. Blog przeszedł gruntowną modernizację. Wygląda całkiem inaczej, zmienione zostało praktycznie wszystko.
Według mnie wygląd oraz funkcjonalność bloga poprawił się na jego korzyść. Jest tylko jeden problem z poprawnym wyświetlaniem go w starszych wersjach IE, ale myślę, że to jest mało istotne.

Całkiem inny jest pomysł na menu bloga. Kategorie zamiast stron widoczne u góry strony pełnią funkcję filtra, który pokazuje nam posty w tylko interesującej nas kategorii, jednak aby uszczęśliwić wszystkich musi być dużo newsów z każdej kategorii, co staram się nadrobić.

Pozostaje mi tylko zaprosić Was na nową odsłonę bloga oraz poprosić Was o szczerą opinie tutaj na forum oraz w ankiecie, którą znajdziecie na stronie.

Dla wszystkich którzy byliby zainteresowani współpracą z moją stroną polecam linki:
motorowery.net/współpraca
motorowery.net/reklama

Zapraszam!

_________________
Obrazek
Jawa Mustang 50 > Aprilia Classic 50 > Honda Hornet 600


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 25 sty 2011, o 11:20 
VIP
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sie 2009, o 16:07
Posty: 434
Lokalizacja: Łowicz
Pochwały: 7
Pojazd: Ogar 200 84'
Honda CB500, Honda Civic V

GG: 0
Województwo: Łódzkie
Forum zakończyło współpracę z motorowery.net?

_________________
Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net