Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 27 kwi 2024, o 15:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lut 2010, o 22:31 
Witam dziwię się , że jeszcze taki temat nie powstał myślę , że twórcą tego blogu się przyda wasza opinia by podnieść trochę poziom jaki reprezentuje sobą blog motorowery net który jest niestety moim zdaniem cieniutki. Przykro mi to mówić. Pomysł jest jak najbardziej trafiony ale treść mogłaby być bardziej urozmaicona. Nie podobają mi się następujące rzeczy które jednak mnie irytują nie wiem jak resztę. Przede wszystkim zbyt dużą uwagę poświęciliście Chińskim badziewiom ok rozumiem są i fanatycy takich pojazdów ale jest grubo przesadzone z notkami na ich temat. Po drugie czego bardzo nie znoszę faworyzowanie znowu Ogara 200 konkurs na najładniejszego ogara zamiast na najładniejsze motorowery i można by podzielić to na kategorię według marek, ale nie tematem tabu jak zwykle jest Ogar 200... Najwyższy czas poświęcić uwagę innym motorowerom które również mają duszę. I tu prosiłbym by właściciele innych marek włączyli się do opisów motorowerów sam mogę się włączyć do opisu simsona będę jak najbardziej obiektywny. Można byłoby zamieszczać własne dokonania np ja z mistrzem zbudowaliśmy ogarosimsona przygód było z tym naprawdę dużo oprócz tego można dodać jakieś niesamowite podróże ale to już z udokumentowaniem ze zdjęciami by wszystko było wiarygodne. To chyba wszystko co chciałem poruszyć


Góra
  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, o 22:36 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2009, o 00:31
Posty: 989
Lokalizacja: Pszczyna
Pochwały: 31
Pojazd: Opel Corsa C gsi 1.8
Ogar 200

GG: 7152552
Województwo: Śląskie
Z początku wszystko fajnie wyglądało.
Potem pojawiła się nasza klasa, facebook i ta "skromna" stopka. Pisałem już do kłardio z propozycjami, ale jedyne co się dowiedziałem to "To moja strona i będę robił co mi się podoba !!" i że "Przecież komercja jest dobra"....


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, o 22:37 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2009, o 15:41
Posty: 195
Pojazd: OGAR 200
GG: 10069149
Województwo: Zachodniopomorskie
tez tak sądzę ja np zrobiłem kadeta 125 i nie mam gdzie go opisać

_________________
Ogar kupiony

Obrazek
Obrazek
Mimi napisał(a):
tak kur*a czekolada ;p najeba* kloca, o to mi chodziło ;p domyślni jesteście, nie ma co :D

Harry Dedo i ogar 200 ;p


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, o 22:41 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2009, o 19:29
Posty: 10
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Pojazd: Honda Hornet 600
GG: 3228543
Województwo: Dolnośląskie
Ciesze się, że powstał taki temat. Możecie śmiało pisać swoje szczere opinie z, których później będę się tłumaczył ;). Dziadek jeśli chcesz możesz sam zostać jednym z autorów bloga, tak jak Wicia ;) Wtedy będziesz pisał o czym chcesz ;)

Dodano: 23 lutego 2010, o 21:40

Dedo, pisz do mnie, jeśli masz coś ciekawego to na pewno to zamieszczę. Co do Batona, to nie chce mi się tłumaczyć po raz kolejny, że opcje typu "share" - udostępnianie są dobre, jednak jeżeli przeszkadza to Wam wszystkim, to wywale to.

Dodano: 23 lutego 2010, o 21:41

Baton, stopka się zmieni jak będę miał średnio 100 unikalnych wizyt na dzień. Na początku muszę walnąć reklamy.

_________________
Obrazek
Jawa Mustang 50 > Aprilia Classic 50 > Honda Hornet 600


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, o 22:42 
Dobra mogę zająć się blogiem ale z góry zastrzegam, że w dni szkolne będę się nim zajmował w weekendy gdyż po prostu nie chce zaniedbywać forum myślę , że się jakoś dogadamy :) Odezwij się do mnie w weekend ;]


Góra
  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, o 22:43 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2009, o 00:31
Posty: 989
Lokalizacja: Pszczyna
Pochwały: 31
Pojazd: Opel Corsa C gsi 1.8
Ogar 200

GG: 7152552
Województwo: Śląskie
quardio napisał(a):
Co do Batona, to nie chce mi się tłumaczyć po raz kolejny, że opcje typu "share" - udostępnianie są dobre, jednak jeżeli przeszkadza to Wam wszystkim, to wywale to.


Co Ci się niechce tłumaczyć ? Nasrałeś na wszystkich i dałeś milion reklam. Takie moje zdanie .


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, o 22:45 
fakt rozumiem, że musisz się z czegoś utrzymać ale z reklamami też przesadzać nie wolno zdobyłeś 120zł i już chcesz je wydać?? Nie lepiej zostawić na czarną godzinę blogu?


Góra
  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, o 23:03 
Styler
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2009, o 13:12
Posty: 4692
Lokalizacja: Dynów
Pochwały: 69
Pojazd: Passat B5 1.9 TDI
+ reszta gruzów

GG: 927572
Województwo: Podkarpackie
Nie wiem po co ta wpsółpraca z forum ale dobra, Mi to nie przeszkadza, trochę to na odwal się zrobione a ten Wywiad z Wicią wyczerpujący.

_________________
Podpis zbyt rozbudowany : pokaż podpis
Było:
Romet Stella 94'
Simson SR50 88'
Kingway Yarox 2007'
Romet Mińsk 400A
Romet Kadet M780
Romet Ogar 200
Romet Komar 2352
Romet Ogar 200
Gilera Runner 70ccm malossi
Romet Komar 2351
Seat Cordoba 6K
Rover 214 SI 103km
Audi A4 1.9 TDI

Jest:
Passat B5 1.9 TDI
WSK 125
Romet Pony 301 "motorynka"
Romet Komar 2320 ''sztywniak''
Romet Pony M2 88'
Romet Pony M2 88
Romet Pony M3 84''


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, o 23:36 
VIP
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sie 2009, o 16:07
Posty: 434
Lokalizacja: Łowicz
Pochwały: 7
Pojazd: Ogar 200 84'
Honda CB500, Honda Civic V

GG: 0
Województwo: Łódzkie
Dziadek napisał(a):
Przede wszystkim zbyt dużą uwagę poświęciliście Chińskim badziewiom ok rozumiem są i fanatycy takich pojazdów ale jest grubo przesadzone z notkami na ich temat.


Dziadek, takie są dziejsze realia, większe zainteresowanie jest chińskim badziewiem, niż polskimi motorowerami, niestety.

_________________
Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 lut 2010, o 23:42 
Ale zastanówcie się tak szczerze? Czy te dzisiejsze realia są dobre? Czy aby na pewno świat zmierza we właściwym kierunku? Otóż nie. Ludzie nie bądźcie głupi nie dajcie się zwieść taniemu marketingowi. Nie wszystko jest złotem co się świeci. Właśnie moje zdanie jest takie, że ten blog powinien być ukierunkowany w stronę maszyn z duszą a nie plastikowym kiblom. Bynajmniej jeśli dojdzie moja wspołpraca z tym blogiem od razu zaznaczam, że będę podkreślał motorowery godne uwagi chińskim kiblom mówię twardo nie!


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net