Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 08:30

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 174 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 26 kwi 2013, o 22:56 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 29 wrz 2011, o 22:07
Posty: 1545
Lokalizacja: Ko艅skowola
Pochwa艂y: 6
Pojazd: Romet Ogar Typ 200 1984r
GG: 0
Wojew贸dztwo: Lubelskie
E no to szacuneczek, teraz pozostaje 偶yczy膰 szeroko艣ci i udanej wyprawy ;)


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 26 kwi 2013, o 22:59 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 6 sty 2012, o 12:19
Posty: 650
Lokalizacja: Pako艣膰
Pochwa艂y: 4
Pojazd: Golf MKIV 1.8T
Mi艅sk 125 400A
Rex RS450

GG: 3854399
Wojew贸dztwo: Kuj.-pom.
Kupi艂e艣 namiot za 600z艂 偶eby jeszcze za nocleg p艂aci膰... Ja bym bra艂 wsz臋dzie normalny nocleg a jak ju偶 bym wyda艂 tyle na namiot to bym wsz臋dzie pod namiotem spa艂... po co sobie podw贸jne koszta robi膰

_________________
Obrazek


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 26 kwi 2013, o 23:05 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 14 cze 2010, o 19:30
Posty: 6679
Pochwa艂y: 108
Pojazd: FSO Polonez Caro 1.4 16V, BMW 330d
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Cz臋stochowa powiadasz ? :D
W lipcu to m贸g艂bym 艣mign膮膰 ;p


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 26 kwi 2013, o 23:27 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwa艂y: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Wojew贸dztwo: Zagranica
Mozgi napisa艂(a):
Kupi艂e艣 namiot za 600z艂 偶eby jeszcze za nocleg p艂aci膰... Ja bym bra艂 wsz臋dzie normalny nocleg a jak ju偶 bym wyda艂 tyle na namiot to bym wsz臋dzie pod namiotem spa艂... po co sobie podw贸jne koszta robi膰

Nie 600 a 250 za namiot :). To sobie p艂a膰 1200 za tygodniowy nocleg. Ja robi臋 po swojemu. Dlaczego? Bo mog臋 :P

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 26 kwi 2013, o 23:44 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 15 lis 2009, o 20:54
Posty: 3118
Lokalizacja: Bytom
Pochwa艂y: 29
Pojazd: Honda VFR 750
Volvo V70 2.4 D5

GG: 6605823
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Szacunek za co ? Za wybranie si臋 Golfem IV w tak膮 podr贸偶 ? no sorry ale w stronach gdzie ja mieszkam wybranie si臋 autem na wakacje to norma :)

No mo偶e tam gdzie mieszka Dziadek to jaki艣 wyczyn , tymbardziej takim autem . <艣miech na sali>


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 26 kwi 2013, o 23:54 
JuniorAdmin
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 5 kwi 2010, o 12:20
Posty: 6315
Lokalizacja: WUR
Pochwa艂y: 28
Pojazd: YYyyy
GG: 0
Wojew贸dztwo: Zachodniopomorskie
Jak ja lubi臋 si臋 czepia膰 to tutaj czego艣 nie rozumiem, co si臋 co艣 wystawi to leci hejt. Te偶 lubi臋 po艣mia膰 si臋 z r贸偶nych okazji ale tutaj ewidentnie wida膰 偶e szukacie na si艂e powodu. Dziadek jara si臋 tym wyjadzem, bo jest to jego pierwszy taki wyjazd to si臋 mu nie dziwie. A wed艂ug mnie szacuneczek jaki艣 tam si臋 nale偶y bo to jednak jest kilometa偶 i mo偶e si臋 co艣 zjeb#膰. Tak samo z tym noclegiem, ch8j z tym 偶e ma namiot i bierze sobie wygodne spanie w hotelu czy co to tam jest? Co za r贸znica, przecie偶 to jego wyb贸r i on za to p艂aci.
Co艣my si臋 艣miali to 艣miali ale teraz robi si臋 to troch臋 przej$bane, jak czepiacie pyski na ka偶dym kroku Dziadka. Grunt 偶e Dziadek masz wyje%ane i robisz swoje, czasem 藕le czasem dobrze z gorszym lub lepszym skutkiem.

_________________
T P S k&rwa! xD Specjalysta, znafca, cz艂onek 艂awy oburzonych. xD
"Dla klyenta wszystko, nawet ukurzy膰 moge."



G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 00:26 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwa艂y: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Wojew贸dztwo: Zagranica
Obrazek b臋d臋 t臋skni膰 :cry:
Nie mam zamiaru wdawa膰 si臋 w bezsensowne dyskuje, kt贸re do niczego nie prowadz膮.
Dzi臋ki Malina za ciep艂e s艂owa.
Tak Jaram si臋 wyjazdem. Uwielbiam turystyk臋 jest mn贸stwo blog贸w turystycznych gdzie ludzie dziel膮 si臋 swoimi prze偶yciami. Ja podziele si臋 z wami tutaj :)/ aktualnie 艣ledze ten blog http://borewiczem.blogspot.com/ . Przykro mi, 偶e nie mog臋 dogodzi膰 ka偶demu. Szacun dla Ma膰ka Drivera czy FSO777 za swoje dalekie woja偶e ogarami. Ja na ich miejscu zesra艂bym si臋 par臋 razy przy byle pierd贸艂ce. Nie mniej mam do przejechania 1400 km w jedn膮 stron臋 w 14 letnim golfie w stanie 艣redniawym. 4 osobowy baga偶nik zapakowany po dach. Dlaczego nie ulepi膰 z tego jak膮艣 fajn膮 przygod臋? Ju偶 mog臋 zapowiedzie膰, 偶e b臋dzie bardzo obszerny materia艂 filmowy w ca艂kiem przyzwoitej jako艣ci. Nie zmuszam was przecie偶 do brania udzia艂u w tym w膮tku. Macie woln膮 wol臋 mo偶ecie wybra膰 bardziej ciekawy w膮tek :). Ja b臋d臋 si臋 cieszy艂 z jednej zainteresowanej osoby w tym w膮tku. By膰 mo偶e komu艣, kiedy艣 przydadz膮 si臋 te informacje. Na ko艅cu zrobi臋 szczeg贸艂owy kosztorys.

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 01:02 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 27 kwi 2011, o 15:38
Posty: 786
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwa艂y: 3
Pojazd: BMW E36 318i Touring
GG: 11623720
Wojew贸dztwo: Kuj.-pom.
A ja powiem tak... Pojecha艂by艣 dziadek nad polskie morze, albo w g贸ry, wzi膮艂by艣 kas臋 na turnus rehabilitacyjny i za grosze mia艂by艣 2 tyg w dobrych warunkach (lod贸wka, tv, internet to standard) + atrakcje (basen, boiska, jakie艣 imprezy itp.). ;] I nie m贸w, 偶e pogoda jest fatalna bo to bzdura. Je偶d偶臋 co roku nad morze i oczywi艣cie co艣 tam popada, ale bez przesady, z 2 dni w ci膮gu tych 2 tyg.

_________________
BMW E36 318i Touring - 115 KM - Obrazek

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 516148674/

http://www.youtube.com/user/xRothiusx?feature=mhee


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 07:54 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwa艂y: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Wojew贸dztwo: Zagranica
Jeszcze spytaj o felgi...
Roth doprawdy szanuje to kto w jaki spos贸b sp臋dza wakacje. Ty nastawiasz si臋 g艂贸wnie na wypoczynek. Ja na zwiedzanie. Podstawowym Moim celem jest zwiedzenie Chorwacji bo z mojego punktu widzenia jest to bardzo ciekawy. Przy okazji postoj zrobie w Ostravie celowo zarezerwowalem pokoj bo nie ma sensu rozbijak tak duzego namiotu na jedna dobe. Baltyk... Bylem ponad 30 razy od 偶u艂aw wi艣lanych po Mi臋dzyzdroje. Karpaty, sudety itd zaliczone. Kazdze wojewodztwo w Polsce. Kazde miasto wojewodzkie przynajmniej raz przejechane autem. Tak trudno zrozumiec, ze chce przetrzec inne szlaki? Tu nawet nie chodzi juz o koszta tylko o sposob sp臋dzenia wakacji. Taka dluga trasa bedzie,tez sama w sobie dla mnie nielada atrakcja. I chyba najbardziej Malina rozumie idee trasy.

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 27 kwi 2013, o 10:00 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 18 lip 2011, o 21:00
Posty: 4526
Lokalizacja: Cz臋stochowa/Koniecpol
Pochwa艂y: 48
Pojazd: Romet Ogar 200
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Troch臋 stracisz jad膮c autostrad膮 przez S艂owenie. Lepiej by艂oby wybra膰 jaki艣 objazd, bo ceny za winiety maj膮 z kosmosu.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 174 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 0 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net