Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 29 mar 2024, o 01:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 174 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 28 kwi 2013, o 19:41 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 27 kwi 2011, o 15:38
Posty: 786
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwa艂y: 3
Pojazd: BMW E36 318i Touring
GG: 11623720
Wojew贸dztwo: Kuj.-pom.
Dziadek napisa艂(a):
Nie chodzi mi o glupi emotikonek tylko o nieustanna zgryzliwosc ktora na zmiane prowadzisz z Wojciechem. Ciagnie to juz si臋 tygodniami i mam serdecznie dosc! Nie zycze sobie twoich jak i Wojciecha postow moich watkach. Nie zycze tez sobie aby ktokolwiek nazywal mnie idiota lub gejem! Jesli w dalszym ciagu bedzie si臋 nasilac nagonka na moja osobe. Podejme pewne radykalne kroki.


Jak膮 zgry藕liwo艣膰 ? :D Ty ju偶 wszystko odbierasz jako atak na Ciebie... Pewnie jakbym napisa艂, 偶e lubi臋 frytki to te偶 by艣 odebra艂 jako pr贸ba otrucia Ciebie... Napisa艂em tylko, 偶e nie dasz rady tyle jecha膰 bo nie jeste艣 przyzwyczajony, a jak b臋dziesz tyle jecha膰 to jest to niebezpieczne bo b臋dziesz zm臋czony, a wtedy 艂atwo o wypadek.

Daj sobie luz Dziadek bo ju偶 na prawd臋 Becal ma racj臋, 偶e nic Ci nie mo偶na powiedzie膰 bo si臋 o byle g贸&no obra偶asz...

_________________
BMW E36 318i Touring - 115 KM - Obrazek

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 516148674/

http://www.youtube.com/user/xRothiusx?feature=mhee


Ostatnio edytowano 28 kwi 2013, o 19:41 przez Kemot, 艂膮cznie edytowano 1 raz
Ostatnie zdanie - sama prawda .


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 28 kwi 2013, o 20:18 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwa艂y: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Wojew贸dztwo: Zagranica
Teraz ja napisze m贸j punkt widzenia i zdaje sobie sprawe, ze moze to by膰 m贸j ostatni post. Z dniem dzisiejszym nic mnie tu juz nie trzyma. Chcialem si臋 zaprzyjaznic i przez dlugie lata zdazylem nawiazac z wami wiez jestem wkoncu jestem tu od 4 lat. Dzis sprawa wyglada tak. Nie wazne co i w jaki sposob napisze pewna grupa forumowiczow bez przerwy najezdza po mnie. Mam sobie dac luzu? Tylko mnie np nie bawi to, ze np Wojciech68 bez ogrodek mnie obraza. Obrazal mnie wielokrotnie nazywajac mnie idiota, debilem jak i rowniez jezdzil po mojej rodzinie, gdzie rodzina dla wielu z was bylaby swietoscia... Konsekwencje jakie艣? Co najwyzej krotkie bany... Pisalem prosbe o blokade dostepu do moich watkow. Wiem, ze taka mozliwosc jest. Nie dostalem odpowiedzi. Ty Roth smarujesz mnie z Becalikiem rowno za plecami twoje zlosliwe komentarze bola. Mam tez zal o publikowanie na forum skrawek mojego zycia imtymnego. Aukcja skorzanego gorsetu ktory kupilem wyciekla poniewaz dalem ogloszenie do allegro z lampami na sprzedaz ktos podpatrzyl moje zakupy i opublikowal Cze艣膰 mojego zycia imtymnego bez mojej zgody. To te偶 mnie zabolalo. O numerze z tablicami nie ma co wspominac. Co偶, w艂asnie zdalem sobie sprawe, ze nie moge wam juz ufac. Wiekszosc z was mialem za bliskich kumpli. Zawiodlem si臋 choc sam nie jestem bez winy. W przeciwienstwie do tych ktorzy mnie skrzywdzili ja przeprosilem. Moze jestem naiwny, zbyt wylewny czasem, ale moje intecje zawsze byly serdecznie nastawione. Mam wrzucic na luz... Ale ile mozna kopac lezacego. Nie chce miec zniszczonego zycia przez ludzi ktorych sa wobec mnie wrogo nastawieni.

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 28 kwi 2013, o 20:41 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 27 kwi 2011, o 15:38
Posty: 786
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwa艂y: 3
Pojazd: BMW E36 318i Touring
GG: 11623720
Wojew贸dztwo: Kuj.-pom.
Dziadek napisa艂(a):
Nie wazne co i w jaki sposob napisze pewna grupa forumowiczow bez przerwy najezdza po mnie. Ty Roth smarujesz mnie z Becalikiem rowno za plecami twoje zlosliwe komentarze bola. Mam tez zal o publikowanie na forum skrawek mojego zycia imtymnego. Aukcja skorzanego gorsetu ktory kupilem wyciekla poniewaz dalem ogloszenie do allegro z lampami na sprzedaz ktos podpatrzyl moje zakupy i opublikowal Cze艣膰 mojego zycia imtymnego bez mojej zgody.


1. Odr贸偶nij naje偶d偶anie z wyra偶aniem w艂asnej opinii... Ty co艣 dodasz, 5 os贸b si臋 z tym nie zgodzi, napisze, 偶e nie masz racji i Ty ju偶 to odbierasz jako najazd, a przewa偶nie ta grupka os贸b ma racj臋...

2. Smarowanie za plecami.. To co zabronisz mi wolno艣ci wypowiedzi ? Mam prawo rozmawia膰 z kim i o czym chce. I to, 偶e o Tobie gadamy to nie nazwa艂bym "smarowaniem" bo rozmawiamy o tym co robisz (czyli o faktach)... "Smarowa膰" to mo偶na jakbym specjalnie wymy艣la艂 co艣, 偶eby pogorszy膰 Tw贸j wizerunek w spo艂ecze艅stwie...

3. Gorset - sam do tego doprowadzi艂e艣. Sam da艂e艣 swoje konto allegro na forum, sam kupi艂e艣 gorset, wi臋c o co Ci chodzi ? Dobrze wiesz, 偶e te informacje s膮 jawne i ka偶dy mo偶e to znale藕膰 bez wi臋kszego problemu. Jak si臋 wstydzisz tego co kupujesz to kupuj z innego konta, albo w sklepie... A Ty to odbierasz jako wielk膮 inwigilacje i jakby Cie FBI "prze艣wietla艂o"...

"Aukcja... wyciek艂a..." :D wyciec mo偶e jaka艣 informacja, kt贸ra jest nie jawna, utajniona...

_________________
BMW E36 318i Touring - 115 KM - Obrazek

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 516148674/

http://www.youtube.com/user/xRothiusx?feature=mhee


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 28 kwi 2013, o 20:44 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 18 lip 2011, o 21:00
Posty: 4526
Lokalizacja: Cz臋stochowa/Koniecpol
Pochwa艂y: 48
Pojazd: Romet Ogar 200
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Dobra starczy tego .


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 174 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 1 go艣膰


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net