Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 16 maja 2024, o 11:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Tytu艂: czy warto
PostNapisane: 30 pa藕 2008, o 21:10 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 15 sie 2008, o 21:23
Posty: 25
Lokalizacja: kowal
witam mam takie pytanie poniewaz chce kupic simsona i kolega ma na sprzedaz simsona enduro jest on po remoncie silnika (oczywiscie ze na Niemieckich czensciach)w艂ozyl za ten remont ponadz 500 z艂 i ma jeden mankament po tygodniu przepala swiece i chce 1700z艂.czy go warto kupic. :-?.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytu艂:
PostNapisane: 30 pa藕 2008, o 21:17 
Administrator
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 29 lis 2007, o 21:07
Posty: 4555
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Pochwa艂y: 29
Pojazd: Ogar 200, Honda Hornet
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
nie warto, za 1700z艂 masz dobrego simacza :) z papierami i zadbanego

_________________
www.ogar200.pl
Prawdziwa wiedza i m膮dro艣膰 powinna zawsze i艣膰 w parze z pokor膮 i ch臋ci膮 pomagania innym

Dziwisz si臋 偶e na forum nie ma 偶adnych reklam? Taki by艂 m贸j cel! Jestem przeciwnikiem komercyjnego internetu! Nast臋pn膮 przyczyn膮 takiego stanu rzeczy jest fakt i偶 niedorzeczne i perfidne jest sprzedawanie czyich艣 informacji!
ObrazekPisz臋 poprawnie po polsku.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytu艂:
PostNapisane: 31 pa藕 2008, o 21:38 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 31 gru 2007, o 22:16
Posty: 2297
Pochwa艂y: 22
Pojazd: sdfjh
GG: 0
Wojew贸dztwo: Mazowieckie
Bierz go bo wcale nie tak du偶o chce za niego (ja i tak bym za Simsona nie da艂 wi臋cej jak 800 z艂 :P) A ten mankament to jest 艂atwo naprawi膰 :P


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytu艂:
PostNapisane: 5 lis 2008, o 16:12 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 12 sie 2008, o 22:35
Posty: 486
Lokalizacja: Bytom
Pochwa艂y: 1
Pojazd: HONDA CBR F2
GG: 13006629
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Nie op艂aca si臋 1700z艂 du偶o kasy ja na twoim miejscu wola艂 wsadzi膰 kas臋 w ogara tuning np. alufelgi silnik i bym nim 艣miga艂 przez wiele lat ... :-D Ja tez wi臋cej ni偶 800z艂 za sima bym nie da艂 ... 8-) :-D


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytu艂: Re: czy warto
PostNapisane: 1 lut 2009, o 13:36 
Przejrzyj sobie og艂oszenia na allegro, w anosach lub innych serwisach motoryzacyjnych P贸jd藕 sobie na gie艂d臋 zobacz jakie tam simsony oferuj膮. Za 1700z艂 mo偶esz spokojnie kupi膰 simsona w bardzo dobrym stanie bez wk艂adu finansowego poza tym nie mo偶esz si臋 ogranicza膰 do jednej oferty bo czesto zdarzaj膮 si臋 i lepsze okazje. Je艣li mia艂 bym por贸wna膰 Ogara a Simsona to ja jestem zwolennikiem simsona same plusy. Osi膮gi lepsze, oraz mo偶liwo艣ci do tuningu mechanicznego bardzo rzadko si臋 psuje w por贸wnaniu do Ogara... A co do 800z艂 za Simsona to jednak jest to stanowczo za ma艂o... Bo sam pr贸bowa艂em z pocz膮tku do 1 ty艣 z艂 takiego kupi膰. Trafi艂em tylko na Ruiny do Remontu lub Simsony bez papier贸w no chyba , ze chce ci si臋 bawi膰 w remont silnika a to takie tanie nie jest i w艂a艣ciwie nigdy nie masz pewno艣ci ile dok艂adnie ten remont ci臋 wyniesie. A i jeszcze co艣 je艣li trafisz na Simsona 3 biegowego to nie sugeruj si臋 tym , 偶e on jest wolniejszy bo wcale nie jest pr臋dko艣膰 maksymalna jest taka sama r贸偶nica polega na tym, 偶e w Wersji 4 biegowej roz艂o偶ono drugi bieg na dwie cz臋艣ci dzi臋ki temu nie przeci膮gasz tak tego drugiego biegu Simson 4 biegowy ma te偶 lepsze przyspieszenie. I to wszystko bo w obuch modelach Simsona ostatni bieg jest identyczny zar贸wno w wersji 3 biegowej jak i 4


G贸ra
  
 
 Tytu艂: Re: czy warto
PostNapisane: 1 lut 2009, o 18:44 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 3 gru 2007, o 17:37
Posty: 123
Lokalizacja: Wo偶uczyn
Pojazd: Yamaha DT 125R
GG: 3008303
Wojew贸dztwo: Lubelskie
Nieopyla si臋, ja swojego sima sprzeda艂em przed wakacjami za 1560 z艂, po kapitalce nowy wa艂 cylinder 70ccm wszystkie 艂o偶yska 艂a艅cuch i z臋batki opona prz贸d, iskrownik i wiele innych cz臋艣ci.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 0 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net