Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 17:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 1 lis 2010, o 15:16 

Do艂膮czy艂(a): 31 pa藕 2010, o 21:09
Posty: 4
Pojazd: narazie nic
GG: 0
Wojew贸dztwo: Lubelskie
Mam jeszcze jedno pytanie: jaka jest dost臋pno艣膰 cz臋艣ci do charta i ile kosztuj膮? I jeszcze jedno: jak przekona膰 rodzic贸w, aby pozwolili mi kupi膰 takie moto? Prosz臋 o odpowiedzi. Pozdro


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 lis 2010, o 15:36 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 7 sie 2010, o 21:49
Posty: 265
Lokalizacja: Jas艂o
Pochwa艂y: 2
Pojazd: Jawa Mustang 50
GG: 25543749
Wojew贸dztwo: Podkarpackie
艁atwo zdoby膰 takie cz臋艣ci tym bardziej 偶e cz臋sto do kupowanego Charta dorzucaj膮 ci drugiego na cz臋艣ci. Na pewno nie mo偶na por贸wnywa膰 dost臋pno艣ci cz臋艣ci z Jaw膮 50 lub Ogarem 200 do kt贸rych jest w pierona cz臋艣ci. Na szcz臋艣cie nie ma z tym problemu, lecz mo偶na si臋 zwie艣膰 nieoryginalnymi zamiennikami na kt贸re trzeba uwa偶a膰 gdy偶 one nie nadaj膮 si臋 i po kilku tygodniach po prostu si臋 rozlec膮 a w przypadku plastik贸w pop臋kaj膮 dlatego trzeba stara膰 si臋 o oryginalne cz臋艣ci. A co do rodzic贸w to jest zasadnicze pytanie: ile masz lat oraz czy masz gara偶?

_________________
Obrazek


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 lis 2010, o 15:40 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 1 lip 2010, o 13:32
Posty: 1206
Lokalizacja: Grodys艂awice
Pochwa艂y: 8
Pojazd: Pegaz
GG: 17779564
Wojew贸dztwo: Lubelskie
zarobi膰 samemu kas臋 i tyle, bo m贸wisz 偶e stara艂e艣 si臋 i napewno nie b臋d臋 nim wariowa艂 bo bd mi go szkoda albo 偶e to jest twoja pasia

_________________
M贸w mi Barth, Bartek, Bart艂omiej.

I <3 CYCKI!


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 lis 2010, o 19:19 

Do艂膮czy艂(a): 31 pa藕 2010, o 21:09
Posty: 4
Pojazd: narazie nic
GG: 0
Wojew贸dztwo: Lubelskie
mam 15 lat ale jak powiedzia艂em 2 lata temu 偶e chce kupi膰 komara to mama powiedzia艂a ze si臋 nieop艂aca bo przejade si臋 2 razy i b臋d臋 musia艂 do mechanika prowadzi膰 :shock: prosz臋 piszcie dalej, potrzebuje argument贸w i odpowiedzi o te cz臋艣ci :-D


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 lis 2010, o 19:24 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 7 sie 2010, o 21:49
Posty: 265
Lokalizacja: Jas艂o
Pochwa艂y: 2
Pojazd: Jawa Mustang 50
GG: 25543749
Wojew贸dztwo: Podkarpackie
Napisa艂em 偶e cz臋艣ci s膮 i to w przyst臋pnej cenie. 15 lat to wystarczaj膮co. Co do Komara to bardzo porz膮dna maszyna i tata mojego kolegi w dzieci艅stwie na komarze z peda艂ami (model 231) zrobi艂 ponad 50 tys km a wcale mu si臋 nie zepsu艂 i jest calusie艅ki oryginalny. Co do Charta to nie jest tak awaryjny. Rzadko si臋 psuje. Jak trafi ci si臋 oryginalny silnik to mo偶esz gna膰 do woli ok 70 km/h (jak na charta to bardzo du偶o). Nie wiem co jeszcze... Pytaj to ci odpowiem :evil:

_________________
Obrazek


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 lis 2010, o 19:41 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 28 kwi 2010, o 09:22
Posty: 1009
Lokalizacja: Kar艂owo. Ko艂o ko艣cierzyny
Pochwa艂y: 9
Pojazd: Romet ogar 200
derbi gpr nude

GG: 25190128
Wojew贸dztwo: Pomorskie
Rodzicom powiedz tak. Chcia艂bym kupi膰 sobie moto prawie 偶e bez awaryjne i mi troch臋 kasy brakuje. powiedz 偶e nie b臋dziesz chcia艂 nic na gwiazdk臋. oddasz wszystko i nie zapomnij doda膰 偶e poprawisz stopnie w szkole i b臋dziesz si臋 uczy艂 <lol> to zawsze dzia艂a


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 lis 2010, o 19:44 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 7 sie 2010, o 21:49
Posty: 265
Lokalizacja: Jas艂o
Pochwa艂y: 2
Pojazd: Jawa Mustang 50
GG: 25543749
Wojew贸dztwo: Podkarpackie
O w艂a艣nie. Nic nie chcesz na gwiazdk臋 tylko zgod臋 na motorower. B臋dziesz ostro偶nie je藕dzi艂 i kupisz go za w艂asn膮 kas臋. Jak moto b臋dzie dro偶sze to powiedz rodzicom 偶e ci ciut brakuje i na pewno do艂o偶膮 xD . Aha napisz jeszcze co chcesz wiedzie膰 o Charcie bo akurat o nim to mam du偶膮 orientacj臋 :P

_________________
Obrazek


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 lis 2010, o 19:46 
ModTeam
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 13 lip 2009, o 10:32
Posty: 5982
Lokalizacja: Brzesko
Pochwa艂y: 19
Pojazd: Zaciung
GG: 10910980
Wojew贸dztwo: Ma艂opolskie
O cz臋艣ciach wiesz,a argument贸w poszukaj.Zamykam

_________________
Albo Bokiem Albo Wcale...
Jestem tu od nadawania sprawom toku, Od wykonywania i wydawania na nie wyroku...

Stary Romeciarz:
"Myslisz dlaczego nasz znajomy KomoBrono napisal bul? Bo Ruzga sobie smiechnac chcial."

"Z buta buta buta wje偶d偶am mk艂y pas jednym szczalem i zapinam dalej, p贸藕niej jad臋 jad臋 i 偶ar贸wke w lapmie pale a palczaste gna dalej."

"Odda艂bym wszystkie posty, za jeden Kaptajna..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 0 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net