Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 kwi 2024, o 21:44

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 paź 2010, o 00:58 
ModTeam
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2009, o 10:32
Posty: 5982
Lokalizacja: Brzesko
Pochwały: 19
Pojazd: Zaciung
GG: 10910980
Województwo: Małopolskie
05:31 mnie rozwaliło :mrgreen:

_________________
Albo Bokiem Albo Wcale...
Jestem tu od nadawania sprawom toku, Od wykonywania i wydawania na nie wyroku...

Stary Romeciarz:
"Myslisz dlaczego nasz znajomy KomoBrono napisal bul? Bo Ruzga sobie smiechnac chcial."

"Z buta buta buta wjeżdżam mkły pas jednym szczalem i zapinam dalej, później jadę jadę i żarówke w lapmie pale a palczaste gna dalej."

"Oddałbym wszystkie posty, za jeden Kaptajna..."


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 paź 2010, o 07:22 
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:58
Posty: 1772
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie
Pochwały: 10
Pojazd: WSK 125
Romet 50 T-1
Romet Pony 301
Aprilia AF1

GG: 3733815
Województwo: Kuj.-pom.
Oczy Ci trochę w lewo uciekają :-P

_________________
"Słabością każdej mądrej idei jest to, że starają się realizować ją głupcy"


Obrazek

Moje Aukcje Allegro
Moja Galeria Zdjęć


Ostatnio edytowano 13 paź 2010, o 14:11 przez Mat3ys, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 paź 2010, o 13:12 
nie mogłem kamery ustawić i sprawiało to wrażenie jakbym coś czytał ale mogę was zapewnić, ze to jest pierwszy vlog bez kartek dlatego tyle cięć było


Góra
  
 
PostNapisane: 13 paź 2010, o 14:23 
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:58
Posty: 1772
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie
Pochwały: 10
Pojazd: WSK 125
Romet 50 T-1
Romet Pony 301
Aprilia AF1

GG: 3733815
Województwo: Kuj.-pom.
Nie czasem Chemży a nie Chełmna ?

_________________
"Słabością każdej mądrej idei jest to, że starają się realizować ją głupcy"


Obrazek

Moje Aukcje Allegro
Moja Galeria Zdjęć


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 paź 2010, o 16:04 
hmmm możliwe to było bardzo dawno... Pamiętam, że tablice miałem CCH więc wnioskuje Chełmno ale gdzie dokładnie to nie wiem mój dziadek go kupował. Ja dopierio go zobaczyłem poraz pierwszy w Bydgoszczy potem trafił do rąk Mistrza i przerobiliśmy go na ogarosimsona jednak mistrz nie miał do niego cierpliwości i trafił na złom. A silnik sprzedałem KTO


Góra
  
 
PostNapisane: 13 paź 2010, o 16:10 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2010, o 21:01
Posty: 255
Pochwały: 4
Pojazd: Romet Ogar 200 , Romet Chart 210
GG: 0
Województwo: Łódzkie
nie mów że Doman30 idzie na łatwiznę , ponieważ mówi do rzeczy , i nie robi filmiku z byle gównem.Robi jak ma coś ciekawego do powiedzenia , a nie żeby miał więcej filmów i widzów.

_________________
______30______
_______________
__20_ROMET_40__
_______O_______
_10_____\___50_
_____km/h\____
___0_____60__


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 paź 2010, o 16:44 
Tigers napisał(a):
nie mów że Doman30 idzie na łatwiznę , ponieważ mówi do rzeczy , i nie robi filmiku z byle gównem.Robi jak ma coś ciekawego do powiedzenia , a nie żeby miał więcej filmów i widzów.

Zanim coś napiszesz racz czytać posty do końca bo teraz wyrwałeś część mojej wypowiedzi z kontekstu i błędnie wywnioskowałeś mój post . Przecież napisałem,że DOMAN ROBI BARDZO CIEKAWE FIMIKI! <czytaj> Jestem jego stałym widzem bo chłopak gada do rzeczy!

A teraz odniosę się do samego Domana który dedykował filmik specjalnie dla mnie. Nie musiałeś cenzurować mojego nicku nie obraziłbym się. Nie wiem czy to pisałem wydaje mi się , że pisałem więc zazdroszczę ci daru mówienia. Wystarczy, że włączysz kamerkę i mówisz co ci ślina na język naniesie. ze mną tak łatwo nie jest chociaż się wprawiam i nie jest mi tak trudno jak na początku. Niestety zanim coś nagram robię wiele podejść by to jakoś wyglądało. Poza tym nie potrafię tak mówić jednym ciągiem przyjdzie czas tej pustki typu "yyyyy" nie lubię tego więc po prostu ćwiczę zapisuje to chce powiedzieć i staram się zapamiętać. Dlaczego myślałem, że idziesz na łatwiznę? Ponieważ kiedyś w jednym z twoich vlogów prosiłeś o doradzenie jakiego programu użyć do obróbek video. W tym filmiku wyraziłeś chęć dołożenia tych wstawek multimedialnych by jakoś ubrawić filmik. Myślałem, że po prostu nie chciało ci się w to bawić dlatego stwierdziłem, że idziesz na łatwiznę ;] Patrząc na twój komputer co teraz masz nie jest taki zły camtasie łyknie bez problemu ja z niej korzystam i jestem z niej zadowolony :D
Co do pentium II kiedyś miałem 400 mhz dołożyłem 1 gb ramu gf 6200 nowy dysk i muszę powiedzieć, że chodził przyzwoicie :D. Niektóre stare komputery są bardziej trwałe niż te nowe ;]. Doman powodzenia w dalszych vlogach nie chce z tobą konkurować będę dalej oglądał i komentował twoje vlogi mam nadzieję, ze pokazesz swoją twarz bo nie ma się czego wstydzić jesteśmy ludźmi :)


Góra
  
 
PostNapisane: 13 paź 2010, o 17:20 
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:58
Posty: 1772
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie
Pochwały: 10
Pojazd: WSK 125
Romet 50 T-1
Romet Pony 301
Aprilia AF1

GG: 3733815
Województwo: Kuj.-pom.
Właśnie Doman mówi prosto do ludzi popełnia błąd poprawia go nie robi drugi raz nagrania. Po prostu Dziadek mów prosto i tyle nie martw się, że masz błąd tylko mów mów i jeszcze raz mów ;-)

_________________
"Słabością każdej mądrej idei jest to, że starają się realizować ją głupcy"


Obrazek

Moje Aukcje Allegro
Moja Galeria Zdjęć


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 paź 2010, o 20:07 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2010, o 21:00
Posty: 702
Lokalizacja: koszalin
Pochwały: 10
Pojazd: Ogar 200, WSK M06, WFM M06, Simson Duo 4/1
GG: 7228749
Województwo: Zachodniopomorskie
Cieszę się Dziadek że dobrze mnie zrozumiałeś. Twojego nicku nie podawałem tylko dlatego, że niektórzy sobie tego nie życzą i nie wiedziałem jakie jest Twoje zdanie na ten temat. Ostatecznie dobrze że się zrozumieliśmy.
Nie mam zamiaru z Tobą ani z nikim innym konkurować - Vlogi to nie zawody! Szkoda tylko, że do Vlogów założyłeś oddzielne konto ale dobra. To co Ci pisałem tydzień temu na konto BydgoskiDziadek puść w niepamięć - byłem dość zdenerwowany. Oficjalnie masz fajne Vlogi, a co do mojego kompa to teraz może i by Camtasie uciągnął, ale dysk mam za mały... całe 3 gb wolne mi pozostało z ośmiu... ładnie nie?

_________________
Autor postu otrzymał litr benzyny

Nie ma boga, jest MoTóR !!!!!!!

Moja stronka http://www.doman30.pl.tl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 14 paź 2010, o 13:07 
założyłem oddzielne konto, żeby nie utracić przypadkiem vlogów. Konto BydgoskiDziadek to jest taki jeden wielki śmietnik to raz po drugie znajdują się tam treści które są chronione prawami autorskimi typu koncerty LAdy pank które kiedyś nagrywałem z telewizji. Poza tym nicku BydgoskiDziadek już od roku nie używam. Takie były moje początki na tym forum kiedy to z Mistrzem budowaliśmy ogarosimsona. To były czasy ;] Szkoda, że żaden z nas nie ma już czasu ani pieniędzy na nowe projekty ;] ale cóż. Doman Dyski na allegro można często tanio dostać ja dla kuzyna załatwiłem 80 gb z allegro za 45zł. nawet na xp starczyłoby 40 gb bo powiem szczerze, że pracować z przestrzenią 3 gb wolnego miejsca to koszmar :D


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net