Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 21:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lip 2010, o 13:49 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2009, o 21:41
Posty: 800
Lokalizacja: okolice Białegostoku
Pochwały: 23
Pojazd: Ogar 200 89'
Pronar Minsk 125/4 04'

GG: 0
Województwo: Podlaskie
Sc0RP1oN napisał(a):
Trzeba było pchać tą krowę do domu. :/


Żebyś pchał 2 kilosy mojego Minska to byś to mógł wtedy powiedzieć. xD
Ogar nie jest taki ciężki. Przecież to "tylko" 60+ kg ;p

_________________


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 24 lip 2010, o 12:34 
Ja kiedys wracalem od kolezanki 10 km od domu i jak mi juz zostala polowa trasy odlutowal się kabelek od cewki ogarek zgasl a tu noc ciemno i pchaj 5 km do domu ;)


Góra
  
 
PostNapisane: 27 lip 2010, o 12:08 
VIP
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2009, o 14:41
Posty: 1122
Lokalizacja: Drogomyśl
Pochwały: 11
Pojazd: BMW E39 520i
GG: 7098489
Województwo: Śląskie
Co to jest 2 km pchania. :P Ja musiałem pchać 7 km do domu. :P

_________________
Pasjonujesz się podróżami? Zajrzyj!
http://motoprzygody.blogspot.com/

Konto na bikepics.
http://bikepics.com/members/cadavre/
Romet Ogar 200 '84 -> Kingway Yamasaki 50 '08 -> Aprilia RS 125 '01 -> Honda CBR 900RR Fireblade '97


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 27 lip 2010, o 12:12 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 gru 2009, o 16:31
Posty: 1016
Pochwały: 10
Pojazd: S51
GG: 4563954
Województwo: Śląskie
Ja kiedyś pchałem pod górke jakieś 2,5km

_________________
Doprowadzanie Simsona do ideału :
[progress]50[/progress]
Remont Simsona :
[progress]95[/progress]
Kupno części :
[progress]98[/progress]
[b][color=#FF0000]Motorynka Stella[/color]-> [color=#BF0000]Romet Pony 50 '85[/color]-> [color=#40BF40]Romet 50 T-1[/color] -> [color=#FFFFFF]Ogar 900 '09[/color]-> [color=#FF8040]Ogar 200[/color] -> [color=#4000FF]Simson S51 Comfort '91[/color][/b]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 27 lip 2010, o 13:46 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2009, o 19:18
Posty: 1208
Lokalizacja: Włocławek
Pochwały: 31
Pojazd: nogi :)
GG: 20099108
Województwo: Kuj.-pom.
Ogarek niby ciężki nie jest bo to tylko 60kg, ale jak tak się popcha trochę to czuć to po sobie :D

_________________
Patrz w lusterka ! Motocykle są wszędzie !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 27 lip 2010, o 14:02 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sie 2009, o 15:30
Posty: 1227
Pochwały: 5
Pojazd: VW T3 Caravelle, VW T3 Doka
GG: 3133158
Województwo: Kuj.-pom.
Czuć po sobie jak się pcha 3 kilometry skuter pod górkę. Był załadowany to na pewno ważył ponad 100kg

_________________
https://www.facebook.com/Busszwagiers
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 22 kwi 2011, o 08:53 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 mar 2011, o 18:53
Posty: 226
Pojazd: Ogar 200,Zumico GR 500
GG: 8734331
Województwo: Warm.-maz.
Heh,ja ostatnio miałem pechowy dzień. xD Spóźniłem się na trening,bo wziąłem z przeglądu moje Zumico i jak jechałem z kumplem to nagle zdechł. 5 km do domu i 3 do miasta. Ja stoję na środku,pełno samochodów, a tu jeszcze obwodnice budują. xD Ściągnąłem na bok i po 10 min bawienia się zapalił. Ok jadę na trening. Przejechałem 2 km i na rondzie w środku miasta znów to samo! xD Ja go na chodnik i już nie odpalił :D Zaciągnąłem go na parking i zadzwoniłem do ojca żeby wziął go samochodem (Ford Galaxy 7-osobowy) z parkingu. Ja poszedłem z kumplem na piechotę na trening. W domu okazało się, że mało benzyny było (chociaż w baku jeszcze sporo, było słychać). A dodatkowy pech był, że na treningu jak ćwiczyliśmy kombinacje: 2 proste,kolano na klatę(z dużą tarczą;"poduchą"), 2 proste, dostałem od kumpla kolano na twarz. Znaczy na brodę i przycięło mi język zębami. Cały mam opuchnięty, ciężko mówić, jeść itp.A boli jak chole*a...Plułem krwią jakiś czas. W nocy plułem jakoś na poduszkę krwią, rano zobaczyłem. Heh,to się nazywa pech. xD

_________________
"...MMA Team Ełk, poczuj Ełckie pier*olnięcie!!!..."
-SP2 Elita


Ostatnio edytowano 22 kwi 2011, o 10:53 przez kozik932, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 22 kwi 2011, o 08:58 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2009, o 15:41
Posty: 195
Pojazd: OGAR 200
GG: 10069149
Województwo: Zachodniopomorskie
Ja na baku (kapeć) jechałem 4 Km pod górkę i po lesie. A przede mną kolega na k125 ;p

_________________
Ogar kupiony

Obrazek
Obrazek
Mimi napisał(a):
tak kur*a czekolada ;p najeba* kloca, o to mi chodziło ;p domyślni jesteście, nie ma co :D

Harry Dedo i ogar 200 ;p


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 22 kwi 2011, o 09:20 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2010, o 15:38
Posty: 90
Pojazd: Ogar 200 1987r.
GG: 0
Województwo: Kuj.-pom.
Ja wczoraj jechałem z kumplem z górki i i nam się dętka przebiła xD
Popchaliśmy 2kilosy do domu i nową założyliśmy, i dalej pojeździć :)

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek '
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 22 kwi 2011, o 10:34 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2010, o 21:00
Posty: 702
Lokalizacja: koszalin
Pochwały: 10
Pojazd: Ogar 200, WSK M06, WFM M06, Simson Duo 4/1
GG: 7228749
Województwo: Zachodniopomorskie
Ja miałem wczoraj pechowy dzień... z samego rana zepsuł mi się telefon tzn ta taśma co łączy ekran i panel dotykowy z resztą telefonu i mi dotykowe nie dzialają i musze starego nokiana cz/b używać :/ potem jadę ogarem a on słabnie ale jade dalej.. słysze ktoś na nokiana dzwoni ale nie zdążyłem odebrać bo bakteria się rozładowała :/ dobra jade dalej a tu świeca pfff wyskakuje i głowica spierdut czyli kasa którą dostałem musiałą zostać wydana na nową głowice a nie na % jak było przewidziane :/ (ale koledzy pomogli :D) potem oparzyłem się o gorącą świece i nioe wiedziałem jak ją wkręcić w te głowice żeby dojechać do sklepu... jakoś wkręciłem starą iskre bez podkładki uszczelniającej i dojechalem ale bardzo powoli bo raz wyskoczyła... kupiłem nową głowice, poskładałem motór i jadymy do kolegi jego chinola odpalić... jazda przez centrum - godziny szczyytu to masakra dla jawki :/ no dobra jakoś my dojechali tzn ja na jawce i kolega na kymciaku (tu ma fajnie bo ma wiatraczek i mu chłodzi cały czas a u mnie nie ma tak :/) no i jakoś tego baotiana kolegi zrobiliśmy... potem wróciliśmy do domu a tamten kolega miał dojechać... miałem się wyspać ale nic z tego i byłem lekko jakby naćpany przez to niewyspanie, przez co była mała spina z moją dziewczyną jak do niej pojechalem do innej miejscowości przez las, gdzie z powodu łysej opony kilka razy bym miał ślizga... niestety opona musi poczekać bo ja chce telefon naprawić :/ w drodze powrotnej urwała mi się linka licznika i to tak że kawałek w ślimaku został i nie dość że nie nadpisało mi przebiegu (a zależyy mi w ch**j na tym) to jeszcze musiałem te resztki linki wydydliwać ze ślimaka, a i tak nie obyło się bez zdjęcia koła... padnięty o 23 chce wejsć na kompa i sprawdzić kilka stron i iść spać... tak 23:20 już mam wyłączać a tu wchodzą współlokatorzy na ściąganie filmów... i tak zeszło do 1:30... dzisiaj wstałem i jest dużo lepiej... bo motór sprawny (tzn ten ślimak i głowica), od dziewczyny sms fajnego dostałem, wyspałem się jakotako i nie jest źle :D Rozpisałem się ale dzień był pechowy :/ bylo jeszcze pare mniejszych rzeczy jak awantura z mamą o to że w butach wlazłem, klejenie w/w butów bo się rozlazły i przy okazji pochlapanie spodni sobie klejem i takie durnoty... szkoda gadć :D

_________________
Autor postu otrzymał litr benzyny

Nie ma boga, jest MoTóR !!!!!!!

Moja stronka http://www.doman30.pl.tl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net