Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 18:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 31 mar 2011, o 21:07 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 14 cze 2010, o 19:30
Posty: 6679
Pochwa艂y: 108
Pojazd: FSO Polonez Caro 1.4 16V, BMW 330d
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Witam !

Od dawna poszukuj臋 jakiej艣 WSK-i lub MZ-ty. Kolega da艂 mi cynk, 偶e kto艣 ma do sprzedania WSK. Pojecha艂em do niego. Mieli艣my jecha膰 jego skuterem, ale matka zabra艂a mu kluczyki. Pojechali艣my moim ogarem. Na pocz膮tku nie u艣miecha艂o mi si臋 to, poniewa偶 ogar by艂 s艂aby we 2 osoby, chocia偶 kompreche ma zaj%bist膮. No i jedziemy, jest prosta, podje偶d偶amy pod g贸rk臋, a ogar buuuuu i go zgasi艂em. Troch臋 go poprowadzili艣my. By艂o ju偶 z g贸rki. Ja sprz臋g艂o, jedynka i pcham go. Zapali艂, odjecha艂em kawa艂ek, wrzuci艂em luz i poczeka艂em na kumpla. Kumpel wsiad艂 i pojechali艣my. Dojechali艣my do jednego go艣cia, kt贸ry mia艂 mie膰 wsk. Stwierdzi艂, 偶e nie ma wi臋c pojechali艣my do innego. Jedziemy, kumpel rozgl膮da si臋 gdzie on mieszka i nie mo偶e znale藕膰 domu. Zapyta艂 si臋 jednego go艣cia. Dobra. Jedziemy z powrotem i trafili艣my. Przedstawiamy mu spraw臋, 偶e tak i tak :D 偶e szukam wsk. On m贸wi, 偶e ma 2 ale nie sprzedaje. Troch臋 pogadali艣my. Poszli艣my do gara偶u. A tam: 2 Jawy 350, 2 WSK-i, 2 MZ, rama od CZ 350 i Romet Ogar 900 :-o Ja by艂em w szoku. Patrz臋 na rega艂y a tam mn贸stwo cz臋艣ci: ko艂a zamachowe, kartery, z臋batki, trybka, cylki, wa艂y, oleje itd. Zostawi艂em go艣ciowi nr tel i ma si臋 do mnie odezwa膰 jak si臋 co艣 dowie. Dobra. Wracamy, jako艣 go zapali艂em, bo wcze艣niej nie chcia艂, dojechali艣my do kolegi kumpla. W mi臋dzyczasie na dziurach wyskoczy艂o mi kolanko z t艂umika. Podprowadzili艣my tam motorek, wzi膮艂em 2 dziesi膮tki :D odkr臋ci艂em t艂umik, w艂o偶y艂em kolanko i skr臋ci艂em. Kumpel powiedzia艂 koledze, 偶e mi ci臋偶ko pali motor, sprawdzi艂 艣wiec臋, nie zalewa艂a si臋, odkr臋ci艂 kap臋 zap艂onu i stwierdzi艂, 偶e mam za p贸藕ny zap艂on. Tak mi si臋 te偶 wydawa艂o. Jutro si臋 tym zajm臋. No, ale wracamy ju偶, bior臋 go z popychu - ni ch*ja. Wykr臋cam dysze, przedmucha艂em, pcham znowu i nie pali. Zmieniam 艣wiec臋. Pcham i nic. Patrz臋, a ja fajki nie za艂o偶y艂em <lol> Za艂o偶y艂em fajk臋, jeden kop i s艂ycha膰 te : pyr, pyr, pyr, pyr ... :D Dobra. Odwioz艂em kumpla, wracam do domu i mi 偶ar贸wka jako艣 s艂abo 艣wieci, a by艂o ok 19.40 :) No i na dziurach ju偶 lepiej dzia艂a艂a, a potem znowu. No nic. Jestem ju偶 u mnie w miejscowo艣ci, a kto艣 jedzie na rowerze na czo艂owe xD w dodatku leci jaka艣 ci臋偶ar贸wka. Jako艣 omin膮艂em rowerzystk臋 i objecha艂em obok ci臋偶ar贸wki. Dojecha艂em do domu. Jak to zwykle bywa - opie*dol od rodzic贸w. Ale i tak jestem zadowolony :)

Pojecha艂em do kumpla o 16.00 a do domu wr贸ci艂em o 19.50 :)


Ostatnio edytowano 31 mar 2011, o 21:24 przez Magister, 艂膮cznie edytowano 1 raz

G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 31 mar 2011, o 21:15 
ModTeam
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 13 lip 2009, o 10:32
Posty: 5982
Lokalizacja: Brzesko
Pochwa艂y: 19
Pojazd: Zaciung
GG: 10910980
Wojew贸dztwo: Ma艂opolskie
Szkoda 偶e nic nie kupi艂e艣.
Co艣 cienkiego masz Ogara :P

_________________
Albo Bokiem Albo Wcale...
Jestem tu od nadawania sprawom toku, Od wykonywania i wydawania na nie wyroku...

Stary Romeciarz:
"Myslisz dlaczego nasz znajomy KomoBrono napisal bul? Bo Ruzga sobie smiechnac chcial."

"Z buta buta buta wje偶d偶am mk艂y pas jednym szczalem i zapinam dalej, p贸藕niej jad臋 jad臋 i 偶ar贸wke w lapmie pale a palczaste gna dalej."

"Odda艂bym wszystkie posty, za jeden Kaptajna..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 31 mar 2011, o 21:20 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 14 cze 2010, o 19:30
Posty: 6679
Pochwa艂y: 108
Pojazd: FSO Polonez Caro 1.4 16V, BMW 330d
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Jutro ca艂y dzie艅 b臋d臋 go regulowa艂, bo nie id臋 do szko艂y.
W niedziel臋 jeszcze pojad臋 ogl膮da膰 CZ 350 :)


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 31 mar 2011, o 21:26 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 29 pa藕 2009, o 18:38
Posty: 1062
Pochwa艂y: 20
Pojazd: VW Corrado 2.0 16V, Komar, Jawka, Pegaz
GG: 7905252
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
mgr130 napisa艂(a):
Jutro ca艂y dzie艅 b臋d臋 go regulowa艂, bo nie id臋 do szko艂y.

Czemu nie idziesz?

_________________
Simson S51 B2-4/1 Electronic: http://www.bikepics.com/members/Dawid56 ... lectronic/
Romet Komar 3 2351/52W http://skutery.polskajazda.pl/Motocykle ... omar/84738
Romet Ogar 200: http://www.bikepics.com/members/dawid56/88ogar200/
Romet Kadet M780: http://www.bikepics.com/members/dawid56 ... 324459&s=0


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 31 mar 2011, o 21:27 
Wida膰, 偶e kole艣 pasjonat skoro tyle sprz臋tu trzyma.


G贸ra
  
 
PostNapisane: 31 mar 2011, o 21:39 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 14 cze 2010, o 19:30
Posty: 6679
Pochwa艂y: 108
Pojazd: FSO Polonez Caro 1.4 16V, BMW 330d
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Dawid_56 napisa艂(a):
mgr130 napisa艂(a):
Jutro ca艂y dzie艅 b臋d臋 go regulowa艂, bo nie id臋 do szko艂y.

Czemu nie idziesz?


Bo u mnie kilka os贸b na zawody jedzie, a ja nie jad臋, wi臋c nie op艂aca mi si臋 i艣膰 :)


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 0 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net