Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 29 mar 2024, o 00:43

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 lip 2012, o 19:22 
VIP
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2009, o 20:22
Posty: 1390
Lokalizacja: Jasło [RJS]
Pochwały: 28
Pojazd: Honda Civic EG3 D13B7+
MZ ETZ 150
Komar 2350

GG: 0
Województwo: Podkarpackie
Co myślicie o przebudowie forum? Między innymi mam na myśli to aby forum otrzymało nową nazwę, logo, wygląd itp np. na bardziej rozszerzoną tematykę niż Ogar 200.
Na forum coraz to mniej Ogarków. Można by zrobić więcej działów, założyć specjalny dział poświęcony dla samochodów bo jak sami widzicie coraz to więcej na naszym forum 4 kółek.
To tylko taki pomysł ale śmiało możecie bluzgać, ja tylko proponuję a niczego nie oczekuję.
Wiem że to wiąże się z ciężką pracą przy tym, wiadome że OJS prawdopodobnie nie miał by czasu się z tym bawić ale są przecież osoby które się znają na tym.
Myślę że dzięki takiej zmianie na forum pojawiało by się jeszcze więcej osób które nie tylko posiadają pojazd jakim jest Ogar.
Jest już przecież portal poświęcony Ogarom ogar200.pl więc forum można by rozbudować.
Oks piszcie co o tym myślicie, jeśli jesteście na NIE w porządku ale chciałbym znać zdanie Administratorów ale piszę to do was wszystkich moi Drodzy! :)

_________________


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 lip 2012, o 20:08 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2011, o 17:09
Posty: 930
Lokalizacja: Szczawne
Pochwały: 14
Pojazd: Jawa 350 ts z 1989 r
Ogar 200 z 1984r.

GG: 1491093
Województwo: Podkarpackie
Mi pomysł się podoba .

_________________
Ogar kopci, ogar czadzi, ogar nigdy cię nie zdradzi.

Zbieranie na yamahę dt 80
750;920;970;1030;1400/2000 zł


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 lip 2012, o 20:09 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2011, o 12:50
Posty: 475
Lokalizacja: Brzdziszewo
Pochwały: 9
Pojazd: Uziemiony
GG: 38218811
Województwo: Podkarpackie
Pomysł nawet nawet ale lepiej żeby było to forum o polskiej motoryzacji a nie o nowych samochodach jak jest teraz , mogły by być zamieszczone informacje o każdym samochodzie , ale żeby to było na 6+ bo na większości forum na internecie jest 5 woda po kisielu informacji . zmieniłbym jeszcze to aby w dziale jednoślady było podzielone na polską i światowa motoryzację czyli by było np romet wsk wfm itp a drugi dział inne motocykle i motorowery to tylko moja propozycja pozdrawiam :-D

_________________
100 post 13:45 25.05.2012r :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 lip 2012, o 20:40 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2009, o 13:37
Posty: 2312
Pochwały: 25
Pojazd: Volverine
GG: 0
Województwo: Pomorskie
brona96 napisał(a):
Pomysł nawet nawet ale lepiej żeby było to forum o polskiej motoryzacji a nie o nowych samochodach jak jest teraz , mogły by być zamieszczone informacje o każdym samochodzie , ale żeby to było na 6+ bo na większości forum na internecie jest 5 woda po kisielu informacji . zmieniłbym jeszcze to aby w dziale jednoślady było podzielone na polską i światowa motoryzację czyli by było np romet wsk wfm itp a drugi dział inne motocykle i motorowery to tylko moja propozycja pozdrawiam :-D

A ogar 200 jest bardziej Polski czy czeski?
A Romet z silnikiem sima to co to jest?
Ogólnie pomysł cenny, ale zwróćcie uwagę, że na banerze napis ogar200 jest mniejszy niż motorowery.89 ...
Co do dwuśladów to ten dział został niedawno dodany. Dla mnie może zostać tak jak jest :)

_________________
Dziadek: "... dowód na to, że fiat potrafi zrobić lepsze lepsze auto niż typowy golf 4... "
:D Italia Engine Power! :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 lip 2012, o 20:42 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 20:41
Posty: 1558
Lokalizacja: Czaniec
Pochwały: 21
Pojazd: Rover 241i 1,6 Vtec
Simson s83 OR

GG: 12013975
Województwo: Śląskie
Jak dla mnie to bardzo dobry pomysł.Co raz więcej użytkowników kupuje inne moto typu : yamaha,simson,honda,aprilia i inne "chinskie" wyroby.Dołożyć inne działy i zmienić nazwę fora,chociaż to się chyba wiąże ze zmianą hosta,ja tam nie wiem.Ale pomysł bardzo dobry. :D

_________________
Bikepics : http://www.bikepics.com/members/pitbul1213/

YouTube : http://www.youtube.com/user/diego1213pl/videos?view=0

Temat Simsona : baj-pitbul1213-t10743.html


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 lip 2012, o 20:44 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 mar 2012, o 20:11
Posty: 205
Pochwały: 2
Pojazd: Romet Ogar 200 1985 r, Kingway Street
GG: 0
Województwo: Lubelskie
Popieram zdanie kolegi brona96. Jak dla mnie pomysł jest niezły. Byłoby super gdyby dział o czterech kółkach był o Polskich samochodach jak powiedział brona96 czyli Polonez, Fiat 126p, Fiat 125p, Syrena, Warszawa itp. Aczkolwiek pomysł ze wszystkimi samochodami nie jest zły jednak ja wolałbym dział o Polskich samochodach z czasów PRL-u :D

_________________
Zabraniam kopiowania, rozpowszechniana w całości lub we fragmentach zdjęć wykonanych i umieszczonych przeze mnie na tym forum !!!

100 post 23:40 04.08.2012r :D

Alkohol spożywany z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach <piwo> .


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 lip 2012, o 20:55 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2009, o 13:37
Posty: 2312
Pochwały: 25
Pojazd: Volverine
GG: 0
Województwo: Pomorskie
OJS głównie płaci za utrzymanie forum. Zadecydował że stworzy forum motorowerowe, więc cieszcie się że dodał dział dwuślady. ;]

_________________
Dziadek: "... dowód na to, że fiat potrafi zrobić lepsze lepsze auto niż typowy golf 4... "
:D Italia Engine Power! :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 lip 2012, o 21:00 
JuniorAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2010, o 12:20
Posty: 6315
Lokalizacja: WUR
Pochwały: 28
Pojazd: YYyyy
GG: 0
Województwo: Zachodniopomorskie
Pomysł ciekawy, ale na razie nie ma co gdybać, póki OJS się nie wypowiedział.

_________________
T P S k&rwa! xD Specjalysta, znafca, członek ławy oburzonych. xD
"Dla klyenta wszystko, nawet ukurzyć moge."



Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 lip 2012, o 21:20 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2012, o 21:02
Posty: 57
Lokalizacja: Brzóza, k. Kozienic
Pochwały: 2
Pojazd: Ogar 200 '89, Komar 2351 '77
GG: 6131473
Województwo: Mazowieckie
Od aut z PRL są już odpowiednie fora. Dodatkowa rozbudowa o aż tak szerokie zagadnienia ja auta PRL według mnie nie są potrzebne. Lepiej popracować nad jednośladami, utworzyć kilka nowych kategorii. Co do motocykli PRL - utworzenie działów o tych motocyklach myślę że będzie trafnym posunięciem, z uwagi na to, że chyba każdy z nas marzył o takim porządnym, starym Motórze. Zresztą to, jakie działy będą po ewentualnej rozbudowie to kwestia do szerokiej dyskusji. Decyzję ostateczną i tak podejmą administratorzy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 lip 2012, o 21:40 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2011, o 19:05
Posty: 103
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Pojazd: ogar 200
Rower

GG: 23152011
Województwo: Śląskie
Pomysł fajny ale jest już pare takich stron może lepiej by było zrobić tylko o pojazdach z epoki :) chociaż i tak wszystko od OJS-a zależy

_________________
Ogar gzuje, ogar pruje, ogar nigdy się nie psuje :).... z tym ostatnim bywa rożnie .
https://www.facebook.com/YamahaProjectBlackBooster WBIJAĆ LAJKOWAĆ


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net