Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 kwi 2024, o 01:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 125 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 16 lip 2012, o 22:30 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 7 sie 2011, o 20:57
Posty: 54
Pojazd: VW Polo IV 1,4
GG: 13813460
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
zdj臋cia s膮 przekoks a film to ju偶 w og贸le :D


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 16 lip 2012, o 22:31 
ModTeam
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 13 lip 2009, o 10:32
Posty: 5982
Lokalizacja: Brzesko
Pochwa艂y: 19
Pojazd: Zaciung
GG: 10910980
Wojew贸dztwo: Ma艂opolskie
To wrzuca膰 :D

_________________
Albo Bokiem Albo Wcale...
Jestem tu od nadawania sprawom toku, Od wykonywania i wydawania na nie wyroku...

Stary Romeciarz:
"Myslisz dlaczego nasz znajomy KomoBrono napisal bul? Bo Ruzga sobie smiechnac chcial."

"Z buta buta buta wje偶d偶am mk艂y pas jednym szczalem i zapinam dalej, p贸藕niej jad臋 jad臋 i 偶ar贸wke w lapmie pale a palczaste gna dalej."

"Odda艂bym wszystkie posty, za jeden Kaptajna..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 16 lip 2012, o 22:39 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 7 sie 2011, o 20:57
Posty: 54
Pojazd: VW Polo IV 1,4
GG: 13813460
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
zdj臋cia robi艂a dziewczyna mozgiego i da艂a je b艂achowi wi臋c jego trzeba m臋czy膰 o nie ;p tylko musicie dobrze siedzie膰 na krze艣le 偶eby nie spa艣膰 z niego ;p


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 16 lip 2012, o 22:40 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 15 lis 2009, o 20:54
Posty: 3118
Lokalizacja: Bytom
Pochwa艂y: 29
Pojazd: Honda VFR 750
Volvo V70 2.4 D5

GG: 6605823
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
mgr130 napisa艂(a):
balon1996 napisa艂(a):
Dziadek napisa艂(a):
Zawiod艂em si臋 na zlocie poniewa偶 w moim przypadku m贸g艂 si臋 sko艅czy膰 katastrofalnie. Pomin臋 ju偶 to, 偶e przypadkiem us艂ysza艂em par臋 nieprzyjemmnych rzeczy na sw贸j temat, a przy sobotnim piciu zosta艂em po prostu olany... Spoko nie chcieliscie ze mna pic, bawic si臋 by艂o trzeba,powiedziec a nie zwodzic. Jednak czare goryczy przela艂 debilny kawa艂 Mozgiego. Ktory moglby si臋 skonczyc kar膮 s膮dow膮 i utrat膮 pracy, gdy偶 w mojej pracy nie moge by膰 karany... Jak wiecie piereszej nocy mozgi odwrocil moje tablice rej, spoko posmialem si臋, w sobote w nocy zdazy艂 jedna tablice wsadzic na lewa strone . W niedziele zamienil. Moje tablice i B艂a偶eja i tego w pore nie zauwazylem... Wsiadlem do auta i tak golfem w nieswiadomosci jezdzilem. A policji pe艂no. W samyn Mrze偶ynie mia艂em ju偶 kintrole drogow膮... Nikt z was nie wpad艂 na to jak mog艂o to si臋 sko艅czyc. Jest mi przykro.

Yyyyy 艣miech艂em

x2 xD
Wiedzia艂em, 偶e b臋dzie p艂acz, szloch, lament ...


x3
UWAGA , W TYM MOMENCIE MO呕ECIE MNIE ZBANOWA膯 !

Jeste艣 ciot膮 Dziadek bez kitu xD :mrgreen:
Nie do艣膰 偶e robisz w marnej ochrnonie jako cie膰 (sorry ale ja tak to nazywam , bo porz膮dn膮 posad膮 nie mo偶na tego nazwa膰) to jedziesz pi膰 na zlot i p艂aczesz o byle co , staaary jakbym ja by艂 na zlocie to pierwsze pytanie : czemu jeste艣 jak baba i strzelasz fochy na forum ? my艣lisz 偶e kto艣 Ci wsp贸艂czuje 偶e bierzesz kredyty na auto i 3 dni zmieniasz ringi w aucie ? no k*rwa ma膰 , cz艂owiek we藕 si臋 wyluzuj , jedziesz na zlot to si臋 spodziewaj tego 偶e kto艣 Ci b臋dzie kawa艂y robi艂 zw艂aszcza 偶e jeste艣 ...... no mniejsza z tym kto za kogo Ci臋 uwa偶a :lol: .

Przyk艂adowo : ja rok temu uszkodzi艂em Teo lakier w Hondzie i jako艣 do tej pory wisi nademn膮 widmo flaszki kt贸re postaram si臋 spe艂ni膰 ale nie sram met膮 偶e strac臋 posad臋 jako cie膰 w ochronie :lol: :mrgreen: i nie sraj mi tu 偶e ci臋偶ko o tak膮 posad臋 bo mnie jako 18-sto latka chcieli na STA艁臉 zatrudni膰 w kilku obiektach.

Podsumowuj膮c Dziadek we藕 Ty si臋 powa偶nie zastan贸w nad swoim 偶yciem bo albo nie ogarniasz alkoholu , albo nie ogarniasz zlot贸w , albo co gorzej nie ogarniasz swojej posady xD

Pozdro dla Teo ! :)


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 16 lip 2012, o 22:42 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 18 lip 2011, o 21:00
Posty: 4526
Lokalizacja: Cz臋stochowa/Koniecpol
Pochwa艂y: 48
Pojazd: Romet Ogar 200
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Zamykam to raz na zawsze.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 125 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 12 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net