Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 20 wrz 2018, o 03:28

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 18 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 14 mar 2015, o 10:45 
Poziom

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 wrz 2014, o 15:09
Pojazd: Romet Soft 125
GG: 0
Wojew├│dztwo: Mazowieckie
Chcia┼ébym wykupi─ç ubezpieczenie NNW od wypadk├│w kt├│re mog─ů mnie spotka─ç na jedno┼Ťladzie. Takie typowe od pobytu w szpitalu, na ┼╝ycie itd. My┼Ťlicie, ┼╝e warto? Jakie i gdzie macie ubezpieczenia? Koszty? Trudno┼Ťci w otrzymaniu ewentualnego odszkodowania? Co polecacie?

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 14 mar 2015, o 12:39 
Weteran

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 lip 2009, o 13:41
Pochwały: 3
Pojazd: Szybki i g┼éo┼Ťny :)
Wojew├│dztwo: Kuj.-pom.
Warto. Koszta indywidualne, trudno┼Ťci zawsze s─ů bo to ubezpieczalnie, generalnie NNW wykupuje si─Ö wraz z pojazdem.

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 16 mar 2015, o 13:16 
Poziom

A czy jest tak, ┼╝e ubezpieczalnie ┼╝ycz─ů sobie jakie┼Ť wi─Öksze stawki z tego wzgl─Ödu, ┼╝e je┼╝d┼╝─Ö motocyklem - a wi─Öc wg ich mam wi─Öksze ryzyko spowodowania uszczerbku na ┼╝yciu i zdrowiu? Zastanawiam si─Ö nad PZU - bo wiadomo s─ů najwi─Öksi. Czy oni maj─ů dobre polisy ?

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 18 mar 2015, o 14:11 
Pani

Do┼é─ůczy┼é(a): 17 pa┼║ 2014, o 07:19
Pochwały: 1
Pojazd: samoch├│d
Województwo: Świętokrzyskie
Ja NW tylko na motocykle/skutery itd op┼éacam, bo tam ┼éatwiej ┼éeb skr─Öci─ç. Smutne to ale prawdziwe. Swoj─ů drog─ů dochodzi +100% do polisy. Chocia┼╝ nie zawsze jest to regu┼é─ů, ale cz─Östo tak jest.

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 19 mar 2015, o 14:00 
Poziom

Przejrza┼éem sobie kilka ofert firm ubezpieczeniowych. Ca┼ékiem ciekawe maj─ů w AXA, Allianz, PZU i w Warcie. W sensie tam s─ů najdro┼╝sze ubezpieczenia, ale jak mniemam daj─ů one najwi─Öcej w przypadku nieszcz─Ö┼Ťcia, uszczerbku na zdrowiu lub ┼╝yciu ?
Czy mia┼é kto┼Ť z was do czynienia z kt├│rym┼Ť z tych towarzystw? Pod wzgl─Ödem ceny i warunk├│w s─ů podobne. A jak jest z jako┼Ťci─ů us┼éugi ?

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 21 mar 2015, o 09:49 
Pani

To sprawd┼║ sobie jeszcze tutaj http://ubezpieczenia.comperia.pl/ubezpieczenie-NNW
W sensie wype┼énij formularz i kto┼Ť do od nich si─Ö z Tob─ů skontaktuje. Ja tak robi┼éam i znale┼║li mi takie nnw za 60 z┼é na rok. A i czytaj koniecznie OWU.

Pełno jest takich kruczków. I generalnie przy prostych złamaniach to taka wypłata z NNW zwyczajnie zwróci te kilka lat składek przy bezwypadkowej jeździe.
Oczywi┼Ťcie lepiej ┼╝eby nie musia┼éo by─ç wyp┼éacane.

Autor postu otrzymał pochwałę

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 24 mar 2015, o 15:09 
Poziom

Emila napisał(a):
To sprawd┼║ sobie jeszcze tutaj http://ubezpieczenia.comperia.pl/ubezpieczenie-NNW
W sensie wype┼énij formularz i kto┼Ť do od nich si─Ö z Tob─ů skontaktuje. Ja tak robi┼éam i znale┼║li mi takie nnw za 60 z┼é na rok. A i czytaj koniecznie OWU.

Łap podziękowanie.
Mo┼╝esz mi jeszcze napisa─ç o co chodzi z tym wariantem. Czy je┼╝d┼╝─ůc na motocyklu mo┼╝na mnie uzna─ç za kogo┼Ť kto wykonuje fizyczne czynno┼Ťci czy wysokiego ryzyka? Jak si─Ö domy┼Ťlam, chodzi tutaj o rodzaj ubezpieczenia oraz wysoko┼Ť─ç polisy?

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 26 mar 2015, o 12:46 
Pani

Wg mnie jest to wysokiego ryzyka. Zreszt─ů wystarczy popatrze─ç na statystyki wypadk├│w. Motocykli┼Ťci to grupa kierowc├│w kt├│rzy stosunkowo cz─Östo ulegaj─ů wypadkom. No i jak ju┼╝ dochodzi do wypadk├│w, to zwykle s─ů to powa┼╝ne obra┼╝enia na ciele.
Ale możesz wybrać tak naprawdę na rympał, a wszystko wyjdzie później w praniu, podczas rozmowy telefonicznej.

Uda┼éo Ci si─Ö ju┼╝ co┼Ť wybra─ç?

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 28 mar 2015, o 10:14 
Poziom

Tak dzwonili ju┼╝. Zaproponowali kilka rozwi─ůza┼ä, pakiet├│w w zale┼╝no┼Ťci od ┼Ťrodk├│w kt├│re mog─Ö przeznaczy─ç na ten cel.

Wys┼éali te┼╝ og├│lne warunki ubezpieczenia z kt├│rymi mam si─Ö przez weekend zapozna─ç. Na co patrze─ç w takich dokumentach... W wi─Ökszo┼Ťci przypadk├│w jest to j─Özyk prawniczy trudny do ogarni─Öcia ;/

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 30 mar 2015, o 17:41 
Pani

Nie wiem czy podj─ů┼ée┼Ť ju┼╝ decyzj─Ö czy nie - ale w tych og├│lnych warunkach ubezpieczenia to patrz przede wszystkim na dzia┼éy z wy┼é─ůczeniami odpowiedzialno┼Ťci. Nie odstaniesz odszkodowania wtedy gdy szkoda powsta┼éa w wyniku wypadku b─Öd─ůcego efektem dzia┼éa┼ä wojenny, spo┼╝ycia alkoholu, choroby psychicznej itd. Ale zapoznaj si─Ö z tym dok┼éadnie.

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 18 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2  Nast─Öpna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: