Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 27 kwi 2024, o 10:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mały wypadek
PostNapisane: 25 mar 2010, o 23:05 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2010, o 22:16
Posty: 67
Lokalizacja: Przylot
Pojazd: DT 80, Ogar 205, KMX 125
GG: 21023735
Województwo: Mazowieckie
Zaczęło się to tak jadę sobie na 2-biegu od kolegi na polnej drodze. Patrze a tam znany pies wyskakuje, biegnie mi koło nogi to ja w GAZ i się rozpędzam on jeszcze szybciej biegnie. W końcu przy 40km/h wpieprzył mi się pod koło zaskowyczał ja dęba stanąłem wyrwało mnie z motorku i poleciałem 1 m dalej zahaczyłem o lusterko nogą a lampa przednia wbiła się w ziemię moto jeszcze chodziło leżę tak na ziemi słyszę moto chodzi no to ja pierwsza myśl jaka przyszła to czy pies żyje bo tak głupio psa zabić patrzę a on szczeka na mnie. Sobie myślę ( Pójść do sąsiada i go OKRZYCZEĆ żeby go uwiązał)Raz kozie śmierć poszedłem OKRZYCZAŁEM i to ostro. Dał mi 30zł bo małe ryski były i lusterko poszło się DO WYRZUCENIA. No i to by było na tyle. Uważajcie na psy lepiej stanąć lub powoli jechać bo są popieprzone.
Bynio napisał(a):
( Pójść do somsiada i go zjebać żeby go uwiązał)Raz kozie śmierć poszłem zjebałem i to ostro. Dał mi 30zł bo małe ryski były i lusterko poszło się jebać. No i to by było na tyle.Uwarzajcie na psy lepiej stanąć lub powoli jechać bo są popiepszone.

Edit/Dziadek~Takiego słownictwa płazem nie mogę puścić
Obrazek


Ostatnio edytowano 26 mar 2010, o 18:53 przez Anonymous, łącznie edytowano 2 razy
OJS~ludzie! trochę kultury i ortografii.. -.-'


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, o 23:07 
Zalatuje mi tutaj sporą wyobraźnią ,masz jakieś foty?


Góra
  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, o 23:13 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2009, o 19:11
Posty: 28
Pojazd: Ogar 200 '88
GG: 0
Województwo: Pomorskie
Popraw błędy bo to:
Bynio napisał(a):
. zaskawyczał somsiada poszłem Uwarzajcie popiepszone.

zakrawa na analfabetyzm.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, o 23:26 
Poziom

Dołączył(a): 9 cze 2009, o 19:11
Posty: 114
Pojazd: Romet Ogar 200
GG: 565181
Województwo: Pomorskie
Bynio napisał(a):
( Pójść do somsiada i go zjebać żeby go uwiązał)Raz kozie śmierć poszłem zjebałem i to ostro. Dał mi 30zł bo małe ryski były i lusterko poszło się jebać. No i to by było na tyle.Uwarzajcie na psy lepiej stanąć lub powoli jechać bo są popiepszone.


Poszłem -Poszedłem.
Nie przeklinaj.

_________________
Zalewam moto,odpalam i słysze ten piękny dżwięk 16-letniego silnika:)

Moja maszyna:)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... _200/77036
Dlaczego Romet??
Odpowiedz jest prosta bo polskie a nie chińskie:)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 26 mar 2010, o 16:17 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2010, o 22:16
Posty: 67
Lokalizacja: Przylot
Pojazd: DT 80, Ogar 205, KMX 125
GG: 21023735
Województwo: Mazowieckie
Jeśli o to chodzi że mam wyobrażnię to wcale nie,piszę serio. A niby miałem jak zrobić foty jak leciałem czy co. Nadprzyrodzonych zręczności sory ale niemam.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 26 mar 2010, o 17:52 
VIP
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2009, o 20:22
Posty: 1390
Lokalizacja: Jasło [RJS]
Pochwały: 28
Pojazd: Honda Civic EG3 D13B7+
MZ ETZ 150
Komar 2350

GG: 0
Województwo: Podkarpackie
Hehe miałem podobną sytuację ale wpadł pod tylnie koło i tylko mnie trochę podrzuciło. Zatrzymałem się a ten jeszcze na mnie szczekał.

_________________


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 26 mar 2010, o 18:49 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lis 2007, o 21:07
Posty: 4555
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Pochwały: 29
Pojazd: Ogar 200, Honda Hornet
GG: 0
Województwo: Śląskie
u mnie na osiedlu taki charczek lata że jak szczeka to taki przenikliwy pisk... zawsze myślę że ktoś na mnie trąbi o.O'

_________________
www.ogar200.pl
Prawdziwa wiedza i mądrość powinna zawsze iść w parze z pokorą i chęcią pomagania innym

Dziwisz się że na forum nie ma żadnych reklam? Taki był mój cel! Jestem przeciwnikiem komercyjnego internetu! Następną przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt iż niedorzeczne i perfidne jest sprzedawanie czyichś informacji!
ObrazekPiszę poprawnie po polsku.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 26 mar 2010, o 19:25 
Styler
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2009, o 13:12
Posty: 4692
Lokalizacja: Dynów
Pochwały: 69
Pojazd: Passat B5 1.9 TDI
+ reszta gruzów

GG: 927572
Województwo: Podkarpackie
Mnie też wkurzają takie psy idzie środkiem drogi i nie wiadomo gdzie on polezie czy z prawej czy z lewej a kumpel kiedyś przez Psa wywalił bo mu pod koła wpadł :) .

_________________
Podpis zbyt rozbudowany : pokaż podpis
Było:
Romet Stella 94'
Simson SR50 88'
Kingway Yarox 2007'
Romet Mińsk 400A
Romet Kadet M780
Romet Ogar 200
Romet Komar 2352
Romet Ogar 200
Gilera Runner 70ccm malossi
Romet Komar 2351
Seat Cordoba 6K
Rover 214 SI 103km
Audi A4 1.9 TDI

Jest:
Passat B5 1.9 TDI
WSK 125
Romet Pony 301 "motorynka"
Romet Komar 2320 ''sztywniak''
Romet Pony M2 88'
Romet Pony M2 88
Romet Pony M3 84''


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 26 mar 2010, o 20:02 
JuniorAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2009, o 22:18
Posty: 4488
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 83
Pojazd: Ogar 200, MZ ETZ 150, Suzuki GSX 250, Volvo V70
GG: 0
Województwo: Wielkopolskie
Ja sobie kiedyś jadę przez okoliczną wieś i pod koła wbiega mi kogut i mnie goni a jechałem z kolegą to ten mu z laczka zakosił aż się przewrócił :D aa i była jeszcze jedna przygoda koło mojego domu żyje sobie taka pierdziawka jest wielkości 2L Butelki a szczeka jak była by buldogiem była bardzo uciążliwa zawsze gdy jechało auto lub motor, leciała koło kół i szczekała, do czasu.... pewnego pięknego letniego poranka odpaliłem ogara i leciałem do sklepu po buły na śniadanie, ale jeszcze nie wiedziałem że to będzie jeden z najlepszych dni w tym tygodniu. Jadąc koło posesji na której żył ten Ogór na nogach, wyleciała mi pod koła i trach... przejechałem po ogonie i zaskomlała od tego czasu jest spokój :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 26 mar 2010, o 22:40 
Tego kundla mogłeś pogryźć
Jadę sobie dostawczym ok.100 km/h i dojrzałem koguta na lewej stronie szosy (w terenie prawie niezabudowanym). Dojeżdżając do tego miejsca kur zawołał swój harem, który obozował na prawym poboczu. Kurzyska ruszyły wszystkie w jednym momencie. To był ten moment , kiedy na szosie znalazło się moje auto. Wiecie jaki był finał ? Spojrzałem w lusterko i ujrzałem białą chmurę pierza za autem. Ale oskalpowane kury, to obecnie modne zjawisko. Nie było czasu i szans na żadne manewry. Tak sobie wspominam ten przypadek i stwierdzam, że tam była okropnie za-kurzona droga.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net