Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 27 kwi 2024, o 15:32

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 20 ]  Przejd藕 na stron臋 1, 2  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 10 lip 2009, o 22:42 
By艂o nas trzech Hubert na ogarosimsonie, kuzyn naa ogarze 900 racing i ja na simsonie s51 elektryk. wyjechali艣my z Bydgoszczy os jachcice minelismy osiedle piaski p贸藕niej smuka艂e. Kierowalismy si臋 na dzilke huberta w miescowosci nekla nie daleko bor贸wna(wylot贸wka na Gda艅sk) jechalismy lasem. w pewnym momencie chcialem dogonic kuzyna nawieszchnia byla willgotna po deszczu. pech chcial ze wjechalem z predkoscia 35 km/h i wpadl motor w poslizg nie uzywalem hamulca bo po pierwsze moglbym wyleciec do przodu dwa uzywajac tylnego hamulca mogl bym walnac w drzewo wi臋c przychylam cialo ku ziemi tak aby lakier nie zarysowac. efekcie zbilem tylko klosz od kierunkowskazu wybilem bark i z poczatku myslalem ,ze palec tez. nie bylo sensu wracac bo bylem juz w poblizu dzialki. motor caly od blota myslalem tylko 偶eby go wyczyscic i wrocic na miejscu. patrze zakrwawilem cala koszulke obmylem si臋 hubert z kuzynem umyli mi motor i wio z powrotem bylo mi coraz ciezej kciukiem nie moglem ruszac bolal jak cholera z reszta bark tez. w szpitalu okazalo si臋 ze zlamalem kciuk i wybilem bark. zadziwiajace jest to, ze [przejechalem w takim stanie 50 km adrenalina i ambicje robia swoje. przepraszam za bledy jedbna reke mam niedysponowana. zapomnialem dodac ze po drodze w trasie hubertowi odpadly stopki i chlopak jezdzil z nogami w powietrzu ;d


G贸ra
  
 
PostNapisane: 10 lip 2009, o 22:46 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 26 kwi 2009, o 13:37
Posty: 2312
Pochwa艂y: 25
Pojazd: Volverine
GG: 0
Wojew贸dztwo: Pomorskie
No nie藕le a jecha艂e艣 mo偶e przez Maksymilianowo :D :-?

_________________
Dziadek: "... dow贸d na to, 偶e fiat potrafi zrobi膰 lepsze lepsze auto ni偶 typowy golf 4... "
:D Italia Engine Power! :D


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 10 lip 2009, o 22:47 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 29 lis 2008, o 11:47
Posty: 2076
Lokalizacja: Niegowonice/Zawiercie
Pochwa艂y: 5
Pojazd: Skoda Superb, Jawa 350 TS
GG: 8398505
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
tyle gleb mialem swoim simsonem... to tej strony by tu brak艂o ;)

ale przygoda nei z艂a ;]


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 10 lip 2009, o 22:52 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 5 lip 2009, o 22:28
Posty: 27
Lokalizacja: PGN
Pojazd: Rower - Kross G100. W poszukiwaniu Rometa Ogar 200
GG: 8262155
Wojew贸dztwo: Wielkopolskie
Nie no przygoda niez艂a :-( Ja mia艂em pot臋偶ny wypadek na rowerze bo na motorze jeszcze nie je藕dzi艂em no ale noe o tym tu. Trzeba by艂o jecha膰 ostro偶nie nie wiem jak mo偶na by艂a wpas膰 w po艣lizg przy 35km/h XD Zamiast opon normalnych masz sliki czy co?

Ja tylko dodam ze maj膮c wypadek na rowerze z艂ama艂em obydwie r臋ce :-o Co dziwne jak si臋 ockn膮艂em z ziemi to tylko zobaczy艂em rower w rowie za wyskokiem dla bmx'贸w. Jak wsta艂em to zobaczy艂em ze prawy nadgarstek przemieszczony w lewo teraz moge nadgarstkiem robi膰 k膮t 90* <lol> no + do tego 4 z艂amania kosci przedramienia xD w lewej tylko 2 ale wszystko z przemieszczeniami i odpryskami.

_________________
Patrz w lusterko... Sp贸jrz 2 razy
Twoje pierwsze wymuszenie pierwsze艅stwa dla mnie mo偶e by膰 ostatnim [*]

**Wiele serc, jedno bicie ::: Romet Ogar 200 ::: ponad 偶ycie**

Kupi臋: Rometa Ogar 200(link) <- Wi臋cej w tym linku. Pzdr.

W trakcie zarabiania na Ogarka :D


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 10 lip 2009, o 23:12 
lukaszek0933 napisa艂(a):
No nie藕le a jecha艂e艣 mo偶e przez Maksymilianowo :D :-?

tak przejedzalem ale to dziiwne bylo bo z jednej strony jezdni bylo zolendowo z drugiej zas maksymilianowo i wkoncu nie bylo jasne jaka to miejscowosc byla moze si臋 polaczyly? Sojer nawet przy tak malej predkosci na zasychajacym blocie motor wpadnie w poslizg. rzadka nawieszchnia zawsze jest zdradliwa


G贸ra
  
 
PostNapisane: 10 lip 2009, o 23:15 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 16 cze 2009, o 16:41
Posty: 2700
Lokalizacja: Ro偶nowo, k.Obornik WLKP
Pochwa艂y: 10
Pojazd: VW Passat 35i, VW Passat 3BG, VW T4, Simson S51E
GG: 6441366
Wojew贸dztwo: Wielkopolskie
Sojer, Oj!!! Musia艂o bole膰. :| :| :| Tak si臋 po艂ama膰. Szcz臋艣cie, 偶e Ci臋 nie zabi艂o :evil:

BydgoskiDziadek, Te偶 Ciebie nie藕le poturbowa艂o xD xD xD

Ja jak na razie to zrobi艂em sobie dwa razy dziur臋 w kolanie tym samym, jak si臋 wywali艂em na asfalcie jad膮c rowerem przy ok. 25km/h

_________________


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 10 lip 2009, o 23:25 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 4 lis 2008, o 18:38
Posty: 332
Pochwa艂y: 2
Pojazd: Ogaryna i Nocnik
GG: 0
Wojew贸dztwo: Mazowieckie
A 艂ba przedtem nie rozbi艂e艣? Bo jak 艂eb ca艂y to i m贸zgownica pracuje :P

_________________


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 10 lip 2009, o 23:28 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 5 lip 2009, o 22:28
Posty: 27
Lokalizacja: PGN
Pojazd: Rower - Kross G100. W poszukiwaniu Rometa Ogar 200
GG: 8262155
Wojew贸dztwo: Wielkopolskie
Cytuj:
Sojer, Oj!!! Musia艂o bole膰. :| :| :| Tak si臋 po艂ama膰. Szcz臋艣cie, 偶e Ci臋 nie zabi艂o :evil:


Mnie bole膰 co ty nawet nie wiedzia艂em co si臋 sta艂o bo jak si臋 ockn膮艂em to jak po spaniu xD zero b贸lu dopiero jak musia艂em z Gniezna do Poznania karetk膮 jechac to w 3/4 drogi prawa r臋ka zaczyna艂a o sobie przypominac xD Ale i tak g艂upi ja艣 by艂 najlepszy. po narkozie to jak po 2 flaszkach 0.5l z koleg膮 xD

Mia艂em szcz臋艣cie bo jakie艣 10cm ode mnie by艂 spory kamie艅 by艂 blisko mojej g艂owy ;p

_________________
Patrz w lusterko... Sp贸jrz 2 razy
Twoje pierwsze wymuszenie pierwsze艅stwa dla mnie mo偶e by膰 ostatnim [*]

**Wiele serc, jedno bicie ::: Romet Ogar 200 ::: ponad 偶ycie**

Kupi臋: Rometa Ogar 200(link) <- Wi臋cej w tym linku. Pzdr.

W trakcie zarabiania na Ogarka :D


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 10 lip 2009, o 23:32 
jakbym uzyl przedniego hamulca to leb bym rozwalil zas jesli tylny to znioslo by mnie wkierunku drzew. dlatego najbespiecznej bylo si臋 po prostu rzucic plecami o glebe pod motor 偶eby nie porysowac lakieru. mam takie podejscie lakier w moim simsonie jest najwaznieszy. hubert z kuzynem smiali si臋 ze zrobilem to jak jakis wyszkolony antyterrorysta rzucilem si臋 o ziemie szybka akcja. potem tylko stres motor brudny trzeba jak najszybciej umyc a o tym ze mam dziwnie sztywny bark i zlamany kciuk juz nie myslalem.MOJAMANIA DBANIA MOTORU ZA WSZELKA CENE <lol>

Posty scalono
Sojer napisa艂(a):
Cytuj:
Sojer, Oj!!! Musia艂o bole膰. :| :| :| Tak si臋 po艂ama膰. Szcz臋艣cie, 偶e Ci臋 nie zabi艂o :evil:


Mnie bole膰 co ty nawet nie wiedzia艂em co si臋 sta艂o bo jak si臋 ockn膮艂em to jak po spaniu xD zero b贸lu dopiero jak musia艂em z Gniezna do Poznania karetk膮 jechac to w 3/4 drogi prawa r臋ka zaczyna艂a o sobie przypominac xD Ale i tak g艂upi ja艣 by艂 najlepszy. po narkozie to jak po 2 flaszkach 0.5l z koleg膮 xD

Mia艂em szcz臋艣cie bo jakie艣 10cm ode mnie by艂 spory kamie艅 by艂 blisko mojej g艂owy ;p

adrenalilna robi swoje gdzies czytalem tematyka drugiej wojny swiatowej. Dwaj rosjanie polamali zebra i ze strachu w ucieczce przed wrogiem przeszli 7 km i nie czuli bolu dopoki nie znale藕li si臋 na miejscu. Zobaczcie co adrenalina potrafi zrobic z czlowieka zloty srodek ;d


G贸ra
  
 
PostNapisane: 10 lip 2009, o 23:43 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 5 lip 2009, o 22:28
Posty: 27
Lokalizacja: PGN
Pojazd: Rower - Kross G100. W poszukiwaniu Rometa Ogar 200
GG: 8262155
Wojew贸dztwo: Wielkopolskie
Mnie do艣膰 d艂uga adrenalina trzyma艂a chyba z 2.5H :D jak nie wi臋cej

_________________
Patrz w lusterko... Sp贸jrz 2 razy
Twoje pierwsze wymuszenie pierwsze艅stwa dla mnie mo偶e by膰 ostatnim [*]

**Wiele serc, jedno bicie ::: Romet Ogar 200 ::: ponad 偶ycie**

Kupi臋: Rometa Ogar 200(link) <- Wi臋cej w tym linku. Pzdr.

W trakcie zarabiania na Ogarka :D


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 20 ]  Przejd藕 na stron臋 1, 2  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 7 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net