Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 17:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: nauka jazdy
PostNapisane: 4 sty 2010, o 20:33 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2009, o 19:45
Posty: 179
Pochwały: 2
Pojazd: mustang etz 150 simek i aktualnie ogar 200
GG: 8321751
Województwo: Łódzkie
Kurde nie sory! zapomniałem jeszcze były dzikie próby ujeżdżenia motorynki stelli kolegi zapomniałem o niej miała ona silnik jak w motorynie ale zapłon taki jak w charcie była na plombach w tedy ciężko miałem ruszyć i jeździłem na jedynce ale na full gazie kolega nic nie mówił a ja nie wiedziałem że nie można tak gazować tylko pizda aż wyła myślałem że po prostu tak musi być ale to było b.dawno temu jakaś 4 klasa.

_________________
http://www.polskajazda.pl/Profil,Jawa,M ... _200/27549


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: nauka jazdy
PostNapisane: 12 lut 2010, o 22:10 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2010, o 21:44
Posty: 13
Pojazd: Romet Ogar
GG: 0
Województwo: Małopolskie
Ja nie robiłem nigdy karty motorowerowej :P. Pierwszym jednośladem na który wsiadłem był skuter. Miałem problem z ruszaniem xD ale jeździłem bardzo dobrze. Później gdy miałem kadeta to również miałem problem z ruszeniem z miejsca, winą było ciągnące sprzęgło - razem z tatą je wyregulowaliśmy i po sprawie. Jak zmieniać biegi dowiedziałem się z serwisówki rometowskiej. Tak to większych problemów z nauką nie miałem.

_________________
Obrazek :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: nauka jazdy
PostNapisane: 26 mar 2010, o 23:45 
VIP
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2010, o 20:53
Posty: 1909
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Pochwały: 16
Pojazd: VW Golf 4 98'
GG: 25175310
Województwo: Śląskie
Ja na motorynie jechałem z tatą na pola ale coś się zwaliło popchałem do chaty wujek naprawił próbuje ruszyć staneła dęba i się gaz bloknął .przeleciałem z nią 50m. i dopiero się odblokował

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

"Chamownia to takie miejsce gdzie się chamy spotykają i wymieniają wykresami..."


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: nauka jazdy
PostNapisane: 11 kwi 2010, o 19:15 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, o 16:11
Posty: 35
Lokalizacja: Ostróda
Pojazd: Suzuki RMX 70, Ogar 205, Motorynka, Chart 210
GG: 199113
Województwo: Warm.-maz.
Ja się uczyłem na kumpla Hondzie CR 125 :-D Tłumaczy mi co i jak ok. ;-) Wsiadłem odpaliłem sprzęgło 1 , 1/4 manetki i pościłem sprzęgło no i guma i zgasł bo pościłem manetkę <rotfl2> Kumpel w śmiech no to ja proszę o 2 próbę, mówi ok ;] Wytłumaczył żebym równo puszczał sprzęgło to ok tak zrobiłem i ruszyłem ;-) później 2 i byłem wtedy na takim torze crossowym no to patrze taka mała górka. Mowie sobie ze przejadę przez nią no to gaz do końca na 2 , i jadę na nią i co wyskoczyłem nawet wylądowałem ale straciłem równowagę jakoś i przewaliłem się <rotfl2>
Kumpel podbiega czy nic mi nie jest :-( A ja wstałem otrzepałem się i proszę o następna jazdę :-D O dziwo się zgodził xD i tak se trochę pojeździłem xD
zgodził

_________________
MX FOREVER


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: nauka jazdy
PostNapisane: 11 kwi 2010, o 19:26 
Poziom

Dołączył(a): 18 gru 2009, o 17:57
Posty: 156
Pojazd: ogar 200
GG: 0
Województwo: Świętokrzyskie
Mi się linka zacieła gdy skęcałem i wjechałem w garaż


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: nauka jazdy
PostNapisane: 11 kwi 2010, o 19:39 
VIP
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 wrz 2009, o 14:44
Posty: 1673
Lokalizacja: Różyce Żurawieniec
Pochwały: 17
Pojazd: Router Bassa 50, Fiat Siena 1.2 8V 75KM
GG: 12188363
Województwo: Łódzkie
Jedyny problem przy nauce jazdy był taki , że nie mogłem pojąć, że między 2 i 3 też jest luz :evil: I zawsze z 2 ruszałem :P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: nauka jazdy
PostNapisane: 11 kwi 2010, o 20:17 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 wrz 2009, o 20:24
Posty: 61
Lokalizacja: Łowicz
Pojazd: Peugeot Speedfight 100cc
GG: 806093
Województwo: Łódzkie
Haha..ja pamiętam moje początki rozpędziłem się na podwórku jak chciałem zachamować nacisnąłęm przedni hamulec który nie działał i w efekcie wpadłem w drzewka (tuje).

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: nauka jazdy
PostNapisane: 11 kwi 2010, o 21:21 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 20:49
Posty: 146
Lokalizacja: Gołkowice Śląskie ( Wodzisław )
Pochwały: 1
Pojazd: Romet Kadet,ogar200,Honda cb250 chopper,faspiderF8
GG: 2594070
Województwo: Śląskie
Ja jak chciałem ogarnąć mojego Kadeta to jeździłem po tej samej drodze po parę godzin,był małe przerwy na dolewanie benzyny :idea: Gdy zepsuł mi się hamulec tylni miałem tylko przedni pojechałem z kumplem się przejechać a tu z zakrętu wyskoczył mi golf III xD No i ja z piz*y na przedni hamulec i leżałem pod autkiem :->

_________________
Chelsea Londyn Always In My Blue Heart !

Obrazek Piszę poprawnie po polsku
.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: nauka jazdy
PostNapisane: 11 kwi 2010, o 21:37 
Poziom

Dołączył(a): 11 mar 2010, o 20:11
Posty: 66
Pochwały: 4
Pojazd: żaden
GG: 0
Województwo: Lubelskie
Ja jak się uczyłem jeździć to MZ-tką 150 tylko raz zapomniałem sprzęgła puścić i mi zgasła. Ale jakoś takich przygód nie miałem, a jeździłem po ulicy jeepem na akumulator <rotfl2> jak miałem 7 lat 0,5km a potem crossem 50cm3 bez świateł i mnie nigdy policja nie złapał <rotfl2> <rotfl2>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: nauka jazdy
PostNapisane: 11 kwi 2010, o 21:55 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sty 2010, o 22:16
Posty: 67
Lokalizacja: Przylot
Pojazd: DT 80, Ogar 205, KMX 125
GG: 21023735
Województwo: Mazowieckie
Moim pierwszym motorkiem była motorynka stella.Początek był taki, szwagier załatwił mi ją za 40zł no i byłem chory miałem z 6 lat, powiedziałem żeby mi wachy kupił i kupił.Jego nie było ani nigogo kto by mi powiedział jak tym jezdzić.A ze ja się napatrzyłe jak inni jeżdżą skuterami to myślałem że to wystarczy odpalić i gazu dodać ,okazało się że to jeszcze sprzęgło było. Odpaliłem z kopa mama była w pokoju więc mnie niewidziała, niewiem jakim cudem włączyłem pierwszy bieg, ful gaz oczywiście 1 bieg i koło fikołka zrobiłem motoryna namnie ale się podniosłem i nauka poszła łatwo.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net