Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 27 kwi 2024, o 15:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 cze 2011, o 13:34 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2011, o 16:04
Posty: 671
Pochwały: 3
Pojazd: MZ ETZ 150,
Romet Ogar 200

GG: 36303766
Województwo: Lubelskie
Doman jedna prośba ogarnij się... i skończ z tym tandetnym tekstem "burza w szklance wody" nie umiesz już nic innego wymyślić ?


Co do tematu...Dziadek pomysł może i dobry tylko raczej możemy o nim zapomnieć bo wątpię w zmianę servera...
I jak zleci Ci się 10osób do sb i jak ten napisze to ten tamto i ogarnij to xD

_________________
Remont MZ

Prodżekt



Nigdy nie dyskutuj z idiotą... Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, o 15:57 
VIP
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2007, o 19:46
Posty: 1210
Lokalizacja: Wodzierady
Pochwały: 3
Pojazd: Honda ns1/ ogar200
Honda Civic

GG: 3916266
Województwo: Łódzkie
po pierwsze doman, jezeli ktos tu mialby odejsc to raczej ty nie dziadek bo on zrobil dla tego forum dużo wiecej niz polowa z was więc trochę szacunku, po drugie rowniez popieram pomysl powrotu do dawnego czatu jezeli jest taka mozliwosc, przynajmniej czesciowo(chociazby wygladem) forum wrocilo do dawnych lat kiedy mialo swoj klimat i swoja dusze...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, o 16:24 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwały: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Województwo: Zagranica
Doman (uwaga w celu przekazania Domanowi to co konieczne jestem zmuszony używać dużych znaków by prościej dotarło) JEDEN NOSTALGICZNY POST WYSŁAŁEM! POWTARZAM JESZCZE RAZ BO LUBISZ PRZEWAŻNIE MOJE POSTY LUBISZ PRZEINTERPRETOWAĆ NA SWÓJ SPOSÓB. Tymczasem robisz awanturę o co? O byle gówno zarzucając mi jakieś buntownicze rewolty 2 strony wątku musiałem czytać ten syf, syf o 1 post... Jeśli masz do mnie jakieś zastrzeżenia a na pewno masz. Skontaktuj się ze mną na PW. Na od forum jestem tutaj dosyć długo Nie tak długo jak ojs czy Teo ale jednak zaliczam się do tzw "starej ekipy" Nie sugerujcie się tym kontem, ponieważ jest to naprawdę moje drugie konto na tym forum. Pewnie jak wielu starych użytkowników jesteśmy przyzwyczajeni do starej formy sb. do tej jeszcze starszej. Bo była już próba przywrócenia SB i tu muszę przyznać rację druga forma sb była beznadziejna co 5 sekund szła wiadomość i to nie zawsze. SB które było pierwotnie do czasu kiedy admini serwera go nie zawiesili był stabilny, przeżysty i miał swój klimat. Potrafiliśmy godzinami pisać na sb. A największą karą założoną przez ojsa było wyłączenie sb na dzień. Pamiętacie jaka wtedy była lipa na forum? Wszyscy chcieli z powrotem sb. I tak cholera nie potrafię się przestawić do czatu w formie wątku.
Baton znów w tym samym czasie wysłaliśmy post :D

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


Ostatnio edytowano 28 cze 2011, o 16:27 przez Dziadek, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, o 16:24 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2009, o 00:31
Posty: 989
Lokalizacja: Pszczyna
Pochwały: 31
Pojazd: Opel Corsa C gsi 1.8
Ogar 200

GG: 7152552
Województwo: Śląskie
To niech wpłaci te 20 osób które siedzi ciągle na forum te 20-25zł na rok i będzie dobry serwer i szołt box.

Dodano: 28 czerwca 2011, o 16:24

Jeszcze chce coś dodać:
DOMAN WYPI#@@#@AJ !



Dodano: 28 czerwca 2011, o 16:26

Co za skurczysyn cenzure zrobił ? :(


Ostatnio edytowano 28 cze 2011, o 16:38 przez Baton, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, o 16:34 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwały: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Województwo: Zagranica
Baton jak zwykle szczery do bólu nie upierdala się ;] :idea: Za to cię lubię mam nadzieję, że uda nam się na zlocie pogadać w 4 oczy :)
Ja jestem za 20 Peelenów mogę przelać. Mam nadzieję, że reszta forum się ze mną z solidaryzuje. Ale zobaczymy co powie na to Ojs :)

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, o 16:55 
JuniorAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2009, o 22:18
Posty: 4488
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 83
Pojazd: Ogar 200, MZ ETZ 150, Suzuki GSX 250, Volvo V70
GG: 0
Województwo: Wielkopolskie
Jak ojs bedzie dysponował wystarczającą kwotą pieniędzy to zapewne wykupi możliwie jak najlepszy serwer. Zamiast zakładać kolejny nieprowadzący do niczego temat mogłeś uzgodnić to z osobą rządzącą prywatnie. Przy okazji zrobił się burdel. I to nie po raz pierwszy... brawo za myślenie bo taki temat był zakładany już kilka ładnych razy. Kazdy by pitolił ale wpłacać to nie ma komu


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, o 17:07 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwały: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Województwo: Zagranica
Piankos ja doskonale zdaje sobie sprawę, że ten wątek był już wielokrotnie wałkowany jednak jak widać bez skutu. Tym razem chciałbym konkretnie do niego doprowadzić. I nie chce wdawać się w dyskusje typu czy warto powrócić do sb czy nie warto. Pitolenie jest ważne, nie można też traktować forumowego sb jako temat tabu. A wydaje mi się, że tak traktujesz tą sprawę rzeczy. Oczywiście nie mogłem też przewidzieć, że jeden mój post mógł bardzo rozwścieczyć Domana który gwałtownie zboczył z tematu wyżywając się na kimkolwiek popadnie.

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, o 17:33 
JuniorAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2009, o 22:18
Posty: 4488
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 83
Pojazd: Ogar 200, MZ ETZ 150, Suzuki GSX 250, Volvo V70
GG: 0
Województwo: Wielkopolskie
Ale czy tamte tematy poskutkowały ? Sam piszesz że nie. Dlaczego nagle ten miałby czymś skutkować ? Kto ma chęć i kasę to wpłaca. A to czy sb ma powrócić czy nie(w miarę możliwości), jest oczywiste (przynajmniej dla mnie). Jak ktoś jest przeciwny sb tylko dlatego ze ma inną formę od obecnej jest debilem. Ale nie o tym mowa. Napisz z tym po prostu do ogara co jest spoko. Bo publicznie nie doprowadzisz do tego co chcesz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, o 17:42 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2010, o 10:47
Posty: 460
Lokalizacja: Włocławek
Pochwały: 15
Pojazd: Nissan Almera n15 1.4
GG: 13105693
Województwo: Kuj.-pom.
Jak założę swoje konto w banku, to postaram się coś przelać ;]
A tak ogólnie, to fajnie jest gadać na SB to późnej nocy, stare dobre (w moim przypadku też nie dobre) czasy xD

_________________
Pozdrawiam, Mich ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, o 17:53 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwały: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Województwo: Zagranica
Nie musisz mieć konta w banku żeby zrobić przelew na konto możesz zrobić to za pośrednictwem poczty koszt takiego przelewu to 2 złote.

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net