Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 27 kwi 2024, o 13:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 30 lis 2010, o 21:10 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 4 kwi 2010, o 17:49
Posty: 1852
Lokalizacja: 呕ychlin/Kutno
Pochwa艂y: 5
Pojazd: Opel Astra G 1.6 8v, Bohy z Dedeeru
GG: 5104517
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
No wi臋c, nudzi艂o nam si臋 po szkole, poszli艣my do kolegi odpali膰 Simsona i poje藕dzi膰. Jak ju偶 si臋 troch臋 rozgrza艂, to wyci膮gn臋li艣my sanki i jazda na drog臋, kulig robi膰 :D
Dobra, ja jako kr贸lik do艣wiadczalny jad臋 pierwszy. No dobra, na dw贸jce jako艣 ten simson szed艂, bo troszk臋 wa偶臋, ale jak zahamowa艂, to ja z tymi sankami prosto na niego.
Dobra, p贸藕niej jeszcze dw贸ch jecha艂o na tych sankach, obydwaj zlecieli z nich przed ko艅cem trasy, dobra, w艂a艣ciciel Simsona chcia艂 si臋 przejecha膰 na sankach, wi臋c ja, jako ju偶 obeznany z tym Simsonem mia艂em prowadzi膰. Wszystko by艂oby ok, gdyby nie fakt, 偶e:
-艣lisko jak cholera
-w Simsonie 艂yse opony
-gaz w formie ci膮ganej linki (wcze艣niej t臋 link臋 urwa艂em mu przy samym rolgazie :D) wi臋c prowadzenie jedn膮 r臋k膮.
Dobra jedziemy, rozp臋dzi艂em si臋 nawet nie wiem do ilu, na tr贸jce ju偶 szed艂, i wtem mi szarpn臋艂o kierownic膮, ja oczywi艣cie pierwsza my艣l "ku*wa co si臋 dzieje" zgasi艂em moto a tam kolega le偶y jakie艣 100 m za mn膮 i si臋 podnie艣膰 nie mo偶e, by艂o 艣lisko na dodatek tamten by艂 w o艣nie偶onych ju偶 kaloszach :D No dobra, wracamy z powrotem. Chcia艂em si臋 popisa膰 i przydriftowa膰 przed wjazdem do kumpla. No to jak doje偶d偶amy to ja po hamulcach, niestety, wlecia艂em w kup臋 艣niegu, motor obali艂 si臋 na praw膮 stron臋 i t艂umik mi spodnie przypali艂 (szcz臋艣cie, 偶e mia艂em kalesony, bo by mnie poparzy艂o pewno :D)
Mia艂em filmik wrzuci膰, ale s艂aba jako艣膰 by艂a wi臋c da艂em sobie spok贸j

_________________
"Je艣li chcesz, by co艣 dobrze zrobiono - zr贸b to sam..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 gru 2010, o 13:12 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 23 gru 2008, o 20:35
Posty: 1398
Lokalizacja: LE艢NICA[LICHYNIA]
Pochwa艂y: 13
Pojazd: -
GG: 8767766
Wojew贸dztwo: Opolskie
Sim trochu za s艂aby jak na kulig.U mnie to kulig w zesz艂ym roku robili艣my najpierw c-360,potem jakim艣 supermoto 125 co mia艂o chyba ze 28km na samym ko艅cu Ibiz膮 to dopiero by艂 hardcore na prostej maksymaln膮 pr臋dko艣ci膮 by艂o co艣 80km/h wi臋cej ju偶 nikt nie chcia艂.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 gru 2010, o 17:35 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 4 kwi 2010, o 17:49
Posty: 1852
Lokalizacja: 呕ychlin/Kutno
Pochwa艂y: 5
Pojazd: Opel Astra G 1.6 8v, Bohy z Dedeeru
GG: 5104517
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
ooo, by艣my zrobili kulig ciapkiem, ale tego kolegi ojciec by艂 w domu i zreszt膮 nie chcia艂o nam si臋 pod艂膮cza膰 akumulatora

a simson w jednych sankach szed艂 nawet nie藕le, jakby jakie艣 艂a艅cuchy mu na ko艂a za艂o偶y膰 to by i 2 poci膮gn膮艂

dzi艣 jawk膮 pr贸bowa艂em i niby sz艂a, ale po 1 mam lipne sanki, a po drugie pr贸bowali艣my na podw贸rku, po 艣niegu sz艂o, tylko jak na ziemie trafi艂o to kicha

_________________
"Je艣li chcesz, by co艣 dobrze zrobiono - zr贸b to sam..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 3 sty 2011, o 18:20 
VIP

Do艂膮czy艂(a): 25 lip 2010, o 14:12
Posty: 2137
Lokalizacja: Okolice Gda艅ska
Pochwa艂y: 31
Pojazd: Ogar 200
GG: 0
Wojew贸dztwo: Pomorskie
ja dzi艣 u kuzyna by艂em a on ma gokarda samorobnego 125 cm3 poj ze skrzyni膮 od malczaka robili艣my sobie kulig raz on raz ja

_________________
Podpis zbyt rozbudowany : poka偶 podpis


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 3 sty 2011, o 21:14 
Dobra... Robicie kulig to qnia trzeba wyholowa膰 ze stajni. Motorowerem, to mo偶esz sobie jecha膰 w 艣nie偶nej koleinie i to z trudem. A widzieli艣cie w TV czym ko艅cz膮 si臋 takie zabawy na drogach ? Dobra....... ale to wasza sprawa. Powtarzam. najlepszy kulig to za qiem. Dobra...?
Jak si臋 nudzisz w zimowe popo艂udnie ,to 艣ci膮gnij ciuchy i ich popilnuj dobra.....?


G贸ra
  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 4 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net