Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 18:50

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomo艣膰
 Tytu艂: odnowa motorynki
PostNapisane: 17 sty 2009, o 22:20 
w tym poscie opisze jak odnowic motorynke oraz inne sprzety :-D zwracam si臋 tutaj do tych ktorzy nie chca tuningowac motorynki ale chca ja zachowac w orginale no dobra zaczne od:
-pierwsza rzecz to przemalowanie na inny kolor ramy polecam czerwony ciemnozielony pomaranczowy lub jak ktos chce to czarny a jesli nie chcecie malowac to pozadnie umyjcie najlepiej bedzie jak zdejmiecie silnik bo mozecie zalac gaznik
-druga rzecz to wypolerowanie pokryw silnika i felg polecam zdjac silnik i kola wtedy bedzie wam o wiele latwiej przed polerowanie zaopatrzcie si臋 w papiery wodne P1200 i P1500 oraz paste polerska polecam automax po wypolerowaniu sa fajne efekty :-P
-nastepnie wymiencie zuzyte juz czesci na nowe lub je odmalujcie albo wyczyscie wymienie tutaj takie czesci jak:oslonka tlumnika jest nie raz obdrapana mozna kupic nowa lub ja odmalowac na wybrany kolor nastepna Cze艣膰 to puszka w ktorej znajduje si臋 filtr powietrza jest czasami brudna ,tylny blotnik jest nie raz poobijany i wyblakly, pokrowiec na siedzenie jest czasami podarty mozna go obszyc lub kupic nowy pokrowiec,przewody elektryczne moga by膰 poobdzierane bedzie dobrze je wymienic ,dobrze jest tez wymienic naklejki, manetki linki
-naprawa silnika mozna naprawic np. skrzynie biegow (jesli jest wogole popsuta)itp.
no i to chyba wszystko ja zrobilem tak z moja motorynka a wlasciwie to robie jak skoncze to wysle wam fotki pozdrawiam :-)

Posty scalono-- 2009-01-18, 11:51 --
napiszcie so sadzicie o takiej odnowie ;-)


G贸ra
  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 0 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net