Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 kwi 2024, o 21:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 20 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 15 sty 2010, o 15:23 
ModTeam
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 13 lip 2009, o 10:32
Posty: 5982
Lokalizacja: Brzesko
Pochwa艂y: 19
Pojazd: Zaciung
GG: 10910980
Wojew贸dztwo: Ma艂opolskie
Mo偶esz kupi膰 Yamahe Booster jest por贸wnywalna cenowo do simka

_________________
Albo Bokiem Albo Wcale...
Jestem tu od nadawania sprawom toku, Od wykonywania i wydawania na nie wyroku...

Stary Romeciarz:
"Myslisz dlaczego nasz znajomy KomoBrono napisal bul? Bo Ruzga sobie smiechnac chcial."

"Z buta buta buta wje偶d偶am mk艂y pas jednym szczalem i zapinam dalej, p贸藕niej jad臋 jad臋 i 偶ar贸wke w lapmie pale a palczaste gna dalej."

"Odda艂bym wszystkie posty, za jeden Kaptajna..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 15 sty 2010, o 15:27 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 4 gru 2009, o 16:31
Posty: 1016
Pochwa艂y: 10
Pojazd: S51
GG: 4563954
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
No fajna ale wola艂bym jakiego艣 fajnego simka sr

_________________
Doprowadzanie Simsona do idea艂u :
[progress]50[/progress]
Remont Simsona :
[progress]95[/progress]
Kupno cz臋艣ci :
[progress]98[/progress]
[b][color=#FF0000]Motorynka Stella[/color]-> [color=#BF0000]Romet Pony 50 '85[/color]-> [color=#40BF40]Romet 50 T-1[/color] -> [color=#FFFFFF]Ogar 900 '09[/color]-> [color=#FF8040]Ogar 200[/color] -> [color=#4000FF]Simson S51 Comfort '91[/color][/b]


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 15 sty 2010, o 16:15 
ModTeam
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 13 lip 2009, o 10:32
Posty: 5982
Lokalizacja: Brzesko
Pochwa艂y: 19
Pojazd: Zaciung
GG: 10910980
Wojew贸dztwo: Ma艂opolskie
Ka偶dy powie 偶e lepiej kupi膰 starego poczciwego sima ni偶 nowego ogara 900

_________________
Albo Bokiem Albo Wcale...
Jestem tu od nadawania sprawom toku, Od wykonywania i wydawania na nie wyroku...

Stary Romeciarz:
"Myslisz dlaczego nasz znajomy KomoBrono napisal bul? Bo Ruzga sobie smiechnac chcial."

"Z buta buta buta wje偶d偶am mk艂y pas jednym szczalem i zapinam dalej, p贸藕niej jad臋 jad臋 i 偶ar贸wke w lapmie pale a palczaste gna dalej."

"Odda艂bym wszystkie posty, za jeden Kaptajna..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 15 sty 2010, o 16:17 
To kup simsona ja na swojego S51 nie narzekam! A ogar 900 to g贸wno. P臋kaj膮ce plastiki, silnik wcale nie honda tylko na wz贸r hondy w dodatku z blokadami jest bardzo mu艂owaty g贸rki nim si臋 ci臋偶ko zdobywa.. tak czy siak. I jak ci zastoi wi臋cej ni偶 trzy tygodnie to ju偶 zaczynaj膮 si臋 problemy z odpalaniem. Do skrzyni bieg贸w te偶 mam zastrze偶enia s膮 momenty kiedy ci臋偶ej chodzi ale to mo偶e by膰 spowodowane ubytkiem oleju. Nie wiem jak tylko zrobi si臋 cieplej bior臋 kuzyna sprz臋t na przegl膮d


G贸ra
  
 
PostNapisane: 15 sty 2010, o 17:00 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 18 pa藕 2009, o 19:45
Posty: 179
Pochwa艂y: 2
Pojazd: mustang etz 150 simek i aktualnie ogar 200
GG: 8321751
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
M贸j kolega ma ogara 900 i mimo wzorowego docierania silnik wytrzyma艂 5799km i bierze olej ga藕nik si臋 zurzy艂 tarcze sprz臋g艂a do wymiany ko艂a n贸偶ka hamulca pordzewnia艂y migacze z ty艂u odpadaj膮 spali艂 si臋 rozrusznik 2 偶ar贸wki cewka luzy na g艂贸wice ramy to s膮 minusy po za tym kosztowa艂 prawie 3000z艂 plus wszystkie przegl膮dy po ok 100-200z艂 na kt贸rych prawie nic nie robi膮 przez 2 lata to kupe kasy to wysz艂o z plus贸w to jedynie mo偶a zaliczy膰 spalanie po za tym ogar plus贸w nie ma osi膮gami seryjny simson z przebiegiem 19 ty艣. bra艂 go na przy艣pieszenie dopiero po ok 1km rozp臋dy ogar wyprzedza艂 simsona o jakie艣 3.4km/h po prostu simek moment i ma vmax a ogar si臋 sporo wolniej rozp臋dza a i po za tym to 2 strasznie ci臋偶ko wchodzi od nowo艣ci og贸lnie to szkoda kasy na to bo za 4000z艂 mo偶na mie膰 艣wie偶ego japo艅ca albo np dt80/50

_________________
http://www.polskajazda.pl/Profil,Jawa,M ... _200/27549


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 15 sty 2010, o 17:25 
Dopowiem jeszcze , 偶e w wersji Racing czerwona farba na t艂umiku pierw blaknie potem odpada i Felgi te偶 szybko rdza bierze. No i w por贸wnaniu do simsona Ogar 900 jest znacznie mnieszy. Lusterka do dupy zw艂aszcza je艣li jeste艣 wysok膮 osob膮 ci臋偶ko w nich co艣 wypatrze膰 w dodatku spiczaste s膮 艂atwo je obi膰 rysuj膮 itd. W og贸le je艣li si臋 bierze ten motor do w膮skiego pomieszczenia trzeba uwa偶a膰 na ka偶dy element a nie daj Bo偶e si臋 przewr贸ci na asfalcie ecchh szkoda gada膰


G贸ra
  
 
PostNapisane: 15 sty 2010, o 23:34 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 31 gru 2007, o 22:16
Posty: 2297
Pochwa艂y: 22
Pojazd: sdfjh
GG: 0
Wojew贸dztwo: Mazowieckie
no farba na wydechu jest lipna to prawda wi臋c ja j膮 zdar艂em i wypolerowa艂em go :D


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 17:40 

Do艂膮czy艂(a): 19 kwi 2010, o 17:35
Posty: 1
Pojazd: Romet ogar 900
GG: 10824796
Wojew贸dztwo: Lubelskie
Nie mam poj臋cia, dlaczego wszyscy tak siedli艣cie na ogara 900. Ja mam taki motorower z 2007 roku (pierwsze wydanie). Zrobi艂em nim ju偶 ponad 13500 tys kilometr贸w i jak do tej pory nic si臋 nie popsu艂o. Jedyna wada jest taka, 偶e zardzewia艂y felgi. Tak偶e nie wiem, dlaczego wi臋kszo艣膰 ludzi pisze, 偶e ten motor si臋 psuje po paru tys kilometr贸w. Mo偶e nie potraficie dobrze dociera膰 motoru.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 18:03 
Je艣li chodzi o silnik na d艂ugie dystansy dobrze si臋 sprawuje ale najwi臋ksze problemy ten moplik ma z rozruchem po dwu dniowej przerwie. Po prostu trzeba czasu 偶eby odpali艂 i si臋 rozgrza艂.... Nie wiem jak w zwyk艂ym ogarze 900 ale w racingu nagminnie p臋kaj膮 plastiki nie wiem jaka艣 wada konstrukcyjna. Mnie si臋 wydaj臋, 偶e s膮 zbyt sztywne... Wiadomo polskie drogi dziurawe a plastiki sztywno siedz膮. Razem z Fredem byli艣my je reklamowa膰 do pierwszego przegl膮du s膮 honorowane i ju偶 nast臋pnego dnia od wymiany plastik贸w zacz臋艂y p臋ka膰 przy mocowaniach a najgorsze jest to, 偶e te plastiki trzymaj膮 przednie reflektory jak boki p贸jd膮 to razem ze 艣wiat艂ami.... Biegi czasem ci臋偶ko wchodz膮 zw艂aszcza kiedy chce si臋 z 2 biegu na luz nie raz po prostu trzeba si臋 nam臋czy膰... Gdyby nie jego wadliwa konstrukcja na reszte wad m贸g艂bym przymkn膮膰 oko ale p臋kaj膮ce plastiki to zbyt powa偶na rzecz


G贸ra
  
 
PostNapisane: 5 maja 2010, o 18:43 

Do艂膮czy艂(a): 28 kwi 2010, o 20:52
Posty: 1
Pojazd: Romet Ogar 900
GG: 0
Wojew贸dztwo: Podlaskie
Mam ogara 900, ponad 2000km. Rzeczywi艣cie plastiki to ca艂kowite g贸wno, ale reszta jak na razie w porz膮dku. Ja polecam do艂o偶y膰 troch臋 kasy i kupi膰 Speedfighta 2. Je藕dzi艂em nim i romet przy nim si臋 chowa.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 20 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 3 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net