Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 29 mar 2024, o 07:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 cze 2009, o 08:08 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2008, o 20:35
Posty: 1398
Lokalizacja: LEŚNICA[LICHYNIA]
Pochwały: 13
Pojazd: -
GG: 8767766
Województwo: Opolskie
jak mu tył podnosi to daj przednie zawieszenie od charta


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 5 cze 2009, o 21:13 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2009, o 13:37
Posty: 2312
Pochwały: 25
Pojazd: Volverine
GG: 0
Województwo: Pomorskie
Maszynka super :-D Tylko za dużo kabli <rotfl2>

_________________
Dziadek: "... dowód na to, że fiat potrafi zrobić lepsze lepsze auto niż typowy golf 4... "
:D Italia Engine Power! :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 5 cze 2009, o 22:23 
Styler

Dołączył(a): 16 lis 2008, o 00:25
Posty: 19
Lokalizacja: Lyski-Rybnik
A jak silniczek w ramie ładnie się trzyma jakieś foto ?:)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 20 cze 2009, o 12:51 
Knypek napisał(a):
Mógłbyś porobić zdjęcia ? Jeśli masz chwilkę czasu oczywiście :)

Zdjęcia przyspawanego silnika postaram się dostarczyć w najbliższym czasie. Aktualnie motor jest w serwisie ASO przeszedł remont kapitalny jednakże mechanicy się głowią nad jedną usterką. Gaźnik został już wymieniony+ filtr stożkowy założony jednakże motor się krztusi się i wypuszcza powietrze z gaźnika jak stary JELCZ pssssssssyyyt ;] dobierane były już trzy różne gaźniki bez skutku mam nadzieję , ze mechanicy dojdą do tej usterki bo tylko to zostało do zrobienia :).

Posty scalono
Witam Dnia 2 lipca 2009 roku Prace nad ogarosimsonem zostały całkowicie zakończone. (bynajmniej w tym roku) 7 miesięczny budżet jaki ogółem wyszedł zaznaczam , że motor był robiony metodą prób i błędów to ok 3500zł w tym 1028,19zł za serwis ASO niżej załączam filmik oraz skan rachunku. Jak zwykle liczę na obiektywne komentarze :)


Załączniki:
Komentarz: Rachunek

Góra
  
 
PostNapisane: 3 lip 2009, o 23:53 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lis 2007, o 21:07
Posty: 4555
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Pochwały: 29
Pojazd: Ogar 200, Honda Hornet
GG: 0
Województwo: Śląskie
O ja... chłopie... no włoyłeś kawał serca w maszynę ;) kasy z resztą też... po Twojej jeździe widać że długo się nią pocieszysz! Szerokości!!

_________________
www.ogar200.pl
Prawdziwa wiedza i mądrość powinna zawsze iść w parze z pokorą i chęcią pomagania innym

Dziwisz się że na forum nie ma żadnych reklam? Taki był mój cel! Jestem przeciwnikiem komercyjnego internetu! Następną przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt iż niedorzeczne i perfidne jest sprzedawanie czyichś informacji!
ObrazekPiszę poprawnie po polsku.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 4 lip 2009, o 00:09 
To nie moja jazda tylko kumpla :) jego maszyna z resztą ale ja jestem współtwórcą ;]... Jak za coś się zabieramy to robimy to porządnie. Fakt to hobby bywa BARDZO drogie ale dla pięknie chodzącego silnika naprawdę warto i nie liczy się cena, nie liczy się czas liczy się pasja.... Bardzo się cieszę, że nasz projekt dobiegł końca były momenty zwątpienia chciało się nie raz zrezygnować ale na szczęście nasze ambicje na to nie pozwoliły i chociaż było wiele idiotycznych błędów to mimo wszystko potrafiliśmy się szybko zrehabilitować. Na przyszły sezon będzie się myślało o profesjonalnym lakierniku. Jestem tylko ciekawy jak będzie się sprawował Rosyjski Gaźnik k60b na razie sprawuje się super


Góra
  
 
PostNapisane: 4 lip 2009, o 10:10 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2009, o 13:36
Posty: 1070
Lokalizacja: Tuszyn
Pochwały: 14
Pojazd: Romet 50-T1,Simson S51B
GG: 6268096
Województwo: Łódzkie
ten pierwszy fil coś mi się nie podoba bo polowa filmu to siedzenie i kopanie w kopajke

_________________
Romet Ogar 205>Romet Ogar 205>Romet Ogar 205>Romet Ogar 205>Romet Komar 2350>Simson SR50>Dezamet 756.2 "Stella">RometChart 210>Romet Kadet 780>Romet Pegaz 750>Romet Pony M2>Honda Vision>Romet Ogar 200>Romet Pony 301>Yamaha DT 50 MX>Romet Chart 210>Simson S51 ENDURO>Derbi Senda SM>Simson S51B Romet 50 T1 Romet Ogar 200

Całe zycie na piżdzikach


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 4 lip 2009, o 10:53 
a czego masz się spodziewać po filmie?


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net