Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 29 mar 2024, o 16:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 167 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 1 lip 2010, o 22:16 
ModTeam
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 13 lip 2009, o 10:32
Posty: 5982
Lokalizacja: Brzesko
Pochwa艂y: 19
Pojazd: Zaciung
GG: 10910980
Wojew贸dztwo: Ma艂opolskie
No ale gdyby tam na dole te偶 by艂a notka 偶e ma prawa to teraz nie by艂oby problemu.

_________________
Albo Bokiem Albo Wcale...
Jestem tu od nadawania sprawom toku, Od wykonywania i wydawania na nie wyroku...

Stary Romeciarz:
"Myslisz dlaczego nasz znajomy KomoBrono napisal bul? Bo Ruzga sobie smiechnac chcial."

"Z buta buta buta wje偶d偶am mk艂y pas jednym szczalem i zapinam dalej, p贸藕niej jad臋 jad臋 i 偶ar贸wke w lapmie pale a palczaste gna dalej."

"Odda艂bym wszystkie posty, za jeden Kaptajna..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, o 22:18 
Administrator
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 29 lis 2007, o 21:07
Posty: 4555
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Pochwa艂y: 29
Pojazd: Ogar 200, Honda Hornet
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
u g贸ry jest informacja:
"Artyku艂 otrzyma艂em od uzytkownika Addadko"

_________________
www.ogar200.pl
Prawdziwa wiedza i m膮dro艣膰 powinna zawsze i艣膰 w parze z pokor膮 i ch臋ci膮 pomagania innym

Dziwisz si臋 偶e na forum nie ma 偶adnych reklam? Taki by艂 m贸j cel! Jestem przeciwnikiem komercyjnego internetu! Nast臋pn膮 przyczyn膮 takiego stanu rzeczy jest fakt i偶 niedorzeczne i perfidne jest sprzedawanie czyich艣 informacji!
ObrazekPisz臋 poprawnie po polsku.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, o 22:38 
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 1 lip 2010, o 14:04
Posty: 3
Pojazd: Jawa
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艢wi臋tokrzyskie
Ruzga napisa艂(a):
No ale gdyby tam na dole te偶 by艂a notka 偶e ma prawa to teraz nie by艂oby problemu.
艢wi臋ta racja.
Ruzga napisa艂(a):
Mefisto napisa艂(a):
...w szczeg贸lno艣ci Pana admina aka plagiatowca.

Tak na przysz艂o艣膰, znasz Polskie prawo? Wiesz ze o znies艂awienie i bezpodstawne zarzuty mo偶na wytoczy膰 spraw臋! 艂atwo jest oskar偶y膰 kogo艣.
Nie, nie wytocze Ci pozwu bo w pierdo艂ki si臋 nie bawi臋, a to co reprezentujesz sob膮 艣wiadczy tylko o Tobie.

Nadepn膮艂em na odcisk oj przepraszam nie b臋d臋 ;]

_________________
Administrator forum jawencja.fora.pl


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, o 22:40 
ModTeam
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 13 lip 2009, o 10:32
Posty: 5982
Lokalizacja: Brzesko
Pochwa艂y: 19
Pojazd: Zaciung
GG: 10910980
Wojew贸dztwo: Ma艂opolskie
Ty szefie to drugie to nie jest moja odpowied藕.

_________________
Albo Bokiem Albo Wcale...
Jestem tu od nadawania sprawom toku, Od wykonywania i wydawania na nie wyroku...

Stary Romeciarz:
"Myslisz dlaczego nasz znajomy KomoBrono napisal bul? Bo Ruzga sobie smiechnac chcial."

"Z buta buta buta wje偶d偶am mk艂y pas jednym szczalem i zapinam dalej, p贸藕niej jad臋 jad臋 i 偶ar贸wke w lapmie pale a palczaste gna dalej."

"Odda艂bym wszystkie posty, za jeden Kaptajna..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 lip 2010, o 22:40 
Administrator
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 29 lis 2007, o 21:07
Posty: 4555
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Pochwa艂y: 29
Pojazd: Ogar 200, Honda Hornet
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Po prostu nie lubi臋 jak mnie kto艣 nazywa oszustem/plagiatorem! My艣l臋 偶e zrobi艂em troch臋 dla spo艂eczno艣ci motorowerzyst贸w i troch臋 pracy mnie to kosztowa艂o, wi臋c takie komentarze na m贸j temat nie s膮 zbyt mi艂e

_________________
www.ogar200.pl
Prawdziwa wiedza i m膮dro艣膰 powinna zawsze i艣膰 w parze z pokor膮 i ch臋ci膮 pomagania innym

Dziwisz si臋 偶e na forum nie ma 偶adnych reklam? Taki by艂 m贸j cel! Jestem przeciwnikiem komercyjnego internetu! Nast臋pn膮 przyczyn膮 takiego stanu rzeczy jest fakt i偶 niedorzeczne i perfidne jest sprzedawanie czyich艣 informacji!
ObrazekPisz臋 poprawnie po polsku.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 3 lip 2010, o 00:22 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 11 lip 2009, o 22:28
Posty: 446
Pochwa艂y: 17
Pojazd: Romet Ogar 200, WSK M06B3
GG: 13472410
Wojew贸dztwo: Mazowieckie
Zreszt膮 ci ch艂opie ju偶 wszystko OJS wyja艣ni艂 to co si臋 tak ekscytujesz? Ma prawa i ju偶 a jak trzeba b臋dzie to si臋 mo偶esz chyba jako艣 na PW albo mailem dogada膰 a nie na forum wyskakiwa膰 z jakimi艣 tekstami

_________________
Pozdrawiam.

Obrazek

ObrazekPisz臋 poprawnie po polsku.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 15 lip 2010, o 14:48 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 14 maja 2010, o 21:12
Posty: 217
Pochwa艂y: 1
Pojazd: Ogar200
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Moim zdaniem najlepsze forum o ogarach 200...

Ale szkoda tylko ze nie ma wersji mini bo np. cz臋sto siedz臋 na psp na necie i niestety stronka mi si臋 nie 艂aduj臋 a szkoda...


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 15 lip 2010, o 22:02 
ModTeam
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 13 lip 2009, o 10:32
Posty: 5982
Lokalizacja: Brzesko
Pochwa艂y: 19
Pojazd: Zaciung
GG: 10910980
Wojew贸dztwo: Ma艂opolskie
skrobi2, nie mo偶na mie膰 wszystkiego.Jest dobrze i niech tak zostanie :)

_________________
Albo Bokiem Albo Wcale...
Jestem tu od nadawania sprawom toku, Od wykonywania i wydawania na nie wyroku...

Stary Romeciarz:
"Myslisz dlaczego nasz znajomy KomoBrono napisal bul? Bo Ruzga sobie smiechnac chcial."

"Z buta buta buta wje偶d偶am mk艂y pas jednym szczalem i zapinam dalej, p贸藕niej jad臋 jad臋 i 偶ar贸wke w lapmie pale a palczaste gna dalej."

"Odda艂bym wszystkie posty, za jeden Kaptajna..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 25 lip 2010, o 21:45 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 11 lip 2009, o 22:28
Posty: 446
Pochwa艂y: 17
Pojazd: Romet Ogar 200, WSK M06B3
GG: 13472410
Wojew贸dztwo: Mazowieckie
http://www.ogar200.pl/index.php?id=techniczny&tech=tlok#gora
"leprze"-lepsze (ort)

Trzeba usun膮膰 ze strony te wszytkie :P, :), ;p itp. bo psuj膮 og贸lne wra偶enie moim zdaniem

http://www.ogar200.pl/index.php?id=porady#gora

1. Pami臋taj, 偶e Ogar ma ju偶 swoje lata, wi臋c nie niszcz silnika szybk膮 jazd膮;
2. U偶ywaj olej贸w dobrej jako艣ci, nie warto oszcz臋dza膰 na tanich olejach, chodzi mi zar贸wno o te kt贸re leje si臋 bezpo艣rednio do silnika jak i o te, kt贸re leje si臋 do paliwa;
3. Je艣li mo偶esz, ograniczaj jazd臋 we dw贸jk臋;
4. Zabezpieczaj swoje male艅stwo na zim臋, wyci膮gnij mu akumulator i pozostaw motorower na wolnych obrotach na zamkni臋tym kraniku a偶 ca艂a benzyna sp艂ynie i si臋 wypali;
5. Na zim臋 zatankuj pod korek, aby bak nie zardzewia艂;
6. Nie je藕dzij zim膮! Jest to niebezpieczne dla twojego zdrowia i motoroweru, a zw艂aszcza ramy;
7. Na zim臋 radz臋 w艂o偶y膰 jaki艣 papierek mi臋dzy platynki a wiosn膮 go wyci膮gn膮膰 i patynki lekko oczy艣ci膰;
8. W trakcie jazdy nale偶y dba膰 o motorek ale r贸wnie偶 o siebie. Proponuje w trakcie jesiennej jazdy ubiera膰 si臋 w kalesony (mo偶e wyda膰 si臋 to 艣mieszne, ale jak偶e praktyczne!) a w lecie je藕dzi膰 w d艂ugich spodniach. Ograniczy to wasze problemy na staro艣膰 z kolanami;
9. Jazda bez kasku to igranie ze 艣mierci膮! Badania dowiod艂y, 偶e uderzenie w samoch贸d z pr臋dko艣ci膮 50 km/h (np. podczas wymuszenia pierwsze艅stwa przez auto) grozi urazami wewn臋trznymi g艂owy, co skutkuje 艣mierci膮;
10. Po ok. 1000km nale偶y wymieni膰 艣wiec臋 i przeczy艣ci膰 ga藕nik oraz filtr powietrza;
11. Ogar to nie motocykl do freestyle'u! Jazda na tylnym kole i inne tego typu wyczyny to katorga dla silnika;
12. Dbaj o to aby 艂a艅cuch by艂 zawsze nasmarowany, dbaj tak偶e o ilo艣膰 oleju w skrzyni bieg贸w;
13. Co jaki艣 czas sprawd藕 dokr臋cenie wszystkich 艣rub

Dodano: 25 lipca 2010, o 21:45

1. Je艣li masz jaki艣 patent na usprawnienie pracy Ogara, zapraszam na forum, aby podzieli膰 si臋 tym z innymi!
2. Nigdy nie pij po spo偶yciu alkoholu! Zagra偶asz sobie i innym uczestnikom ruchu drogowego!



To moje poprawki :)

Autor postu otrzyma艂 pochwa艂臋

_________________
Pozdrawiam.

Obrazek

ObrazekPisz臋 poprawnie po polsku.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 25 lip 2010, o 21:47 
Administrator
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 29 lis 2007, o 21:07
Posty: 4555
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Pochwa艂y: 29
Pojazd: Ogar 200, Honda Hornet
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Zaczyna mi by膰 wstyd 偶e tak mi si臋 nie chce edytowa膰 tej strony, ale zrozumcie, musz臋 mie膰 wen臋!! :)
Dzi臋kuj臋 MrocznyDrwal, za wysi艂ek, b臋d臋 go mia艂 na uwadze :)

_________________
www.ogar200.pl
Prawdziwa wiedza i m膮dro艣膰 powinna zawsze i艣膰 w parze z pokor膮 i ch臋ci膮 pomagania innym

Dziwisz si臋 偶e na forum nie ma 偶adnych reklam? Taki by艂 m贸j cel! Jestem przeciwnikiem komercyjnego internetu! Nast臋pn膮 przyczyn膮 takiego stanu rzeczy jest fakt i偶 niedorzeczne i perfidne jest sprzedawanie czyich艣 informacji!
ObrazekPisz臋 poprawnie po polsku.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 167 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 4 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net