Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 23:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 45 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 7 mar 2013, o 16:15 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 23 lut 2012, o 20:53
Posty: 144
Lokalizacja: Koszalin
Pochwa艂y: 1
Pojazd: Romet Pegaz 2x ogar 200,CZ350,Yamaha Virago XV250
GG: 7198142
Wojew贸dztwo: Zachodniopomorskie
No tak podkre艣la b艂edy lecz mi zawsze podkre艣la wyrazy nawet jak napisze "tak". Nie robie tego specjalnie i my艣le ze inni uzytkownicy r贸wnie偶. Oczywi艣cie rozumiem te偶 moderator贸w ale w ko艅cu na si艂e was nikt nie ci膮gn艂 jest to cie偶kie zajecie dba膰 o 艂ad na forum ale nie robcie tego metoda wehrmachtu lub nkwd. Szacun dla was ze w ogole si臋 tego chcieliscie podjac ale wywalanie za to lub jakie艣 "kary" to chyba nie jest zbyt dobry przepis. Podoba mi si臋 podej艣cie Pitbula.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 16:25 
JuniorAdmin
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 5 kwi 2010, o 12:20
Posty: 6315
Lokalizacja: WUR
Pochwa艂y: 28
Pojazd: YYyyy
GG: 0
Wojew贸dztwo: Zachodniopomorskie
Podkre艣la wszystko poniewa偶 masz ustawiony j臋zyk angielski w tym podkre艣laniu.

_________________
T P S k&rwa! xD Specjalysta, znafca, cz艂onek 艂awy oburzonych. xD
"Dla klyenta wszystko, nawet ukurzy膰 moge."



G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 16:31 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 14 cze 2010, o 19:30
Posty: 6679
Pochwa艂y: 108
Pojazd: FSO Polonez Caro 1.4 16V, BMW 330d
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Je艣li masz problem z przegl膮dark膮 to pisz tekst w MS Office Word i je艣li b臋dzie on poprawnie zapisany, skopiuj go do formularza dodawania nowego posta i finito.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 16:37 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 23 lut 2012, o 20:53
Posty: 144
Lokalizacja: Koszalin
Pochwa艂y: 1
Pojazd: Romet Pegaz 2x ogar 200,CZ350,Yamaha Virago XV250
GG: 7198142
Wojew贸dztwo: Zachodniopomorskie
Malina a wiesz mo偶e jak to zmieni膰? Miagister widze ze polsko艣ci si臋 nie wyprzerz, po co zmieni膰 system skoro mo偶na niszczy膰 obywateli. A potem si臋 dziwi膮 ze ten kraj tak ko艅czy. Magister nie uwa偶asz 偶e to zdeka biurokracja? B臋de pisa艂 w Wordzie 偶eby zapyta膰 na forum. Je艣li ci to tak strasznie przeszkadza i nie jeste艣 w stanie ani troch臋 zmieni膰 swojego postepowania dla dobra og贸艂u to mo偶e za艂o偶 swoje forum "polonist贸w motocyklist贸w" i tam wywalaj za b艂edy.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 16:38 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 14 cze 2010, o 19:30
Posty: 6679
Pochwa艂y: 108
Pojazd: FSO Polonez Caro 1.4 16V, BMW 330d
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Booo偶e ... z takim podej艣ciem mo偶esz wypier|dala膰 z forum.


Ostatnio edytowano 7 mar 2013, o 19:03 przez pitbul1213, 艂膮cznie edytowano 1 raz
To nie ty o tym decydujesz.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 16:45 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 23 lut 2012, o 20:53
Posty: 144
Lokalizacja: Koszalin
Pochwa艂y: 1
Pojazd: Romet Pegaz 2x ogar 200,CZ350,Yamaha Virago XV250
GG: 7198142
Wojew贸dztwo: Zachodniopomorskie
Osobi艣cie uwa偶am 偶e bardziej wulgaryzmami kaleczycie jezyk polski ni偶 ortografia. Ale zwr贸c uwage ze wypowiedzia艂o si臋 kilku moderator贸w i tylko ty zawzi臋cie uwa偶asz 偶e osoba robiaca b艂edy powinna by膰 od razu eliminowana.

Dodano: 7 marca 2013, o 15:45

Po za tym nie traktuj tego jako atak na ciebie czy kogo kolwiek ja nie pisze do nikogo z pretensjami poprostu chcia艂 bym wyja艣ni膰 t膮 sprawe.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 16:48 
JuniorAdmin
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 5 kwi 2010, o 12:20
Posty: 6315
Lokalizacja: WUR
Pochwa艂y: 28
Pojazd: YYyyy
GG: 0
Wojew贸dztwo: Zachodniopomorskie
Ja tam te偶 jestem za tym 偶eby eliminowa膰 LENI脫W. Oczywista jak kto艣 si臋 raz na jaki艣 czas pomyli to poprawiam i nawet nie podkre艣lam. Ale jak kto艣 ma prosto m贸wi膮c wyje^ane na schludne pisanie to niech nie pisze w og贸le.
Co do tego j臋zyka to gdzie艣 w opcjach to b臋dzie. Poszukaj w google to si臋 dowiesz dok艂adnie.

Poza tym u偶ywanie polskich znak贸w takich jak 膮,臋,贸,藕,偶 itd. to wcale nie jest trudne. A ja nie mam zamiaru si臋 domy艣la膰 o co chodzi.

_________________
T P S k&rwa! xD Specjalysta, znafca, cz艂onek 艂awy oburzonych. xD
"Dla klyenta wszystko, nawet ukurzy膰 moge."



G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 16:56 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 23 lut 2012, o 20:53
Posty: 144
Lokalizacja: Koszalin
Pochwa艂y: 1
Pojazd: Romet Pegaz 2x ogar 200,CZ350,Yamaha Virago XV250
GG: 7198142
Wojew贸dztwo: Zachodniopomorskie
ok ju偶 mam zmieniony s艂ownik na PL. Wi臋c jak napisa艂em na pocz膮tku s膮 na forum i tacy kt贸rzy pisz膮 z b艂臋dami specjalnie a i tacy kt贸rzy mimo 偶e si臋 staraj膮 robi膮 b艂臋dy i to w sporej ilo艣ci np. maja dysleksje lub po prostu dodaj膮 post z telefonu b臋d膮c w gara偶u i to wtedy te偶 zas艂uguje na kicka?

Dodano: 7 marca 2013, o 15:56

Mo偶e narazie poczekamy a偶 kto艣 jeszcze si臋 wypowie na ten temat bo chwilowo to moja rozmowa z moderatorami ;)


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 17:01 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 14 cze 2010, o 19:30
Posty: 6679
Pochwa艂y: 108
Pojazd: FSO Polonez Caro 1.4 16V, BMW 330d
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Ja jako艣 te偶 wiele razy pisa艂em z tele i nie mia艂em opor贸w, by pisa膰 po polsku.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 17:42 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 5 wrz 2010, o 17:40
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Pochwa艂y: 6
Pojazd: VW Golf III 97'
Romet Ogar 200 85'
Romet M-2 87'

GG: 0
Wojew贸dztwo: Mazowieckie
pitbul1213 napisa艂(a):
jO rzech zafsz臋 dop偶e piso艂 po polskiem贸,

Co do ortografii.Z tego co si臋 orientuje ju偶 ka偶da przegl膮darka ma taki "patent" 偶e po pope艂nionym b艂臋dzie zaznacza ona dane s艂owo czerwonym szlaczkiem.Co do "karania",to niekiedy sam si臋 z tym mog臋 zgodzi膰.To jest forum motorowerowe,a nie j臋zyk polski.Z tymi warmami itp te偶 mog臋 si臋 zgodzi膰,mino 偶e jestem mod'em.Pewnie ka偶dy zna/艂 pewnego Moda,kt贸ry za 1 przecinek umia艂 da膰 bana.. ja osobi艣cie na ortografie patrze z przymru偶eniem oka.Poprawi膰 i i艣膰 dalej,ka偶demu si臋 przecie偶 zdarzy.No ale jak kto艣 za 10 czy 20 postem dalej ma to w d*ie,podejmuje si臋 inne kroki.Co jak co,to te forum i tak si臋 trzyma bardzo dobrze (pod wzgl臋dem ortografii oczywi艣cie) ,pewnie wi臋kszo艣膰 ju偶 zauwa偶y艂a 偶e jestem te偶 na innych forach,gdzie tam ortografia si臋ga .. 2kl podstaw贸wki ? wi臋c opini z palca nie wyssa艂em.


Sory ale sam jeste艣 moderatorem a nie stosujesz si臋 do pewnych zasad pisania w internecie ;) Po ka偶dym znaku interpunkcyjnym zazwyczaj daj臋 si臋 spacj臋, przynajmniej tak robi wi臋kszo艣膰 i odnosz臋 dziwne wra偶enie 偶e taka jest poprawna forma. Jak co艣 nie chcia艂em urazi膰, ale sami wymagacie wszystkiego od user贸w, a momentami sami nie jeste艣cie lepsi.

Pewnie b臋dzie za ten post jaka艣 kara...

_________________


Ostatnio edytowano 7 mar 2013, o 17:55 przez Malina, 艂膮cznie edytowano 1 raz
Nie b臋dzie. Ale bynajmniej to nie przynajmniej. ;]


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 45 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 1 go艣膰


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net