Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 21:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 45 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 7 mar 2013, o 18:48 
Mechanik
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 4 sty 2012, o 23:40
Posty: 813
Pochwa艂y: 31
Pojazd: 997ccm vs 76ccm
GG: 15506895
Wojew贸dztwo: Lubelskie
B臋d膮c moderatorem na innym forum, chcia艂bym zwr贸ci膰 uwag臋 na dwie rzeczy, kt贸re tutaj zosta艂y poruszone. Pierwsza z nich dotyczy w艂a艣nie ortografii, mianowicie wszystko mo偶na poprawi膰. Mam przegl膮dark臋 z podkre艣laniem b艂臋d贸w i cz臋sto z tego korzystam w razie pope艂nienia liter贸wki, czy nie wcisn臋 alt-u i nie ma polskiego znaku. To nie takie trudne po艣wi臋ci膰 troszk臋 czasu i poprawi膰 swoje bazgro艂y. Zawsze to lepiej ni偶 Ty to poprawisz, ni偶 kto艣 ma po艣wi臋ca膰 czas na to, co Tobie si臋 nie chcia艂o. Przyznaj臋, usun膮艂em wiele post贸w, kt贸re po prostu by艂y niezgodne z zasadami ortografii, gramatyki i interpunkcji.. I lepiej mi z tym, bo pisa膰 nie ka偶dy musi, jak nie umie. Chocia偶 z drugiej strony czasami mo偶na przymkn膮膰 oko na drobne b艂臋dy, nikomu korona z g艂owy nie spadnie. Drug膮 spraw膮 jest gramatyka, kt贸rej podkre艣li膰, 偶adna przegl膮darka nie podkre艣li, tylko tego po prostu trzeba si臋 nauczy膰. Je偶eli maj膮c po -na艣cie lat nie znamy zasad gramatyki, to co wtedy o Nas 艣wiadczy?
Jako osoba postronna, zgadzam si臋 r贸wnie偶 z NoName w dw贸ch kwestiach, chodzi tutaj o agresj臋 moderator贸w w stosunku do u偶ytkownik贸w, kt贸rzy zarzucili im b艂膮d oraz te cenzurowanie przekle艅stw jedn膮 literk膮.. No troch臋 to nie jest na miejscu z Waszej strony, jako tym co maja dawa膰 przyk艂ad innym userom.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 18:49 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 23 lut 2012, o 20:53
Posty: 144
Lokalizacja: Koszalin
Pochwa艂y: 1
Pojazd: Romet Pegaz 2x ogar 200,CZ350,Yamaha Virago XV250
GG: 7198142
Wojew贸dztwo: Zachodniopomorskie
Mia艂em nie pisa膰 ju偶 w tym tamacie ale jak chcesz odpowiedzi to, r贸wnie dobrze
Cytuj:
"Albo zmienisz ca艂y 艣wiat albo zmienisz siebie, teraz tylko pytanie co jeste艣 w stanie zrobi膰
mo偶na zastosowa膰 do ciebie bo inni moderatorzy kt贸rzy si臋 tu wypowiadali sami przyznali 偶e niekt贸rzy si臋 nadto czepiaj膮 i 偶e oni sami przymykaj膮 oko 偶eby niepotrzebnie psu膰 atmosfer臋.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 18:51 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 14 cze 2010, o 19:30
Posty: 6679
Pochwa艂y: 108
Pojazd: FSO Polonez Caro 1.4 16V, BMW 330d
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
NoName, 偶a艂osny jeste艣.
To tak jakby艣 grubo przekroczy艂 dozwolon膮 pr臋dko艣膰 w terenie zabudowanym i k艂贸ci艂 si臋 z policjantem, 偶e nie ma prawa wystawi膰 ci mandatu.
n/c


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 18:55 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 5 lis 2012, o 21:14
Posty: 765
Lokalizacja: Mazury
Pochwa艂y: 7
Pojazd: Blisko 20 motor贸w :)
GG: 24666093
Wojew贸dztwo: Warm.-maz.
Przyznam 偶e mo偶e i ma艂a przesada z tymi zasadami jest , no ale i trzeba si臋 w ko艅cu nauczyc i uwa偶ac . Ale na prawd臋 troch臋 po chamujcie z zasadami , nie kt贸rzy mo偶e po prostu maj膮 dyslekcj臋 czy co艣 , np ja chodz臋 na zaj臋cia r贸偶ne itp. I to nic nie daje . I Wy po prostu odstraszacie takim zachowaniem nie kt贸rych u偶ytkownik贸w , a z tego co wiem to powinni艣cie przyci膮gac ich . Takie jest moje zdanie . Pozdrawiam .

_________________
Autoryzowany Dealer Romet :D

Romet Polo (76)
Komar 2351 (73)
Komar 2351 (73)
Ogar 200 (85)
Ogar 200
Ogar 205 (87)
Romet ogar 205 (91)
Romet Kadet
Romet T1
Jawa Mustang (74)
Wsk 125
Benzer Ontario (09)
Kinroad Chopper (09)
Mz Etz 150 (88)
Simson Sr 50
Simson S50
Simson s51


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 18:59 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 23 lut 2012, o 20:53
Posty: 144
Lokalizacja: Koszalin
Pochwa艂y: 1
Pojazd: Romet Pegaz 2x ogar 200,CZ350,Yamaha Virago XV250
GG: 7198142
Wojew贸dztwo: Zachodniopomorskie
Magister, wiem. Odno艣nie twojego przyk艂adu to tam stwarzam zagro偶enie, ale powiedzcie mi dlaczego je艣li kto艣 sk艂adniowo pope艂ni艂 b艂膮d nie mo偶na mu po prostu pom贸c? ok, raz pomo偶ecie ale potem warn. Je艣li to jest forum dla wszystkich to musicie si臋 liczy膰 z tym 偶e trafi膮 si臋 tacy kt贸rzy maj膮 z tym problem i kto艣 mo偶e by膰 艣wietnym mechanikiem du偶o wnie艣膰 na forum ale nie dacie mu szansy bo nie potrafi pisa膰 idealna polszczyzn膮. Dobra nie widz臋 dalszego sensu wymiany pogl膮d贸w z Fanatykiem i Magistrem, mamy zupe艂nie inne spojrzenie na 艣wiat.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 18:59 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 26 kwi 2009, o 13:37
Posty: 2312
Pochwa艂y: 25
Pojazd: Volverine
GG: 0
Wojew贸dztwo: Pomorskie
Mam przeprosi膰? Bo nie wiem czego oczekujesz. Z jednej strony chcesz aby艣my przymykali oko na b艂臋dy, a z drugiej strony nie podoba Ci si臋 na forum. Ja nie banowa艂em od razu, no ale pro藕ba...

_________________
Dziadek: "... dow贸d na to, 偶e fiat potrafi zrobi膰 lepsze lepsze auto ni偶 typowy golf 4... "
:D Italia Engine Power! :D


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 19:08 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 23 lut 2012, o 20:53
Posty: 144
Lokalizacja: Koszalin
Pochwa艂y: 1
Pojazd: Romet Pegaz 2x ogar 200,CZ350,Yamaha Virago XV250
GG: 7198142
Wojew贸dztwo: Zachodniopomorskie
Drogi kolego nie traktuj mnie jak wroga, zobacz wypowiedzia艂o si臋 ju偶 kilka os贸b wi臋c nie jestem jedyny, nie mowie 偶e forum jest z艂e tylko 偶e jak by troch臋 odpu艣ci膰 mo偶e by艂o by lepsze. A przeprasza膰 nie masz za co, wiem ze to by艂a ironia z twojej strony. Ale dlaczego nie mo偶esz zaakceptowa膰 tego co my use偶y chcemy powiedzie膰 偶eby tu co艣 zmieni膰? My nie chcemy 藕le ani nie dla was ani dla nas. A wy na nasz膮 (moja) pro藕b臋 wyskakujecie od razu z agresj膮


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 19:08 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 14 cze 2010, o 19:30
Posty: 6679
Pochwa艂y: 108
Pojazd: FSO Polonez Caro 1.4 16V, BMW 330d
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Cz艂owieku, szukasz dziury w ca艂ym. Skoro te 100-150 aktywnych u偶ytkownik贸w, kt贸re cho膰 raz dziennie odwiedzaj膮 forum, potrafi膮 si臋 dostosowa膰 do zasad, to dlaczego ty nie mo偶esz ? Ca艂y czas odwracasz kota ogonem zamiast racjonalnie odpowiedzie膰 na postawione ci pytania.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 19:16 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 23 lut 2012, o 20:53
Posty: 144
Lokalizacja: Koszalin
Pochwa艂y: 1
Pojazd: Romet Pegaz 2x ogar 200,CZ350,Yamaha Virago XV250
GG: 7198142
Wojew贸dztwo: Zachodniopomorskie
Odpowiem na co chcesz, zauwa偶 偶e ju偶 pisz臋 poprawnie bo w艂膮czy艂em s艂ownik. Nic nie odwracam ci膮gle pisze o tym samym a ty tylko na mnie naskakujesz, czasem kto艣 doda co艣 od siebie. Po za tym we dwoje mo偶emy podyskutowa膰 na priv zak艂adaj膮c ten temat chcia艂em 偶eby kilka os贸b si臋 wypowiedzia艂o.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 19:17 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 14 cze 2010, o 19:30
Posty: 6679
Pochwa艂y: 108
Pojazd: FSO Polonez Caro 1.4 16V, BMW 330d
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Najwidoczniej reszta os贸b nie ma zamiaru dyskutowa膰, gdy偶 wszystko zosta艂o ju偶 wyja艣nione.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 45 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 2 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net