Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 11:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 1 ] 

Konkurs na najpi臋kniejszy motorower 2011 -edycja wiosenna.
Ankieta wygas艂a 1 lip 2011, o 00:48
1. diabel199432 - Simson SR50 24%  24%  [ 10 ]
2. ma艂y97 - Romet Ogar 900 0%  0%  [ 0 ]
3. Maciek1994r - Romet Pony 301 5%  5%  [ 2 ]
4. mgr130 - Romet Ogar 200 10%  10%  [ 4 ]
5. Macej5 - Prototyp motorynki 17%  17%  [ 7 ]
6. pavel0910 - Romet Komar 2350 14%  14%  [ 6 ]
7. wojciech68 - Aprilia Amico 12%  12%  [ 5 ]
8. Dawid_56 - Romet Komar 2352 2%  2%  [ 1 ]
9. Termos - Romet Ogar 200 12%  12%  [ 5 ]
10. MalinaDJ - Zumico GR200 0%  0%  [ 0 ]
11. Arek1996 - Romet 50 T-1 0%  0%  [ 0 ]
12. pienias321 - Romet Ogar 205 2%  2%  [ 1 ]
13. m艂ody93 - Romet Ogar 200 2%  2%  [ 1 ]
14. 19Dan10 - Komar Mr 232 0%  0%  [ 0 ]
Liczba g艂os贸w : 42
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 28 lip 2013, o 19:21 
Witam w III etapie Konkursu na najpi臋kniejszy motorower 2011r. - edycja wiosenna.

W tym etapie przechodzimy ju偶 do g艂osowania.

Jest 14 kandydat贸w do tego tytu艂u , i g艂osujemy na jednego z nich poprzez oddanie g艂osu w ankiecie.

Oczywi艣cie zakaz oddawania g艂os贸w przez kandydat贸w na w艂asny pojazd - wszelkie takie incydenty b臋d膮 karane dyskwalifikacj膮.

G艂osowanie trwa do 30.06.2011r.

呕yczymy powodzenia wszystkim kandydatom!


1. diabel199432 - Simson SR50

Chcia艂bym zaprezentowa膰 wam m贸j pojazd na tegoroczny sezon.
Jest to Simson SR50. Zosta艂 on ca艂kowicie odnowiony przeze mnie
osobi艣cie, z regulacj膮 by艂y problemy, ale w tym mom臋cie przyszed艂
Przemeq z pomocn膮 d艂oni膮. Kolory s膮 czerwono-czarne z dodatkow膮 nutk膮
chromu. Projekt nie jest sko艅czony w 100%, ale ju偶 jest pi臋knie.
My艣l臋, 偶e pos艂u偶y mi ten sezon bezawaryjnie.




2. ma艂y97 - Romet Ogar 900

Zakupiony w dniu 18.02.2011.
Ogar chi艅ska technologia ale rade daje. Silnik nie jest s艂aby, planuje go odblokowa膰. Praktycznie bezawaryjny, bardzo niskie spalanie, bardzo komfortowo si臋 je藕dzi. Moc to oko艂o 3-4 KM , dla mnie to troch臋 ma艂o pod wzgl臋dem pr臋dko艣ci, ale po odblokowanie b臋dzie wi臋cej. Pierwsze wy艣cigi ju偶 za mn膮, oczywi艣cie wygrane.
Pozdrawiam :)




3. Maciek1994r - Romet Pony 301

Romet Pony 301 z 1989r- potocznie nazywany Motorynk膮. Przedstawiony motorower posiada w du偶ej mierze oryginalny lakier, oryginalne naklejki, w艂膮cznie z naklejk膮 bezpiecze艅stwa pod siedzeniem ;-) Praktycznie jak wyjecha艂a z fabryki, tak wygl膮da obecnie. Posiadam j膮 od 5 lat, jest zarejestrowana i ubezpieczona. Obecnie rzadko j膮 eksploatuj臋, ograniczam si臋 tylko do przeja偶d偶ek w niedziele, je艣li tylko temperatura i wilgotno艣膰 powietrza na to pozwala.
Pozdrawiam.




4. mgr130 - Romet Ogar 200

Witam ! Chcia艂bym wszystkim przedstawi膰 mojego Rometa Ogara 200 z 1988 roku. Moto kupi艂em rok temu. Od czasu kupna niewiele si臋 zmieni艂. Po kupnie musia艂em wymieni膰 kilka cz臋艣ci. Od tej pory motor jest bezawaryjny.




5. Macej5 - Prototyp motorynki

Motorynka otrzymana od znajomego architekta, kt贸ry dosta艂 j膮 za zaprojektowanie domu jakiej艣 szychy z Rometu.
Jest to chyba jedyny egzemplarz, a na pewno jedyny znany.
W moim posiadaniu jest ju偶 drugi rok. Stan w 100% oryginalny. Schowek pod siedzeniem i pojemny bak w ramie. Silnik 023




6. pavel0910 - Romet Komar 2350

Komara dosta艂em od s膮siada w stanie gorszym ni偶 op艂akany. Od razu zabra艂em si臋 za remont. Nie kosztowa艂o mnie to du偶o. Komar by艂 praktycznie kompletny. Po remoncie je藕dzi do teraz. Czasami sobie strzeli w ga藕nik, albo wydech, ale to jest normalne w tych rometach. Wsz臋dzie jest nowy lakier, inne cz臋艣ci zosta艂y wyczyszczone.




7. wojciech68 - Aprilia Amico

Aprilia Amico z 1994r jest to do艣膰 nietypowy pojazd.
Praktycznie nie do spotkania na polskich dziurawych drogach na kt贸rych daje sobie rade bez problemu pomimo ma艂ych bo tylko 10calowych k贸艂ek.
Kupi艂em j膮 od m艂odzie艅ca kt贸ry nie mia艂 szacunku dla swojego motoru, ale wko艅cu zdecydowa艂 si臋 sprzeda膰.
Mechanicznie Aprilia by艂a w stanie idealnym, ale wizualnie prezentowa艂a si臋 troch臋 s艂abo i tak jako艣 smutno.
Postanowi艂em to zmieni膰 i zrobi膰 j膮 jedyn膮 w swoim rodzaju i zachowa膰 jej oryginalno艣膰 o kt贸r膮 zawsze mi chodzi艂o przy kupowaniu motoru :)
My艣l臋 偶e mi si臋 uda艂o, Apka wyr贸偶nia si臋 na tle innych skuter贸w czy te偶 troszk臋 wi臋kszych motor贸w :) jestem przekonany 偶e drugiej takiej nie ma.




8. Dawid_56 - Romet Komar 2352

Komar 3 2352 W '72
Jakie艣 15-20 przesta艂 w stodole, by艂 w op艂akanym stanie.
Po艂o偶ony nowy lakier, mn贸stwo nowych cz臋艣ci, m.in nowy wydech, wszystkie gumy, naklejki i opaska na bak.
Posiadam do niego jeszcze drugi silnik: S38 ZB4 z biegami w rec臋.
Planuj臋 jeszcze wymieni膰 szprychy oraz obr臋cze na nowe,
by膰 mo偶e jeszcze w tym roku jak si臋 uda.
Kiedy艣 ewentualnie da膰 do chromowania kierownic臋.




9. Termos - Romet Ogar 200

Jest to Ogar 1989 roku. Przeszed艂 on remont techniczny i wizualny. W ci膮gu miesi膮ca przejecha艂em nim ponad 600 km bez awari.




10. MalinaDJ - Zumico GR200

Motor kt贸ry posiadam, to Zumico GR200.
Dobra propozycja gdy kto艣 szuka taniego i nowego motoroweru.
Charkterystyczny wygl膮d,wszystkie elementy motoroweru s膮 wyeksponowane i dobrze widoczne.
Du偶膮 zalet膮 s膮 dobre osi膮gi, bardzo g艂o艣ny klakson.
Kufer dodawany przy kupnie, do艣膰 pojemny.
Gdy zdejmiemy kufer, kask mo偶na zawiesi膰 na mocowaniu kufra.
Og贸艂em jest to dobry motorower, swoje wady i zalety ma, jak ka偶dy.
Polecam go ka偶demu, kto si臋 nad nim zastanawia.




11. Arek1996 - Romet 50 T-1

Motor kupiony w 1979 roku. Ko艂o 15 lat sta艂 w gara偶u. Jedynie co by艂o zmieniane to r膮czki od kierownicy.
dok艂adane by艂y kierunki z wzgl臋du na wymogi prawne; a te pokrowce i baga偶nik dok艂adany dla w艂asnej wygody.
og贸lnie rama i silnik s膮 oryginalne bez malowania.
Szczeg贸lnie w pami臋c wpad艂o jak tata mi m贸wi艂 偶e jechali na jezioro nim w 3 osoby wi臋c to jest czo艂g :)



12. pienias321 - Romet Ogar 205

M贸j Ogar zosta艂 sk艂adany od cz臋sci pierwszych, wybrany dla niego kolor na pocz膮tek to pomara艅cz.
Wko艅cu po ok. p贸艂 roku kupowania cz臋sci ogar zosta艂 z艂o偶ony do kupy.
Obecnie spisuj臋 si臋 znakomicie od 200 km ani jednej arari.
Wprzysz艂osci planuje pomalowa膰 ogara na orginalny kolor i wybra膰 si臋 w d艂u偶sz膮 tras臋.




13. m艂ody93 - Romet Ogar 200

Jest to Ogar 200 z 1989 roku. Dosta艂em go w wakacje ubieg艂ego roku w fatalnym stanie. Motor zosta艂 na nowo pomalowany, wymienione sporo cz臋艣ci. Wi臋kszo艣膰 chrom贸w w dobrym stanie. Silnik po lekkiej polerce. Z po艣r贸d innych ogar贸w wyr贸偶nia si臋 obszyciem siedzenia w kolorze zbli偶onym do b艂otnik贸w. Wed艂ug mnie ca艂o艣膰 prezentuje si臋 bardzo 艂adnie. Pozdrowienia dla forumowicz贸w.




14. 19Dan10 - Komar Mr 232

Witam! Przedstawiam Wam mojego Komara, jest on z 1983 roku. Kupi艂 mi go tata w wakacje 2010r. Zosta艂 on przerobiony na "2 osobowy". W ubieg艂ym tygodniu zosta艂 pomalowany, i dzi艣 go z艂o偶yli艣my. Jest to m贸j pierwszy motorower i mam nadzieje 偶e zostanie ze mn膮 do ko艅ca.






ZAKAZ PISANIA POST脫W W TYM TEMACIE !!!


G贸ra
  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 2 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net