Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 kwi 2024, o 20:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 5 lip 2009, o 11:19 
Administrator
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 29 lis 2007, o 21:07
Posty: 4555
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Pochwa艂y: 29
Pojazd: Ogar 200, Honda Hornet
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Witam,
Przed wieczorem(3 lipca) by艂em u s膮siada i mu m贸wi臋 偶e jad臋 w g贸ry ogarem... wtedy s膮siad zaproponowa艂 mi 偶ebym si臋 przejecha艂 jego skuterem bo kupi艂 go i jeszcze nie zap艂aci艂 bo mia艂 go przetestowa膰 a g贸ry to najlepsze miejsce do testowania.

Nie chcia艂em si臋 za bardzo zgodzi膰 ale mnie nam贸wi艂, rankiem po 6 by艂em po kibla, odpalam go i jad臋 na rundk臋 wok贸艂 domu (serio si臋 jak na kiblu siedzi ;/ ) wszystko ok, przygotowywuj臋 si臋 do wyprawy i jad臋. Zatankowa艂em do pe艂na 偶e si臋 a偶 z podkorka wylewa艂o, na odleg艂o艣ci oko艂o 6km od mojego domu zgas艂 silnik, najpierw mu艂 potem zgas艂... sobie my艣l臋 pod korek nalane podci艣nienie si臋 wytworzy艂o i nie umie paliwa zassa膰... odkr臋cam korek i zakr臋cam, odpalam i jad臋.... za 6km znowu to samo... my艣l臋 sobie no widocznie jeszcze dalej nie umie zassa膰, potem by艂o ju偶 tylko gorzej stawa艂 w coraz to mniejszych odcinkach drogi.

Na odcinku 38km stawa艂em 14razy ;| do tego z臋by na rozruszniku chyba wytarte i nie umia艂 zaskoczy膰 ;/ wraca艂em do domu wieczorem stawa艂 najpierw co 1km potem co 700m a偶 w ko艅cu zatrzyma艂 si臋 ko艂o baru(do domu jeszcze dobre 30km)... my艣l臋... zaczyna mi si臋 ten skuter podoba膰... zje偶d偶am do baru (pozdrowienia dla barmana 偶e chcia艂 mnie wys艂ucha膰, rozmawiali艣my o czeskich silnikach, puchn膮cych t艂okach, puchn膮cych sprz臋g艂ach i 艣cinaj膮cych si臋 popychaczach xD , a pierwsze co si臋 mnie zapyta艂 jak browara kupowa艂em: "I jak maszyna chodzi?" xD ), wypi艂em 3 piwa i dzwonie po brata 偶eby przyczepk臋 montowa艂 i zawozimy go bo ja ju偶 na niego nie dam rady si膮艣膰 <piwo>


STOP KIBLOM!! CHI艃SKIEJ KUPIE!!

Posty scalono
Przez ca艂e 8lat w sumie nie zdenerwowa艂em si臋 na ogarka jak na tego kibla w te 2h...

_________________
www.ogar200.pl
Prawdziwa wiedza i m膮dro艣膰 powinna zawsze i艣膰 w parze z pokor膮 i ch臋ci膮 pomagania innym

Dziwisz si臋 偶e na forum nie ma 偶adnych reklam? Taki by艂 m贸j cel! Jestem przeciwnikiem komercyjnego internetu! Nast臋pn膮 przyczyn膮 takiego stanu rzeczy jest fakt i偶 niedorzeczne i perfidne jest sprzedawanie czyich艣 informacji!
ObrazekPisz臋 poprawnie po polsku.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 5 lip 2009, o 11:34 
tak to jest z tymi chi艅skimi skuterami nic dobrego tylko ci膮gle si臋 psuj膮 i plastiki p臋kaj膮. Ja jakie艣 dwa lata temu te偶 mia艂em kr贸tk膮 przygod臋. Nie mia艂em jeszcze simsona a kuzyn mi zaproponowa艂 bym si臋 z nim przejecha艂 do niego do domu jego Kingwayrm foreno czy jako艣 tak. No i jecha艂o nim si臋 strasznie mu艂owato zero przyjemno艣ci, i podobnie jak u Ojsa te偶 mia艂em wra偶enie jak bym siedzia艂 na kiblu. Doje偶d偶amy do wiaduktu Warszawskiego a Bydgoszcz jak to Bydgoszcz ca艂a rozkopana roboty drogowe itd no i na wiadukcie by艂 tylko jeden w膮ski pas otwarty z kt贸rego nie mo偶na zarwa膰. wje偶d偶am pod g贸r臋 a on si艂y nie ma ledwo do 10 km/h ci膮gnie i si臋 w pewnym momencie na g贸rze zatrzyma艂. Zatamowa艂em ruch sznur tr膮biocych za mn膮 samochodem a ja go pcham pod g贸r臋 d艂ugi odcinek pod g贸r臋 ju偶 nigdy wi臋cej na co艣 takiego nie wsi膮de za du偶o stresu. Od tego czasu kuzyn boi si臋 wyjecha膰 z okolic osiedla z obaw膮 , 偶e co艣 mu si臋 zepsuje


G贸ra
  
 
PostNapisane: 5 lip 2009, o 11:37 
Administrator
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 29 lis 2007, o 21:07
Posty: 4555
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Pochwa艂y: 29
Pojazd: Ogar 200, Honda Hornet
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Tymbardziej 偶e ten quest mia艂 900km przebiegu!! :-o
Podejrzewam 偶e to mo偶e by膰 filtr paliwa przytkany... z reszt膮 nie obchodzi mnie to, kiblom m贸wie stop :)

Posty scalono
taki dok艂adnie, tylko 偶贸艂ty
Obrazek

_________________
www.ogar200.pl
Prawdziwa wiedza i m膮dro艣膰 powinna zawsze i艣膰 w parze z pokor膮 i ch臋ci膮 pomagania innym

Dziwisz si臋 偶e na forum nie ma 偶adnych reklam? Taki by艂 m贸j cel! Jestem przeciwnikiem komercyjnego internetu! Nast臋pn膮 przyczyn膮 takiego stanu rzeczy jest fakt i偶 niedorzeczne i perfidne jest sprzedawanie czyich艣 informacji!
ObrazekPisz臋 poprawnie po polsku.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 5 lip 2009, o 11:46 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 4 lis 2008, o 18:38
Posty: 332
Pochwa艂y: 2
Pojazd: Ogaryna i Nocnik
GG: 0
Wojew贸dztwo: Mazowieckie
Albo chi艅czycy zapomnieli zrobi膰 w nim odpowietrznika ot co <hahaha>

_________________


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 5 lip 2009, o 11:49 
Administrator
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 29 lis 2007, o 21:07
Posty: 4555
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Pochwa艂y: 29
Pojazd: Ogar 200, Honda Hornet
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
<rotfl2> nieno, ale wypas ze przy barze stan膮艂 xD
taka akcja:
staje, kln臋 pod nosem i to nie ma艂o, rozgl膮dam si臋 smutny i wk**ony i dostrzegam bar xD najmilszy widok kt贸ry zobaczy艂em w tym dniu :P

_________________
www.ogar200.pl
Prawdziwa wiedza i m膮dro艣膰 powinna zawsze i艣膰 w parze z pokor膮 i ch臋ci膮 pomagania innym

Dziwisz si臋 偶e na forum nie ma 偶adnych reklam? Taki by艂 m贸j cel! Jestem przeciwnikiem komercyjnego internetu! Nast臋pn膮 przyczyn膮 takiego stanu rzeczy jest fakt i偶 niedorzeczne i perfidne jest sprzedawanie czyich艣 informacji!
ObrazekPisz臋 poprawnie po polsku.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 5 lip 2009, o 11:55 
czyli w sumie nie by艂o tak 藕le przynajmniej si臋 napi艂e艣.... Ja jak pierwszy raz jecha艂em Simsonem rok temu w tras臋 w drodze powrotnej ko艅czy艂o mi si臋 paliwo a偶 35 km od bydgoszczy mi si臋 zatrzyma艂 pomy艣la艂em , ze paliwo ju偶 si臋 sko艅czy艂o z reszt膮 na rezerwie ci膮g艂 i bez my艣lenia w w upale pcha艂em go do domu a co to dla mnie 35 km :) kiedy ju偶 go dopcha艂em do domu i obej偶y艂em okaza艂o si臋 , 偶e fajka od 艣wiecy odpad艂a wystarczy艂o j膮 z powrotem na艂o偶y膰 i motor si臋 odezwa艂 <lol> <hahaha>


G贸ra
  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 9 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net