Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 27 kwi 2024, o 17:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 10 kwi 2012, o 21:23 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 7 lut 2012, o 19:42
Posty: 235
Lokalizacja: Malbork
Pochwa艂y: 5
Pojazd: Romet 50 T-1,膶ezet 175,WSK 175,Komar 2350
GG: 38801755
Wojew贸dztwo: Pomorskie
Cze艣膰!

Kumpel si臋 napali艂 na kupno WSK 125, no dobrze pojechali艣my do go艣cia wszystko 艂adnie, pi臋knie, go艣ciowi odpali艂a za bodaj偶e trzecim kopni臋ciem 艂adnie pyrka艂a, mu wsiadamy jedziemy, kilometr zrobili艣my, nagle 艂u艂u艂u i nie ma chu*a we wsi aby j膮 teraz uruchomi膰 a do domu daleko, no dobrze, sobie my艣l臋, p艂ywak mo偶e dziurawy, bo zalewa, i za 偶adne skarby nie odpali, Ale p艂ywak okaza艂 si臋 dobry, my艣l臋 sobie 艣wieca? kupi艂em now膮 w sklepie po drodze, te偶 nie to a do domu, daleko, prubowali艣my m臋czyli艣my si臋, pare razy uda艂o nam si臋, to co si臋 rozp臋dzili艣my to 艂u 艂u 艂u Lipa nie chodzi, a do domu, p贸艂 dnia drogi na piechote jak nie lepiej, doszli艣my do domu wkurzeni, jak nikt, dobra, to mo偶e ga藕nik 藕le ustawiony, da艂em na drug膮 zapink臋(od g贸ry) i powietrza p贸艂tora obrotu - nic lipa, zwi臋kszy艂em do dwa i p贸艂 raza, nic, sterfowa艂em mieszank膮, te偶 NIC NIE ZAGADA艁A! Zostawili艣my j膮 tak (na drug膮 g贸rn膮 zapink臋 na iglicy, i p贸艂tora raza powietrze) p贸艂 godziny podchodze, rozmarzony mo偶e zapali, zapali艂a na dotyk, potem znowu mu艂a z艂apa艂a, i nic, kopie kopie, potem patrz臋 na 艣wiece sucha, i sucha chocia偶 przela艂em ga藕nik, potem zalana, i nic nie zagada艂a, nic! Ju偶 nie wiem co jest grane mo偶ew po prostu si臋 zkrzy偶owa艂y dwie usterki, na siebie? silnik nie jest sprawdzony, w sumie, nie wiem co to tam siedzi, rzucajcie propozycje, ale偶 si臋 rozpisa艂em..

//edit: Mog膮 to by膰 dysze, ale czy by wtedy go zalewa艂o, jak ju偶 艂adnie co艣 tam co kolwiek przepali艂?... :-(




Zmie艅 nazw臋 tematu!

_________________
"mot贸r ju偶 zrobiony, ju偶 wyjed偶am z mej obory
leje mixol do benzyny, bo najlepszy do mej dryny
pale go na pycha z bramy, bo p贸艂 ksi臋偶yc wyje*any
jade i 艂o偶yska wyjeba*y, bo si臋 kr臋ci膰 ju偶 nie chcia艂y
teraz pozosta艂o robi膰 silnik, me narz臋dzia m艂otek pilnik
rozpa艂awiam silnik ju偶 na stole, ch*j nie idzie wi臋c go rozpierd*le"


Ostatnio edytowano 11 kwi 2012, o 09:10 przez Herfolump, 艂膮cznie edytowano 2 razy

G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 10 kwi 2012, o 21:23 
JuniorAdmin
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 1 lip 2009, o 22:18
Posty: 4488
Lokalizacja: Pozna艅
Pochwa艂y: 83
Pojazd: Ogar 200, MZ ETZ 150, Suzuki GSX 250, Volvo V70
GG: 0
Wojew贸dztwo: Wielkopolskie
Jak dla mnie to t艂ok puchnie albo od ciep艂a gubi iskr臋 czyli kondensator/cewka


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 10 kwi 2012, o 21:24 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 6 lis 2010, o 10:01
Posty: 1485
Lokalizacja: Ba艂uty
Pochwa艂y: 13
Pojazd: 呕aden
GG: 10669725
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Ga藕nik, kranik przeczy艣膰.

_________________
Uno momento jade cinquecento!


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 10 kwi 2012, o 21:28 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 7 lut 2012, o 19:42
Posty: 235
Lokalizacja: Malbork
Pochwa艂y: 5
Pojazd: Romet 50 T-1,膶ezet 175,WSK 175,Komar 2350
GG: 38801755
Wojew贸dztwo: Pomorskie
Piankos napisa艂(a):
Jak dla mnie to t艂ok puchnie albo od ciep艂a gubi iskr臋 czyli kondensator/cewka


No, tak tylko nawet potem zimna, nie chcia艂a pali膰, nie wiem co jest grane, a iskr臋, to ca艂y czas mia艂a, bo sprawdza艂em.

//edit:pozostaje wtedy jedynie, ga藕nik co艣 z nim, ale jak ju偶 dosta艂 tej mieszanki, to si臋 zalewa艂 a nie pali艂..m贸wi臋, mo偶e s膮 jakie艣 dwie usterki, kt贸re, po prostu znakomicie, nachodz膮 na siebie i robi膮 misz-masz?

_________________
"mot贸r ju偶 zrobiony, ju偶 wyjed偶am z mej obory
leje mixol do benzyny, bo najlepszy do mej dryny
pale go na pycha z bramy, bo p贸艂 ksi臋偶yc wyje*any
jade i 艂o偶yska wyjeba*y, bo si臋 kr臋ci膰 ju偶 nie chcia艂y
teraz pozosta艂o robi膰 silnik, me narz臋dzia m艂otek pilnik
rozpa艂awiam silnik ju偶 na stole, ch*j nie idzie wi臋c go rozpierd*le"


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 11 kwi 2012, o 00:09 
Elektronik
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 4 lis 2009, o 09:56
Posty: 219
Lokalizacja: Piotrk贸w Trybunalski
Pochwa艂y: 8
Pojazd: Jawa 50 mustang, Romet 50 T-1,Komar MR-232
GG: 11930111
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Ja bym pr贸bowa艂 na innym ga藕niku bo mo偶liwe 偶e jest po prostu ju偶 mocno wytarty i przez to nie podaje dobrej mieszanki i zale偶nie jak si臋 przpustnica podstawi tak chodzi albo nie. Sprawd藕 czy w艂a艣nie studzienka przepustnicy nie jest za bardzo wytarta.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 11 kwi 2012, o 09:18 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 7 lut 2012, o 19:42
Posty: 235
Lokalizacja: Malbork
Pochwa艂y: 5
Pojazd: Romet 50 T-1,膶ezet 175,WSK 175,Komar 2350
GG: 38801755
Wojew贸dztwo: Pomorskie
Ja w sprawach romet贸w, to ja raczkuj臋, a co dopiero w WSK`sce, jak zmienia艂em prze艂o偶enie na iglicy (drugie od g贸ry) to nie by艂a nigdzie wytarte, nic, 艂膮dnie odbija艂a pracowa艂a ta przepustnica, tylko jedno mnie zdziwi艂o, na przepustnicy, by艂 nie wielki od艂amany kawa艂ek, przy tym takim wci臋ciu, Daje link gdzie dok艂adnie http://w495.wrzuta.pl/obraz/09NdcRGl0pO/2206550461, ale nie s膮dze, aby to by艂o przyczyn膮 (bo jak ju偶 pracuje to normalnie z wadkowaniem gazu nic si臋 nie przycina) Inny ga藕nik sprub贸j臋 wytrzasn膮膰.

_________________
"mot贸r ju偶 zrobiony, ju偶 wyjed偶am z mej obory
leje mixol do benzyny, bo najlepszy do mej dryny
pale go na pycha z bramy, bo p贸艂 ksi臋偶yc wyje*any
jade i 艂o偶yska wyjeba*y, bo si臋 kr臋ci膰 ju偶 nie chcia艂y
teraz pozosta艂o robi膰 silnik, me narz臋dzia m艂otek pilnik
rozpa艂awiam silnik ju偶 na stole, ch*j nie idzie wi臋c go rozpierd*le"


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 18:01 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 22 kwi 2012, o 16:02
Posty: 10
Pojazd: Mi艅sk 125 400A
GG: 0
Wojew贸dztwo: Wielkopolskie
Je艣li sprawa uruchamiania tej WSK'i jest jeszcze aktualna, to w moim Mi艅sku la艂o si臋 za du偶o paliwa z powodu wypracowania (wytarcia) dolnej cz臋艣ci iglicy. W takiej sytuacji ustawianie iglicy na r贸偶nych rowkach nic nie daje. W Twojej sytuacji proponuj臋 por贸wna膰 grubo艣膰 Twojej iglicy z now膮 i je艣li b臋d膮 du偶e r贸偶nice grubo艣ci, wymieni膰 j膮. Ponadto przypomnia艂o mi si臋 co艣, co zamierzam wypr贸bowa膰 w Mi艅sku, kt贸ry ma podobne "fochy". Trzeba mie膰 zawsze jedn膮 now膮 艣wiec臋, zupe艂nie nieu偶ywan膮. W sytuacji gdy nawet mamy kilka 艣wiec, ale kolejno je pr贸bujemy, a silnik dwusuwu dostaje za du偶o paliwa i raz pali a raz nie - na izolatorze tworzy si臋 warstwa przewodz膮ca powsta艂a z cz臋艣ciowo utlenionego oleju i benzyny - pr膮d idzie wi臋c po izolatorze a nie na elektrody. Gdy kupi臋 nowe 艣wiece, wypr贸buj臋 to na sobie i napisz臋 w moim temacie:
"Mi艅sk pluje paliwem do wydechu"


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 18:03 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 7 lut 2012, o 19:42
Posty: 235
Lokalizacja: Malbork
Pochwa艂y: 5
Pojazd: Romet 50 T-1,膶ezet 175,WSK 175,Komar 2350
GG: 38801755
Wojew贸dztwo: Pomorskie
gemi0 napisa艂(a):
Je艣li sprawa uruchamiania tej WSK'i jest jeszcze aktualna, to w moim Mi艅sku la艂o si臋 za du偶o paliwa z powodu wypracowania (wytarcia) dolnej cz臋艣ci iglicy. W takiej sytuacji ustawianie iglicy na r贸偶nych rowkach nic nie daje. W Twojej sytuacji proponuj臋 por贸wna膰 grubo艣膰 Twojej iglicy z now膮 i je艣li b臋d膮 du偶e r贸偶nice grubo艣ci, wymieni膰 j膮. Ponadto przypomnia艂o mi si臋 co艣, co zamierzam wypr贸bowa膰 w Mi艅sku, kt贸ry ma podobne "fochy". Trzeba mie膰 zawsze jedn膮 now膮 艣wiec臋, zupe艂nie nieu偶ywan膮. W sytuacji gdy nawet mamy kilka 艣wiec, ale kolejno je pr贸bujemy, a silnik dwusuwu dostaje za du偶o paliwa i raz pali a raz nie - na izolatorze tworzy si臋 warstwa przewodz膮ca powsta艂a z cz臋艣ciowo utlenionego oleju i benzyny - pr膮d idzie wi臋c po izolatorze a nie na elektrody. Gdy kupi臋 nowe 艣wiece, wypr贸buj臋 to na sobie i napisz臋 w moim temacie:
"Mi艅sk pluje paliwem do wydechu"


Dzi臋ki kolego,m 偶e odpisa艂e艣, ale to nie jest moja WSK`a tylko kumpla, i on nie wie co to gniew mot贸ra, zatar艂 j膮 i le偶y w cz臋艣ciach w szopie, takie ma podej艣cie do sprawy wi臋c co ja si臋 b臋de produkowa艂, do zamkni臋cia.

_________________
"mot贸r ju偶 zrobiony, ju偶 wyjed偶am z mej obory
leje mixol do benzyny, bo najlepszy do mej dryny
pale go na pycha z bramy, bo p贸艂 ksi臋偶yc wyje*any
jade i 艂o偶yska wyjeba*y, bo si臋 kr臋ci膰 ju偶 nie chcia艂y
teraz pozosta艂o robi膰 silnik, me narz臋dzia m艂otek pilnik
rozpa艂awiam silnik ju偶 na stole, ch*j nie idzie wi臋c go rozpierd*le"


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 0 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net