Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 23:13

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 maja 2012, o 18:13 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lip 2010, o 19:03
Posty: 384
Lokalizacja: Wyry
Pochwały: 3
Pojazd: Komar '61 , Ogarek 205 '87
GG: 11347317
Województwo: Śląskie
Ja malowalem sprayem i efekt jest o wieeeeele lepszy.

Najlepiej to pomaluj go jeszcze raz :lol:

_________________
by-mysiu98-t5318.html - Komar MR230
by-mysiu98-t12598.html - Ogar 205


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 25 maja 2012, o 18:15 
VIP
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2009, o 20:22
Posty: 1390
Lokalizacja: Jasło [RJS]
Pochwały: 28
Pojazd: Honda Civic EG3 D13B7+
MZ ETZ 150
Komar 2350

GG: 0
Województwo: Podkarpackie
PS. Aby sprawdzić stan oleju odkręć śrubkę kontrolną która znajduje się na środku prawej kapy (od strony sprzęgła) i wlewaj olej puki nie wypłynie przez kontrolkę. Zmiany oleju dokonuj na ciepłym silniku, olej ktory podałeś nie nadaje się. Odpowiedni będzie LUX 10 koszt ok. 11 zł.

Autor postu otrzymał pochwałę

_________________


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 25 maja 2012, o 20:05 
Poziom

Dołączył(a): 18 maja 2012, o 17:19
Posty: 57
Pochwały: 1
Pojazd: Ogar 205
GG: 0
Województwo: Podkarpackie
Hunted napisał(a):
PS. Aby sprawdzić stan oleju odkręć śrubkę kontrolną która znajduje się na środku prawej kapy (od strony sprzęgła) i wlewaj olej puki nie wypłynie przez kontrolkę. Zmiany oleju dokonuj na ciepłym silniku, olej ktory podałeś nie nadaje się. Odpowiedni będzie LUX 10 koszt ok. 11 zł.


jakbyście chcieli wiedzieć to ja zadałem 3 pytania, a efekty malowania dałem jako dodatek, ale oczywiście jesteście ekspertami lakierniczymi i musielście po mnie pojechać.Tylko Hunted odpowiedział na najważniejsze pytanie dot. sprawdzania poziomu oleju, a wy nawet nie zauważyliście że je zadałem. Wiem że to nie jest dobre malowanie ale pozdro dla tych co dają 500 zł~ za malowania ogara (już czytałem o paru takich na tym forum). Ludzie - dałem za niego 120zł! Chce żeby wyglądał przyzwoicie a nie żeby błyszczał... a już wygląda o wiele lepiej niż po kupnie - a taki był zamysł niskobudżetowego malowania.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 25 maja 2012, o 20:07 
JuniorAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2010, o 12:20
Posty: 6315
Lokalizacja: WUR
Pochwały: 28
Pojazd: YYyyy
GG: 0
Województwo: Zachodniopomorskie
karoolll15 napisał(a):
Hunted napisał(a):
PS. Aby sprawdzić stan oleju odkręć śrubkę kontrolną która znajduje się na środku prawej kapy (od strony sprzęgła) i wlewaj olej puki nie wypłynie przez kontrolkę. Zmiany oleju dokonuj na ciepłym silniku, olej ktory podałeś nie nadaje się. Odpowiedni będzie LUX 10 koszt ok. 11 zł.


jakbyście chcieli wiedzieć to ja zadałem 3 pytania, a efekty malowania dałem jako dodatek, ale oczywiście jesteście ekspertami lakierniczymi i musielście po mnie pojechać.Tylko Hunted odpowiedział na najważniejsze pytanie dot. sprawdzania poziomu oleju, a wy nawet nie zauważyliście że je zadałem. Wiem że to nie jest dobre malowanie ale pozdro dla tych co dają 500 zł~ za malowania ogara (już czytałem o paru takich na tym forum). Ludzie - dałem za niego 120zł! Chce żeby wyglądał przyzwoicie a nie żeby błyszczał...

Kariery z takim podejściem tutaj nie zrobisz.

Dodano: 25 maja 2012, o 20:07

karoolll15 napisał(a):
2. czy linkę sprzęgła trzeba oliwić? Bo ciężko chodzi :/

3. Czy kolanko to jest to co wychodzi z rury wydechowej? Bo jest ona nałożona na to chyba "kolanko" i da się ja wyciągnąć, ale ja tego nie robiłem bo się bałem że coś zrąbe.

2. Trzeba.
3. Tak.

_________________
T P S k&rwa! xD Specjalysta, znafca, członek ławy oburzonych. xD
"Dla klyenta wszystko, nawet ukurzyć moge."



Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net