Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 16 sie 2018, o 14:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 45 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 7 sie 2012, o 07:44 
VIP

Do┼é─ůczy┼é(a): 4 kwi 2010, o 17:49
Pochwały: 5
Pojazd: Opel Astra G 1.6 8v, Bohy z Dedeeru
GG: 5104517
Województwo: Łódzkie
simeringi OK, pierscienie raczej tez, problem tkwi wg. mnie w zaplonie, bo na kilku swiecach jest tak samo chu*owa iskra. Cylinder jest porysowany ale to tez raczej nie to, bo jak byla iskra w porzadku to zapie*alal na tym i nic nie bylo zle.

Pany a moze to by─ç wina stacyjki, ta slaba iskra? Bo wczoraj jak jechalem to co jakis czas swiatla mi przygasaly na krotka chwil─Ö. Dodam ze od jakiegos czasu stacyjka jest caly czas na pozycji zaplon + swiatla, bo nie idzie kluczyka wsadzic.

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 7 sie 2012, o 11:45 
VIP

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 lis 2010, o 23:24
Pochwały: 63
Pojazd: Romet Ogar200 :D
GG: 37457511
Wojew├│dztwo: Warm.-maz.
Odepnij stacyjk─Ö, po┼é─ůcz chwilowo kable i zobacz

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 8 sie 2012, o 14:30 
VIP

Stacyjke wykluczylem, cewke zmienilem na sprawna (moja padla), simson jakos odpala, ale jeszcze jest nie tak.

Jak go odpale to niby chodzi na wolnych, ale jak chce ruszyc to musze mu w ciul gazu dac, bo tak to zdechnie. Jak rusza to plynnie ale takie przerywanie slychac. Probowalem si─Ö pobawic z poziomem paliwa w komorze plywaka, ale za ch*ja nie wiem jak poprawnie go ustawic :/

Aha, CALY zaplon wykluczylem, bowiem wymienilem wszystko co w iskrowniku odpowiada za zaplon, wymienilem tez kabel i fajke, cewke W/N mam od kumpla (u niego dzialala), na mojej nie bylo wcale iskry. Ot, padla na dobre :P

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 9 sie 2012, o 16:59 
JuniorAdmin

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 lip 2011, o 21:13
Pochwały: 74
Pojazd: Simson S51, FSO Polonez Caro '96 & Atu '00
GG: 0
Wojew├│dztwo: Mazowieckie
Ja proponuje ci ustawienie poziomu paliwa metod─ů naczy┼ä po┼é─ůczonych;
Odkr─Ö─ç ga┼║nik; we┼║ ig┼é─Ö lekarsk─ů, kawa┼éek w─Ö┼╝yka i strzykawk─Ö; na┼é├│┼╝ w─Ö┼╝yk na ig┼é─Ö, nast─Öpnie odkr─Ö─ç t┼éoczek ssania i ''wk┼éuj'' si─Ö w komor─Ö p┼éywakow─ů; teraz we┼║ strzykawk─Ö i powoli naci─ůgnij paliwa do w─Ö┼╝yka(wiadome cienka ig┼éa- paliwo nalatuje powoli) tak, ┼╝eby nie by┼éo p─Öcherzyk├│w powietrza; potem w─Ö┼╝yk poprowad┼║ poni┼╝ej komory p┼éywakowej i przystaw do boku komory i wtedy wyjmij strzykawk─Ö i poka┼╝e ci si─Ö ile paliwa jest w tej chwili w komorze, a dla simsona odpowiedni poziom paliwa jest 8mm poni┼╝ej kraw─Ödzi ga┼║nika. Dla ┼éatwiejszego okre┼Ťlania, ja sobie bior─Ö kawa┼éek ta┼Ťmy i odmierzam na skr─Öconym ga┼║niku te 8 mm i naklejam j─ů na boku ''kielicha'', wiadomo - w┼éa┼Ťciwy poziom - ilo┼Ť─ç benzyny w w─Ö┼╝yku zgrywa si─Ö ze znakiem(ta┼Ťm─ů). Jak poziom jest, za du┼╝y/za ma┼éy, to odkr─Öcasz ''kielich'' i podginasz/odginasz blaszk─Ö zamykaj─ůc─ů zaworek iglicowy. Jakby by┼éy jakie┼Ť w─ůtpliwo┼Ťci pisz na PW.

''Jak zapiełem dwójke to mi gała w rence została'' ~ Malinowski
Abimex Power!

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 10 sie 2012, o 23:07 
VIP

Okej, dzis zalozylem nowa cewke W/N - iskra jest tak samo mocna jak przedtem, najwidoczniej moja i kumpla cewki byly troch─Ö zuzyte, tylko kumpla w mniejszym stopniu (moja padla na dobre :P)

Teraz mi pozostaje tylko regulacja, wi─Öc mysle ze temat rozwiazany i mozna by go zamknac.

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 45 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: