Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 27 kwi 2024, o 17:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 14 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 15 pa藕 2009, o 20:43 
ModTeam
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 13 lip 2009, o 10:32
Posty: 5982
Lokalizacja: Brzesko
Pochwa艂y: 19
Pojazd: Zaciung
GG: 10910980
Wojew贸dztwo: Ma艂opolskie
tramwajarz, dobrze m贸wisz

_________________
Albo Bokiem Albo Wcale...
Jestem tu od nadawania sprawom toku, Od wykonywania i wydawania na nie wyroku...

Stary Romeciarz:
"Myslisz dlaczego nasz znajomy KomoBrono napisal bul? Bo Ruzga sobie smiechnac chcial."

"Z buta buta buta wje偶d偶am mk艂y pas jednym szczalem i zapinam dalej, p贸藕niej jad臋 jad臋 i 偶ar贸wke w lapmie pale a palczaste gna dalej."

"Odda艂bym wszystkie posty, za jeden Kaptajna..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 15 pa藕 2009, o 21:13 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 5 wrz 2009, o 22:20
Posty: 392
Pochwa艂y: 6
Pojazd: Simson S51
GG: 8332509
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
chcia艂em napisa膰 taki sam post jak Baton ale mi go nie przyj臋艂o ogar 200 pojedzie ok 70km/h przynajmniej mojego kolegi tak je藕dzi艂 i to na 50cm3 ;]
w og贸le co wy tak spamujecie to nie jest temat o ratowaniu motorower贸w jak we藕mie jawkowy silnik to nie znaczy 偶e go zajedzie pomy艣lcie g艂ow膮 :)


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 15 pa藕 2009, o 21:26 
Mnie po prostu irytuje takie kombinowanie. Ile najwi臋cej da si臋 z jawki wyci膮gn膮膰.... Wymagamy sporo kombinujemy z cylindrami ga藕nikami innymi pseudosportami a potem si臋 dziwimy, 偶e osi膮gi s膮 mizerne i si臋 tylko cz臋艣ciej psuje a偶 do zajechania....


Ostatnio edytowano 15 pa藕 2009, o 21:39 przez Dziadek, 艂膮cznie edytowano 1 raz
Zamykam


G贸ra
  
 
PostNapisane: 15 pa藕 2009, o 22:13 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 14 pa藕 2009, o 22:44
Posty: 17
Pojazd: Kombinacja po艂aczenia ogara z motorynka
GG: 11559129
Wojew贸dztwo: Pomorskie
Ztego powody ze m贸j poprzedni watek zamknieto chce tutaj dokonczyc to cotam zaczelem.
1. ja si臋 zaloze ze 70% z tych ludzi co komentowala tamten post pisze ze niby jestem glupi ze chce zarrznac silnik a sami chcieli by 偶eby ich motor by艂 szybszy lub mocniejszy wi臋c nie piszcie ze niby jestem glupi bo po co to oszukujecie sami siebie <lol>


Ostatnio edytowano 16 pa藕 2009, o 11:49 przez Anonymous, 艂膮cznie edytowano 1 raz
z tym si臋 zgodz臋 ale je艣li chcesz by twoja motorynka mia艂a wi臋ksze osi膮gi to wsad藕 silnik od Simsona, MZ lub WSK bo jawka nie nadaj臋 si臋 do tuningu mechanicznego temat zamykam nie ma o czym m贸wi膰


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 14 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 2 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net