Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 27 kwi 2024, o 15:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 16 gru 2009, o 21:03 
Od dziecka praktycznie je偶d偶臋 z rodzin膮 w d艂ugie trasy jest to spowodowane tym i偶 nie mam za bardzo w Bydgoszczy rodziny cz臋艣膰 przyjecha艂a si臋 tu osiedli膰 za prac膮. No i takie 偶ycie 偶eby si臋 zobaczy膰 z kuzynostwem trzeba przeby膰 te pareset kilometr贸w kiedy dosta艂em w 艂apy kamer臋 zacz膮艂em wi臋kszo艣膰 trasy rejestrowa膰... Wi臋kszo艣膰 z was powie nuda ale lubi膮 sobie poogl膮da膰 wi臋c b臋d臋 w tym temacie wrzuca艂 relacje z moich tras
Trasa Bydgoszcz - Inowroc艂aw - Konin - Kalisz - K臋pno - Brzeg - Nysa nie kilka kilometr贸w od czeskiej granicy :) w Wojew贸dztwie Opolskim









I powr贸t dla urozmaicenia Nysa -> Autostrada A4 - Wroc艂aw Bydgoszcz nagra艂em ca艂y 40 km odcinek A4 kt贸ry by艂 darmowy no i Bydgoszcz






Podr贸偶 by艂a odbyta Fiatem Sien膮 HL 1.2MPI 75 km Rocznik 2000 Stan licznika 145 ty艣 km prowadzi艂 j膮 m贸j dziadek kt贸ry lubi艂 sobie na trasie nie藕le wdepn膮膰 w gaz , nie d艂ugo dam przejazd z Trasy Bydgoszcz - Podlasie min Bia艂ystok Sok贸艂ka i r贸偶ne mniejsze miejscowo艣ci moje rodzinne :)


G贸ra
  
 
PostNapisane: 16 gru 2009, o 21:04 
Administrator
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 29 lis 2007, o 21:07
Posty: 4555
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Pochwa艂y: 29
Pojazd: Ogar 200, Honda Hornet
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Tobie si臋 chyba nie藕le w samochodzie musi nudzi膰 co? xD

_________________
www.ogar200.pl
Prawdziwa wiedza i m膮dro艣膰 powinna zawsze i艣膰 w parze z pokor膮 i ch臋ci膮 pomagania innym

Dziwisz si臋 偶e na forum nie ma 偶adnych reklam? Taki by艂 m贸j cel! Jestem przeciwnikiem komercyjnego internetu! Nast臋pn膮 przyczyn膮 takiego stanu rzeczy jest fakt i偶 niedorzeczne i perfidne jest sprzedawanie czyich艣 informacji!
ObrazekPisz臋 poprawnie po polsku.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 16 gru 2009, o 21:10 
Jak si臋 cz臋sto takie trasy przebywa a ja przynamniej co dwa miesi膮ce zrobi臋 tak膮 jedn膮 to robi to si臋 rutynowe nudne ju偶 nawet trasy rodzinie nie trzeba t艂umaczy膰 wi臋c po prostu bior臋 kamer臋 i nagrywam wi臋kszo艣膰 trasy gdyby mi bateria starczy艂a to zmie艣ci艂bym ca艂膮 bez problemu i nad tym te偶 b臋d臋 my艣la艂 musz臋 tylko 艂adowark臋 samochodow膮 za艂atwi膰 sobie do cyfr贸wki i b臋dzie git :D


G贸ra
  
 
PostNapisane: 16 gru 2009, o 21:50 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 25 cze 2009, o 20:37
Posty: 228
Lokalizacja: O艣no Dolne
Pochwa艂y: 3
Pojazd: Simson s51
GG: 0
Wojew贸dztwo: Wielkopolskie
Hehe...BD przeje偶d偶a艂e艣 nie daleko mnie (jakie艣 40 km) :mrgreen:

_________________
Polonez to ca艂kiem dobry samoch贸d,
rodzinny, bezpieczny, obszerny


Prosz臋 ocenia膰,komentowa膰 m贸j pojazdhttp://polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/87006


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 6 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net