Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 10:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 7 sie 2013, o 21:55 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 31 lip 2013, o 22:08
Posty: 123
Pochwa艂y: 2
Pojazd: Quad 110,Skuter 4t
GG: 0
Wojew贸dztwo: Lubelskie
Siemka mo偶e mia艂 kto艣 z was z tym styczno艣膰 i sk艂ada艂 pismo do neostrady b膮d藕 do jakiego艣 innego operatora o przepi臋cie do innej centrali?
Bo sprawa u mnie wygl膮da tak 偶e internet w domu by艂 zak艂adany ok 8lat temu i pr臋dko艣膰 jak膮 dysponuj臋 od tamtego czasu to 512 czyli ok 45/60kb/s przy pobieraniu "przy dobrych wiatrach" skacze do 80kb/s, ale kolega kt贸ry mieszka nieopodal mnie i r贸wnie偶 ma internet z neo ma na lajcie 1mb za艣 brat cioteczny kt贸ry mieszka ju偶 niemal 偶e w lesie na stronie orange wy艣wietla 偶e mo偶e mie膰 i 10mb z czego i tak ma 3mb bo taki sobie wykupili no ale mniejsza oto. Wi臋c chyba co艣 tu jest nie tak ? Za ka偶dym razem gdy mam jak膮艣 awari臋 z dost臋pem do internetu i dzwonie na infolinie i na koniec jak zapytam o szybsz膮 pr臋dko艣膰 to powie mi 偶e nie ma takiej mo偶liwo艣ci i dziekuj臋 do widzenia.
My艣l臋 偶e przez te 8lat powsta艂a jaka艣 centrala bli偶ej(a na pewno powsta艂a skoro znajomi maj膮 szybszego neta ) teraz pytanie jak si臋 za to zabra膰 偶eby mnie przepieli ?

_________________
Podpis usuni臋ty za niezgodno艣膰 z regulaminem


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 0 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net