Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 27 kwi 2024, o 16:28

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 gru 2014, o 21:23 
Poziom

Dołączył(a): 14 cze 2010, o 19:30
Posty: 6679
Pochwały: 108
Pojazd: FSO Polonez Caro 1.4 16V, BMW 330d
GG: 0
Województwo: Łódzkie
Dziadek napisał(a):
Magister napisał(a):

vs

Ja wiedziałem Dziadek, że ty do końca racjonalnie nie myślisz, ale nie myślałem, że aż tak.

Brakuje ci juz argumentów... To, ze niby nie myślę racjonalnie..... Czego wymagać za marne 3 kafle.... Z czym do ludzi? Za takie pieniądze ze względów ekonomicznych nie kupuje się auta, które ma zachwycać, a takie które w założeniu bedzie tanie w utrzymaniu.
• za niewielkie pieniądze z przemieszczać się z punktu A do B
• stosunkowo niska awaryjność
• togolnodosteone, tanie czesci zamienne
Pod tym względem Skoda spełnia swoje wymagania.
Wygląd czy blacha dla mnie za te pieniądze byłaby drugorzędna, gdyż za takie pieniądze kupuje się auto przejściowe, więc należy rozważyć kazda zainwestowana złotówkę, czy warto? Skoro w dłuższej perspektywie może nadejść zmiana na coś llepszego. Tanie autko w utrzymaniu ułatwia proces zaoszczędzenia pieniążków jeśli jest się gospodarny. Co do poloneza pomijam wygląd bo to juz kwestia gustu. To taki sam dziadkowoz jak skoda, technologicznie gorszy.... Niestety taka prawda, przestazala praktycznie niezmienna technologia, również slaba blacha... Mieliśmy jedna Caro... Kiedy auto ukończyło 8 lat zaczęło rdzewiec.... Rownie szybko co Felicia rdzewieje golf 3 gdybym chciał coś pod tym wzglem trwalszego kupiłbym golfa 2....


Prawdziwy facet powinien mieć wał, a nie jakieś przeguby. RWD rulez.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 10 gru 2014, o 23:45 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwały: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Województwo: Zagranica
Magister, daruj i tak ja mam racje :D, wypuktowalem ci punkt po punkcie, dlaczego felicia jest dobrym nabytkiem na samochód budżetowy ;), ty mi tu z przestazalym, równie pordzerwialym polonezem wyjeżdżasz, ze niby lepszy bo ładniejszy i bardzo męski co nijak ma się do codziennej eksploatacji. Z reszta MzRider nie jest najwyraźniej zainteresowany ani skoda ani tym bardziej Polonezem, więc nie ma sensu tego dłużej drążyć... ;)

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 11 gru 2014, o 00:46 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2010, o 08:57
Posty: 277
Lokalizacja: Żyrardów
Pochwały: 4
Pojazd: Honda CRX, Honda Civic EJ9
GG: 0
Województwo: Mazowieckie
Jak szukasz Civic w lpg, to bierz 1.5 zawsze to wtrysk już. Tylko uważaj żebyś nie trafił silnika jakiegoś zajechanego, bo ten silnik lubi olej.
Przy kupnie zwróć też dużą uwagę na blache.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 11 gru 2014, o 18:59 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2013, o 19:31
Posty: 242
Pochwały: 4
Pojazd: ...
GG: 0
Województwo: Lubelskie
Magister napisał(a):
Dziadek napisał(a):
Magister napisał(a):

vs

Ja wiedziałem Dziadek, że ty do końca racjonalnie nie myślisz, ale nie myślałem, że aż tak.

Brakuje ci juz argumentów... To, ze niby nie myślę racjonalnie..... Czego wymagać za marne 3 kafle.... Z czym do ludzi? Za takie pieniądze ze względów ekonomicznych nie kupuje się auta, które ma zachwycać, a takie które w założeniu bedzie tanie w utrzymaniu.
• za niewielkie pieniądze z przemieszczać się z punktu A do B
• stosunkowo niska awaryjność
• togolnodosteone, tanie czesci zamienne
Pod tym względem Skoda spełnia swoje wymagania.
Wygląd czy blacha dla mnie za te pieniądze byłaby drugorzędna, gdyż za takie pieniądze kupuje się auto przejściowe, więc należy rozważyć kazda zainwestowana złotówkę, czy warto? Skoro w dłuższej perspektywie może nadejść zmiana na coś llepszego. Tanie autko w utrzymaniu ułatwia proces zaoszczędzenia pieniążków jeśli jest się gospodarny. Co do poloneza pomijam wygląd bo to juz kwestia gustu. To taki sam dziadkowoz jak skoda, technologicznie gorszy.... Niestety taka prawda, przestazala praktycznie niezmienna technologia, również slaba blacha... Mieliśmy jedna Caro... Kiedy auto ukończyło 8 lat zaczęło rdzewiec.... Rownie szybko co Felicia rdzewieje golf 3 gdybym chciał coś pod tym wzglem trwalszego kupiłbym golfa 2....


Prawdziwy facet powinien mieć wał, a nie jakieś przeguby. RWD rulez.

Ciekawe jakbyś miał FWD czy byś tak mówił :-/
Pasja motoryzacyjna to nie jedna skur*iała marka tylko wszystkie do okoła nie ważne czy RWD AWD czy FWD a widać mod ma ból dupy.
Ego nie pozwala na przód naped <rotfl2> ciekawe jak Ci przyjdzie zatrzymać RWD na wzniesieniu w zimę :) Powodzenia bo z takim podejściem daleko nie zajdziesz. xD


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 11 gru 2014, o 19:39 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2011, o 15:38
Posty: 786
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 3
Pojazd: BMW E36 318i Touring
GG: 11623720
Województwo: Kuj.-pom.
Tak w ogóle to ja radzę Ci szukać czegoś do 2,5 tys. zł max a resztę zostawić sobie na ogarnięcie autka. Bo za taką kwotę na pewno będzie coś do robienia w każdym.

_________________
BMW E36 318i Touring - 115 KM - Obrazek

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 516148674/

http://www.youtube.com/user/xRothiusx?feature=mhee


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net