Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 10:16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 sty 2017, o 18:39 
ModTeam
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2009, o 10:32
Posty: 5982
Lokalizacja: Brzesko
Pochwały: 19
Pojazd: Zaciung
GG: 10910980
Województwo: Małopolskie
Plajzer96 napisał(a):
A ja wam powiem, że jak skończy to 18 lat i zda prawko wreszcie to akurat przypadkiem jakiś wujek albo inny znajomy będzie sprzedawał corse, punto i inne tym podobne i kupisz to za wpływem rodziców czy tam innych opiekunów ;)

Ale wcześniej musi pszyrke zdać.

_________________
Albo Bokiem Albo Wcale...
Jestem tu od nadawania sprawom toku, Od wykonywania i wydawania na nie wyroku...

Stary Romeciarz:
"Myslisz dlaczego nasz znajomy KomoBrono napisal bul? Bo Ruzga sobie smiechnac chcial."

"Z buta buta buta wjeżdżam mkły pas jednym szczalem i zapinam dalej, później jadę jadę i żarówke w lapmie pale a palczaste gna dalej."

"Oddałbym wszystkie posty, za jeden Kaptajna..."


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 17 sty 2017, o 15:13 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 14:15
Posty: 856
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 12
Pojazd: Bmw e36 dwa.zyro
GG: 2395059
Województwo: Łódzkie
Lukar_Veluna napisał(a):
Osobiście nie zamierzam kupować żadnego samochodu, dopóki nie będzie mnie stać na jego utrzymanie. ;)


To tak, w 100% to Cie może jeszcze długo być nie stać na utrzymanie wozu :D Samo oc przy*ierdli jak rzeżączka w piz*de
Lepiej kupić coś mniejszego, tańszego i jeździć niż nie jeździć w ogóle. Albo kupić to co się chce i kombinować tak, żeby było. Jak już auto będzie to sobie coś tam wymyślisz, żeby dało rade.

_________________


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 19 kwi 2017, o 10:54 
Poziom

Dołączył(a): 24 wrz 2014, o 15:09
Posty: 18
Pojazd: Romet Soft 125
GG: 0
Województwo: Mazowieckie
Jeśli ma się fundusze to warto jest jednak zastanowić się nad samochodem nowym Nowe auto z salonu to duża wygoda. Nikt nim wczęsniej nie jeździl. Nie był krecony licznik
Brałem pod uwage nowy i używany Wybrałem nowy i nie żałuję.
Proponuę jeszcze tutaj poczytać na ten temat: http://nowemoto.pl/


Ostatnio edytowano 14 cze 2017, o 12:48 przez gregory, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 19 kwi 2017, o 23:43 
Poziom

Dołączył(a): 28 lip 2013, o 18:12
Posty: 295
Pochwały: 4
Pojazd: Polonez
GG: 0
Województwo: Dolnośląskie
Nowe auto przez pierwsze 5 lat traci połowę swojej wartości. Dodatkowo nowe auta nie są robione z najwyższej jakości materiałów, są projektowane żeby się szybciej zużywały. Moim zdaniem marnowanie pieniędzy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 22 kwi 2017, o 12:44 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2009, o 13:41
Posty: 911
Lokalizacja: Bydzia.
Pochwały: 3
Pojazd: Szybki i głośny :)
GG: 0
Województwo: Kuj.-pom.
Zależy o jakich markach mowa. Przeraża mnie obecne Audi, które kupujesz z salonu i dużo w nim trzeszczy a wypełnienia mają widoczne odlewy jak w chińskich zabawkach. Nie polecam brać KIA.. Hyundai niby z nią wspołpracuje a ma o wiele lepsze części, kia zaś ma wszystko łamliwe i lubą pasać łożyska po 50tyś km co dla mnie jest śmieszne.


Sam jestem zwolennikiem nowych aut, mam ich obecnie kilka - jednak wolę kupić roczne, takie co ma już te 50 tyś przebiegu, bo poprzedni właściciel wymienia wszystko na gwarancji salonowej, oraz kupno takiego auta jest o wiele niższe niż z salonu.

_________________
Zawsze na przekór innym, nigdy na samym dole. - Walcz o swoje marzenia. :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 16 cze 2017, o 14:37 
Poziom

Dołączył(a): 24 wrz 2014, o 15:09
Posty: 18
Pojazd: Romet Soft 125
GG: 0
Województwo: Mazowieckie
Panowie a jakie macie zdanie o samochodzie firmy Dacia ? Pytam się ponieważ szukam wygodnego samochodu dla swojej żony, która porusza się wyłacznie w mieście. Wymagania:
niewielki
mało palący
w miarę z wyglądu ( mam wrażenie,że dla żony jest to wyznacznikiem tego jaki samochód chce....).
http://www.auto-poradnik.pl/

_________________
http://okuninka.org.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 16 cze 2017, o 22:42 
Poziom

Dołączył(a): 28 lip 2013, o 18:12
Posty: 295
Pochwały: 4
Pojazd: Polonez
GG: 0
Województwo: Dolnośląskie
Rafi1920 napisał(a):
Zależy o jakich markach mowa. Przeraża mnie obecne Audi, które kupujesz z salonu i dużo w nim trzeszczy a wypełnienia mają widoczne odlewy jak w chińskich zabawkach. Nie polecam brać KIA.. Hyundai niby z nią wspołpracuje a ma o wiele lepsze części, kia zaś ma wszystko łamliwe i lubą pasać łożyska po 50tyś km co dla mnie jest śmieszne.


Sam jestem zwolennikiem nowych aut, mam ich obecnie kilka - jednak wolę kupić roczne, takie co ma już te 50 tyś przebiegu, bo poprzedni właściciel wymienia wszystko na gwarancji salonowej, oraz kupno takiego auta jest o wiele niższe niż z salonu.


Czyli nie masz nowych tylko używane, roczne :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net