Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 12 sie 2022, o 19:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 67 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 16 sty 2017, o 18:39 
ModTeam

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 lip 2009, o 10:32
Pochwały: 19
Pojazd: Zaciung
GG: 10910980
Województwo: Małopolskie
Plajzer96 napisał(a):
A ja wam powiem, ┼╝e jak sko┼äczy to 18 lat i zda prawko wreszcie to akurat przypadkiem jaki┼Ť wujek albo inny znajomy b─Ödzie sprzedawa┼é corse, punto i inne tym podobne i kupisz to za wp┼éywem rodzic├│w czy tam innych opiekun├│w ;)

Ale wcze┼Ťniej musi pszyrke zda─ç.

Stary Romeciarz:
"Myslisz dlaczego nasz znajomy KomoBrono napisal bul? Bo Ruzga sobie smiechnac chcial."

"Z buta buta buta wjeżdżam mkły pas jednym szczalem i zapinam dalej, później jadę jadę i żarówke w lapmie pale a palczaste gna dalej."

"Oddałbym wszystkie posty, za jeden Kaptajna..."

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 17 sty 2017, o 15:13 
Weteran

Do┼é─ůczy┼é(a): 19 kwi 2011, o 14:15
Pochwały: 12
Pojazd: Bmw e36 dwa.zyro
GG: 2395059
Województwo: Łódzkie
Lukar_Veluna napisał(a):
Osobi┼Ťcie nie zamierzam kupowa─ç ┼╝adnego samochodu, dop├│ki nie b─Ödzie mnie sta─ç na jego utrzymanie. ;)

To tak, w 100% to Cie mo┼╝e jeszcze d┼éugo by─ç nie sta─ç na utrzymanie wozu :D Samo oc przy*ierdli jak rze┼╝─ůczka w piz*de
Lepiej kupi─ç co┼Ť mniejszego, ta┼äszego i je┼║dzi─ç ni┼╝ nie je┼║dzi─ç w og├│le. Albo kupi─ç to co si─Ö chce i kombinowa─ç tak, ┼╝eby by┼éo. Jak ju┼╝ auto b─Ödzie to sobie co┼Ť tam wymy┼Ťlisz, ┼╝eby da┼éo rade.

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 19 kwi 2017, o 10:54 
Poziom

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 wrz 2014, o 15:09
Pojazd: Romet Soft 125
GG: 0
Wojew├│dztwo: Mazowieckie
Je┼Ťli ma si─Ö fundusze to warto jest jednak zastanowi─ç si─Ö nad samochodem nowym Nowe auto z salonu to du┼╝a wygoda. Nikt nim wcz─Ösniej nie je┼║dzil. Nie by┼é krecony licznik
Brałem pod uwage nowy i używany Wybrałem nowy i nie żałuję.
Proponu─Ö jeszcze tutaj poczyta─ç na ten temat: http://nowemoto.pl/

Ostatnio edytowano 14 cze 2017, o 12:48 przez gregory, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 19 kwi 2017, o 23:43 
Poziom

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 lip 2013, o 18:12
Pochwały: 4
Pojazd: Polonez
Wojew├│dztwo: Dolno┼Ťl─ůskie
Nowe auto przez pierwsze 5 lat traci po┼éow─Ö swojej warto┼Ťci. Dodatkowo nowe auta nie s─ů robione z najwy┼╝szej jako┼Ťci materia┼é├│w, s─ů projektowane ┼╝eby si─Ö szybciej zu┼╝ywa┼éy. Moim zdaniem marnowanie pieni─Ödzy.

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 22 kwi 2017, o 12:44 
Weteran

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 lip 2009, o 13:41
Pochwały: 3
Pojazd: Szybki i g┼éo┼Ťny :)
Wojew├│dztwo: Kuj.-pom.
Zale┼╝y o jakich markach mowa. Przera┼╝a mnie obecne Audi, kt├│re kupujesz z salonu i du┼╝o w nim trzeszczy a wype┼énienia maj─ů widoczne odlewy jak w chi┼äskich zabawkach. Nie polecam bra─ç KIA.. Hyundai niby z ni─ů wspo┼épracuje a ma o wiele lepsze cz─Ö┼Ťci, kia za┼Ť ma wszystko ┼éamliwe i lub─ů pasa─ç ┼éo┼╝yska po 50ty┼Ť km co dla mnie jest ┼Ťmieszne.

Sam jestem zwolennikiem nowych aut, mam ich obecnie kilka - jednak wol─Ö kupi─ç roczne, takie co ma ju┼╝ te 50 ty┼Ť przebiegu, bo poprzedni w┼éa┼Ťciciel wymienia wszystko na gwarancji salonowej, oraz kupno takiego auta jest o wiele ni┼╝sze ni┼╝ z salonu.

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 16 cze 2017, o 14:37 
Poziom

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 wrz 2014, o 15:09
Pojazd: Romet Soft 125
Wojew├│dztwo: Mazowieckie
Panowie a jakie macie zdanie o samochodzie firmy Dacia ? Pytam si─Ö poniewa┼╝ szukam wygodnego samochodu dla swojej ┼╝ony, kt├│ra porusza si─Ö wy┼éacznie w mie┼Ťcie. Wymagania:
niewielki
ma┼éo pal─ůcy
w miar─Ö z wygl─ůdu ( mam wra┼╝enie,┼╝e dla ┼╝ony jest to wyznacznikiem tego jaki samoch├│d chce....).
http://www.auto-poradnik.pl/

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 16 cze 2017, o 22:42 
Poziom

Do┼é─ůczy┼é(a): 28 lip 2013, o 18:12
Pochwały: 4
Pojazd: Polonez
Wojew├│dztwo: Dolno┼Ťl─ůskie
Rafi1920 napisał(a):
Zale┼╝y o jakich markach mowa. Przera┼╝a mnie obecne Audi, kt├│re kupujesz z salonu i du┼╝o w nim trzeszczy a wype┼énienia maj─ů widoczne odlewy jak w chi┼äskich zabawkach. Nie polecam bra─ç KIA.. Hyundai niby z ni─ů wspo┼épracuje a ma o wiele lepsze cz─Ö┼Ťci, kia za┼Ť ma wszystko ┼éamliwe i lub─ů pasa─ç ┼éo┼╝yska po 50ty┼Ť km co dla mnie jest ┼Ťmieszne.

Sam jestem zwolennikiem nowych aut, mam ich obecnie kilka - jednak wol─Ö kupi─ç roczne, takie co ma ju┼╝ te 50 ty┼Ť przebiegu, bo poprzedni w┼éa┼Ťciciel wymienia wszystko na gwarancji salonowej, oraz kupno takiego auta jest o wiele ni┼╝sze ni┼╝ z salonu.

Czyli nie masz nowych tylko u┼╝ywane, roczne :)

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 67 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: