Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 21:50

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 29 kwi 2015, o 18:19 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 21 lut 2015, o 17:17
Posty: 19
Lokalizacja: Wroc艂aw
Pojazd: Ogar 200 86'
GG: 0
Wojew贸dztwo: Dolno艣l膮skie
Hej.
Po kupieniu mojego pierwszego Ogara i w trakcie remontu (kt贸ry nadal trwa), szczeg贸lnie na pocz膮tku, mia艂em problemy z dostaniem r贸偶nych potrzebnych mi rzeczy. A to w臋偶yk paliwowy, a to 艣ruby, nie wiadomo gdzie odda膰 wa艂 do regeneracji... Ka偶dy ma w swojej okolicy miejsca w kt贸rych zaopatruje si臋 w niezb臋dne do napraw/eksploatacji rzeczy. Mo偶e chcieli by艣cie si臋 podzieli膰 informacjami na ten temat z innymi? Zale偶a艂o by mi g艂贸wnie na sklepach/firmach stacjonarnych, chyba 偶e znacie jakie艣 super sklepy internetowe. Wiem, wiem, jest allegro, ale ja za nim nie przepadam, jest to jednak kupowanie kota w worku, do tego koszty przesy艂ki. W googlach te偶 tak wszystkiego si臋 szybko i 艂atwo nie znajduje... Poza tym - nie jest to pomys艂 oryginalny, wiele for贸w internetowych ma takie listy sklep贸w w kt贸rych zaopatruj膮 si臋 jego u偶ytkownicy.

Plan jest taki - stw贸rzmy list臋 sklep贸w, warsztat贸w, mechanik贸w, lakiernik贸w - wszystkich miejsc kt贸re odwiedzili艣cie w zwi膮zku z obs艂ug膮/napraw膮 waszych maszyn. Lista b臋dzie podzielona na wojew贸dztwa a potem na miasta, dla 艂atwiejszego przegl膮dania. Je偶eli to nie s膮 firmy a prywatne osoby - raczej bym si臋 wstrzyma艂, chyba 偶e sami tak膮 osob膮 jeste艣cie i chcecie si臋 "zareklamowa膰".

Mo偶ecie pisa膰 posty albo pisa膰 do mnie pw, b臋d臋 stopniowo uzupe艂nia艂 list臋 w tym po艣cie.
Kiedy b臋dziecie podawa膰 informacje, prosz臋 o:
- nazw臋 sklepu/warsztatu/firmy/miejsca
- jej/jego adres
- kontaktowy numer telefonu do tego miejsca (je偶eli znacie)
- adres strony internetowej (je偶eli posiada)
- CZYM SI臉 ZAJMUJE - w kilku s艂owach
B臋d臋 podawa艂 nick osoby kt贸ra poleca dane miejsce, oraz dat臋 dodania.

呕eby nie by艂o - nie zale偶y mi na reklamowaniu jakiejkolwiek firmy, jestem zupe艂nie niezwi膮zany zawodowo z mechanik膮/sprzeda偶膮 czegokolwiek do mechaniki potrzebnego, m贸j Ogi to moje (czasami do艣膰 frustruj膮ce) hobby.

DO MODERATOR脫W - je偶eli wg. was temat nie pasuje do dzia艂u prosz臋 o przeniesienie, chocia偶 nie mam pomys艂u gdzie by to mog艂o by膰 :)

No to zaczynam:

DOLNO艢L膭SKIE
--------------------------------------------------
WROC艁AW

"Bolt S.C."
ul. Borowska 281, 50-556 Wroc艂aw
tel. 71 363 83 32
http://www.bolt.pl
Opis: 艣ruby, 艣rubeczki, detal
Doda艂: Jerchacz, 29.04.2015

"Motofull"
ul. Nowowiejska 115, Wroc艂aw
tel. 71 328 05 15
http://www.motofull.pl
Opis: Mechaniczne cz臋艣ci do silnik贸w. Szlifowanie wa艂贸w i cylindr贸w.
Doda艂: Jerchacz, 29.04.2015

"Sklep pod WSK-膮"
ul. Dubois 3/1B, 50-208 Wroc艂aw
tel. 71 328 73 27
http://www.skleppodwska.pl/
Opis: praktycznie wszystko: cz臋艣ci do motorower贸w (stary ROMET!), skuter贸w, kaski, blokady etc.
Doda艂: Jerchacz, 29.04.2015

"艢RUBY-1 Sp. z o.o."
ul. Jedno艣ci Narodowej 47 a, 50-259 Wroc艂aw
tel. 71 322 73 46
http://www.sruby.com.pl
Opis: 艣ruby, 艣rubeczki, detal
Doda艂: Jerchacz, 29.04.2015


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 29 kwi 2015, o 19:58 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 10 lip 2011, o 21:32
Posty: 2123
Lokalizacja: [SD] D膮browa G贸rnicza
Pochwa艂y: 13
Pojazd: Fiat Cinquecento 704 Top Young FOS Azzurro Ischia
GG: 7951300
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Moim zdaniem temat mo偶e si臋 ka偶demu przyda膰, super inicjatywa.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 27 lip 2017, o 13:31 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 24 wrz 2014, o 15:09
Posty: 18
Pojazd: Romet Soft 125
GG: 0
Wojew贸dztwo: Mazowieckie
Kiedy艣 to mo偶e i by艂 problem z dost臋pem do cz臋艣ci, ale teraz w dobie internet贸w? Nie ma z tym najmniejszego problemu.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 27 lip 2017, o 16:13 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 4 mar 2017, o 18:19
Posty: 88
Pochwa艂y: 2
Pojazd: Romet Kadet 110 Automatic,
Romet Ogar 200

GG: 0
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Gregory niby tak, ale w sklepie mo偶esz obejrze膰 te cz臋艣ci i zobaczy膰 czy warto je kupowa膰. Po za tym czasami nie wiesz jak na internecie j膮 podpisz膮, ze sprzedawc膮 chwil臋 pogadasz i powinien wiedzie膰 o co chodzi :)


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 28 lip 2017, o 10:20 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 24 wrz 2014, o 15:09
Posty: 18
Pojazd: Romet Soft 125
GG: 0
Wojew贸dztwo: Mazowieckie
W 100% zgoda. Czasami trzeba skonsultowa膰 co艣 face to face, czy dana cz臋艣膰, urz臋dzenie b臋dzie dzia艂a艂o lub pasowa艂o.
Ale zakupy przez internet te偶 maj膮 swoj膮 zalet臋. Mo偶liwo艣膰 zwrotu w ci膮gu 14 dni roboczych, czy nawet niekt贸re sklepy wyd艂u偶aj膮 do 1 miesi膮ca czy nawet jeszcze d艂u偶ej.
Poza tym jaki艣 specjalistyczny sprz臋t typu chocia偶by pistolety malarskie np https://kraftdele.info/65-pistolety-do-malowania s膮 trudno dost臋pne w mniejszych punktach. A przez net nie stanowi to problemu.


Ostatnio edytowano 28 lip 2017, o 19:00 przez Mc.Ruzga, 艂膮cznie edytowano 1 raz
Jeszcze jedna reklama i wylatujesz!


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 28 lip 2017, o 10:51 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 4 mar 2017, o 18:19
Posty: 88
Pochwa艂y: 2
Pojazd: Romet Kadet 110 Automatic,
Romet Ogar 200

GG: 0
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Ja uwa偶am ze przez Internet mo偶na zamawia膰 rzeczy do 400z艂, wtedy gdyby trafi艂 si臋 oszust to do艣膰 ma艂a strata. Ja si臋 niestety przejecha艂em na karcie GeForce 8400M GS (niestety felerny uk艂ad z s艂abej jako艣ci cyna, cholernie awaryjny) i uzna艂 ze karta na pewno chodzi艂a, i ze musialem ja podgrzewac. Potem wkurzony zrobi艂em jej 2 razy reflow w piekarniku i ani razu nie wsta艂a- no c贸偶, du偶o nie straci艂em A nauczka jest :) No c贸偶, 200zl posz艂o w pi..
I 偶eby nie bylo- patent z piekarnikiem to ta艅sza alternatywa tego co i tak robi膮 w serwisach, tyle ze hot-airem :P

Z dost臋pno艣ci膮 racja w 100%. Og贸lnie to poza tym w.w przypadkiem nigdy problemu z zakupami przez Internet nie mia艂em- cz臋sto rzeczy by艂y ta艅sze ni偶 w sklepie, a jako艣ciowo to samo :)


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 1 go艣膰


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net