Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 27 kwi 2024, o 20:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 22 mar 2010, o 20:29 
Bardzo was prosz臋 je艣li macie jakie艣 zastrze偶enia do Warn贸w/ban贸w to piszcie mi na pw a nie zajmujcie czasu mi na gg.... Bo czasami idzie cholery dosta膰. Dzi艣 np u偶ytkownik Przemeq czepia艂 si臋 o warn kt贸ry jak si臋 okaza艂o w og贸le nie dosta艂, narzeka艂 na mnie i czepia艂 si臋 mnie bana kt贸ry wystawi艂 OJS jakiemu艣 tam u偶ytkownikowi za reklam臋 forum... Mnie ta sprawa nie dotyczy i nie mam zamiaru podwa偶a膰 metod OJSa je艣li macie zamiar rozmawia膰 na temat kar kt贸re dali inni administratorzy/ moderatorzy to rozmawiajcie z nimi na ten temat a nie ze mn膮... Szczeg贸lna tutaj pro艣ba do Przemeq wrzu膰 na luz bo si臋 na mniej na tym forum wypowiadasz a zachowujesz si臋 tak jakby tutaj dzia艂a si臋 tobie najwi臋ksza krzywda... Jak si臋 tobie nie podoba to zmie艅 forum bo ci膮gle tylko marudzisz i jest ci tutaj 藕le a uwierz mi mam ciekawsze rzeczy do roboty ni偶 czytanie twoich problem贸w na forum kt贸re s膮 naprawd臋 b艂ahe i bez sensu... Tak偶e je艣li macie zamiar pisa膰 do mnie co艣 w sprawie forum to niech to b臋dzie co艣 konkretnego jaki艣 problem sprawy warn贸w , ban贸w tylko na pw i tylko i wy艂膮cznie je艣li mnie dotycz膮 te warny i bany a nie Ojsa i Mod teamu te za偶alenia do nich kierujcie.


G贸ra
  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 23 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net