Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 27 kwi 2024, o 16:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lut 2010, o 21:06 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2009, o 12:29
Posty: 31
Lokalizacja: Narol
Pojazd: Ogar 200
GG: 15827675
Województwo: Podkarpackie
A czy ja napisałem że ona była seryjna? xD
W niej był silnik od jakiegoś rometa 3 biegowego

_________________
Oto mój ogarek
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... _200/71282


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 3 maja 2010, o 10:18 
JuniorAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2009, o 22:18
Posty: 4488
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 83
Pojazd: Ogar 200, MZ ETZ 150, Suzuki GSX 250, Volvo V70
GG: 0
Województwo: Wielkopolskie
Wczoraj uniknąłem niemal wypadku, wracając od kumpla. Ja jechałem na ogarze a znajomy na Skuterze Romet, droga była szutrowa, zakręt był w prawo, przygotowując się do manewru wyprzedzania z za zakrętu wyskoczył mi Merol podobny do S500 wrąbałem hamulec który się zablokował, zarzuciło mnie na prawy bok leciałem tzw. driftem redukcja na 2 i pełen rebel, kolega dodał gazu i odjechał do przodu więc miałem miejsce wrócić, o mały włos się nie wywaliłem i nie wleciałem w mesiola myślę że jak bym zobaczył go chwilę później nie miał bym czasu. Ale ciekawe jest to że w razie zagrożenia szybciej się myśli, i reaguje. Wracałem do domu z bólem nogi bo trochę sobie ją obtarłem ale na początku nic nie czułem bo adrenalinka działała. Droga była kawał za miastem i rzadko tamtędy jechało auto więc byłem pewien swego, przez tą pewność omal nie straciłem zdrowia bo na pewno bym coś połamał :| Już wcześniej mi się zblokował hamulec ale tylko delikatnie, muszę sprawdzić co nie halo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, o 15:49 
VIP
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2009, o 14:41
Posty: 1122
Lokalizacja: Drogomyśl
Pochwały: 11
Pojazd: BMW E39 520i
GG: 7098489
Województwo: Śląskie
Dzisiaj mało brakowało mi do wypadku... :/ Jade 50 km/h, omijam dziury i zjechałem na lewą stronę drogi a tu mi wyskakuje cinquecento z zakrętu lewego. Od razu po hamulcu, tak mocno wdepnąłem, że koło przyblokowało mi. Ledwo co na prawą stronę drogi zjechałem, motor leci bokiem cały czas bo ma koło zablokowane, tył poboczem leci, już właściwie w lekko rowie po prawej stronie drogi było. Cinquecento ledwo wyminąłem, motorowi nic się nei stało całe szczęście. No i odjechałem sobie, widziałem on się zatrzymał, ale wolałem pojechać, bo nie mam karty i jeszcze bym problemy miał. Teraz wiem, że lepiej przed zakrętem po dziurach i wolniej.

_________________
Pasjonujesz się podróżami? Zajrzyj!
http://motoprzygody.blogspot.com/

Konto na bikepics.
http://bikepics.com/members/cadavre/
Romet Ogar 200 '84 -> Kingway Yamasaki 50 '08 -> Aprilia RS 125 '01 -> Honda CBR 900RR Fireblade '97


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net