Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 2 maja 2024, o 04:39

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 31 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 8 sie 2010, o 13:52 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 3 sie 2010, o 11:05
Posty: 28
Pochwa艂y: 13
Pojazd: Simson s51 , MZ ETZ 251
GG: 7525948
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
spun_14 napisa艂(a):
Pisz na gg to si臋 dowiesz co chc臋 zrobi膰
Przespawanie o偶ebrowania nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu wi臋c si臋 nie martw o nic ;p
Cewki ju偶 oblicza艂em
133 zwoje drutem 0.85 daje nam 4v mia艂em te偶 policzone ile to amper贸w ale zapomnia艂em razem wychodzi艂o ok 60W
tak si臋 sk艂ada 偶e m贸j brat robi g艂o艣niki od podstaw i nawija cewki na nie wi臋c nawini臋cie wszystkich cewek jawki nie jest problemem ;p

Cytuj:
silnik seryjnie ma stopie艅 spr臋偶ania 7x i dysponuje momentem maksymalnym 4Nm przy 3000obr/min po podniesieniu spr臋偶ania do warto艣ci 14x!!


nie wolno podnosi膰 spr臋偶ania powy偶ej x13 xp

Kiedy艣 my艣la艂em te偶 nad zap艂onem bezstykowym na hallu nawet mia艂em ju偶 taki czujnik ale splot wydarze艅 sprawi艂 偶e nie za艂o偶y艂em tego m.in. dlatego 偶e wa艂 mam troch臋 wy艂echtany na 艂o偶yskach i mi lata na boki ale mniejsza o to ;p

Wszystko CI opisz臋 na gg



S艂uchaj wiem, nie to 偶e nie wolno;d po prostu nie powinno si臋 ;d ale jednak to dwusuw wi臋c mo偶na;d wi臋c suw spr臋偶ania zaczyna si臋 p贸藕niej a nie od DMP;) wi臋c ci艣nienie spr臋偶ania w stosunku do 4t b臋dzie mniejsze ni偶 2t;p kolego!! po zatym to by艂 przyk艂ad!!!!


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 31 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 1 go艣膰


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net