Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 27 kwi 2024, o 20:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 82 ]  Przejd藕 na stron臋 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 23 pa藕 2011, o 22:26 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwa艂y: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Wojew贸dztwo: Zagranica
Witam... Jako i偶 mam mo偶liwo艣ci i nasz kochany teofil nie ma przeciwko temu. Chcia艂bym zorganizowa膰 III og贸lnopolski zlot w Bydgoszczy. W ko艅cu Bydgoszcz miasto rometu, budynek 艂adnie wyremontowali. My艣l臋, 偶e to by艂aby niez艂a atrakcja.... W艂a艣ciwie zainspirowa艂 mnie Maciek1994 kt贸rego urzek艂 krajobraz Zalewu koronowskiego kt贸ry jet nieopodal Bydgoszczy. Wi臋c koncepcje mam trzy. Pierwsza bardzo atrakcyjna zorganizowa膰 zlot nad zalewem koronowskim znam kilka bardzo tanich przyzwoitych camping贸w. Zalew komponuje si臋 艂adnie z lasem do Samej Bydgoszczy w zale偶no艣ci w jakiej mniejscowo艣ci by艣my si臋 zatrzymali jest 15-20 km. Druga koncepcja kt贸r膮 b臋d臋 musia艂 skonsultowa膰 z kumplem. Kt贸ry mieszka w okolicach o kt贸rych wspomina艂em wcze艣niej. Jest to osoba bardzo komunikatywna kt贸ra uwielbia r贸偶nego rodzaju imprezy.
Ale na samym pocz膮tku chcia艂bym si臋 zapyta膰 czy owy zlot by wam Odpowiada艂 i czy oczywi艣cie jeste艣cie za alternatywami kt贸re wcze艣niej poda艂em. Licz臋 te偶 na ekip臋 z okolic Bydgoszczy. Jest nas ca艂kiem niez艂a garstka :D tak偶e pomoc w organizacji mile widziana. Oczywi艣cie zlot letni termin Lipiec/sierpie艅 do ustalenia

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


Ostatnio edytowano 28 maja 2012, o 11:49 przez Dziadek, 艂膮cznie edytowano 2 razy

G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 pa藕 2011, o 22:28 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 1 gru 2007, o 19:46
Posty: 1210
Lokalizacja: Wodzierady
Pochwa艂y: 3
Pojazd: Honda ns1/ ogar200
Honda Civic

GG: 3916266
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
po pierwsze za teofila masz w leb i obrysowanego gofra, po drugie camping na 99% odpadnie ze wzgledu na to ze wiekszoc uzytkownikow forum jest nieletnia i nie maja stalych dochodow (wynajecie campingu=wieksze koszty dla uczestnikow) wiecej zastrzerzen nie mam :P


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 pa藕 2011, o 22:35 
teo napisa艂(a):
po drugie camping na 99% odpadnie ze wzgledu na to ze wiekszoc uzytkownikow forum jest nieletnia i nie maja stalych dochodow (wynajecie campingu=wieksze koszty dla uczestnikow) wiecej zastrzerzen nie mam :P


Nie koniecznie. Ostatnio czyta艂em troch臋 o Zlotach Mz klubu i oni robili w ten spos贸b, 偶e dogadywali si臋 z w艂a艣cicielami campingu i targowali ceny. W rezultacie wjazd kosztowa艂 ich oko艂o 5 z艂 za dob臋, wi臋c my艣l臋, 偶e taki wydatek by艂by zno艣ny ;)


G贸ra
  
 
PostNapisane: 23 pa藕 2011, o 22:38 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwa艂y: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Wojew贸dztwo: Zagranica
15 z艂 za dob臋 nie jest wyg贸rowan膮 cen膮 :), zawsze mo偶na przy wi臋kszej ekipie targowa膰 si臋. W ka偶dym razie b臋d臋 bra艂 t臋 opcje na samym ko艅cu pod uwag臋.

Mozgi napisa艂
Jestem za , do Bdg mam rzut beretem (50km) wi臋c mog臋 w艂膮czy膰 si臋 w pomoc w organizacji i przygotowaniach , tylko tym razem Dziadek musisz by膰 na mur beton pewien 偶e ogarniesz zlot bo w poprzednich latach wiemy jak to bywa艂o . Jak co艣 mo偶esz na mnie liczy膰.

Moja odpowied藕:
Nie jeden forumowicz przyjecha艂 w moje skromne progi. Spytaj Ma膰ka, kt贸remu nocleg zapewni艂em oprowadzi艂em po Bydgoszczy. Z reszt膮 w zesz艂ym roku byli艣my na pokazie pojazd贸w ci臋偶膮rowych Zawiod艂em? Tak samo nie raz mozgi robi艂e艣 ze mn膮 interesy :D. Wi臋c w takich kwestiach mog臋 by膰 pewny.

Dodano: 23 pa藕dziernika 2011, o 22:38

Maciek1994r napisa艂(a):
teo napisa艂(a):
po drugie camping na 99% odpadnie ze wzgledu na to ze wiekszoc uzytkownikow forum jest nieletnia i nie maja stalych dochodow (wynajecie campingu=wieksze koszty dla uczestnikow) wiecej zastrzerzen nie mam :P


Nie koniecznie. Ostatnio czyta艂em troch臋 o Zlotach Mz klubu i oni robili w ten spos贸b, 偶e dogadywali si臋 z w艂a艣cicielami campingu i targowali ceny. W rezultacie wjazd kosztowa艂 ich oko艂o 5 z艂 za dob臋, wi臋c my艣l臋, 偶e taki wydatek by艂by zno艣ny ;)

Oczywi艣cie jak to w sporcie bywa trzeba si臋 targowa膰 :)

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 pa藕 2011, o 22:38 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 31 sie 2009, o 15:30
Posty: 1227
Pochwa艂y: 5
Pojazd: VW T3 Caravelle, VW T3 Doka
GG: 3133158
Wojew贸dztwo: Kuj.-pom.
Tylko nie z ka偶dym si臋 dogadasz...

_________________
https://www.facebook.com/Busszwagiers
Obrazek


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 pa藕 2011, o 22:42 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 13 lip 2009, o 13:41
Posty: 911
Lokalizacja: Bydzia.
Pochwa艂y: 3
Pojazd: Szybki i g艂o艣ny :)
GG: 0
Wojew贸dztwo: Kuj.-pom.
Wydaje mi si臋 偶e zorganizowanie takiego zlotu, mo偶e by膰 nieco trudne. Ale trzymam kciuki ;)

_________________
Zawsze na przek贸r innym, nigdy na samym dole. - Walcz o swoje marzenia. :)


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 pa藕 2011, o 22:43 
Macej5 napisa艂(a):
Tylko nie z ka偶dym si臋 dogadasz...


No racja Maciej, ale to ju偶 kwestia organizacyjna. My艣l臋, 偶e jak organizator zlotu u偶y艂by odpowiednich argument贸w, to spokojnie m贸g艂by przekona膰. Na pewno dla w艂a艣cicieli korzystniej jest, 偶eby zarobili po 5 z艂 od kilkunastu/kilkudziesi臋ciu os贸b, ni偶 nic ;-)


G贸ra
  
 
PostNapisane: 23 pa藕 2011, o 22:44 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwa艂y: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Wojew贸dztwo: Zagranica
ma艂o jest camping贸w nad zalewem? Bo偶enkowo, Samoci膮偶ek, Krengiel, Kr贸wka le艣na, Wielonek, Bor贸wno,jest jeszcze jezioro w Chmielnikach, Pr膮d膮cinie. No tak偶e niedaleko mojego lokum jest smuka艂a oraz Janowo jest w czym wybiera膰

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 pa藕 2011, o 22:46 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 13 lip 2009, o 13:41
Posty: 911
Lokalizacja: Bydzia.
Pochwa艂y: 3
Pojazd: Szybki i g艂o艣ny :)
GG: 0
Wojew贸dztwo: Kuj.-pom.
Ja jak co艣 si臋 pisz臋, bez camping贸w bo mieszkam w bydzi, ale z czystego sentymentu do mojej by艂ej motorynki mog臋 wybrac si臋 gdzies. :)

_________________
Zawsze na przek贸r innym, nigdy na samym dole. - Walcz o swoje marzenia. :)


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 pa藕 2011, o 22:47 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 20 gru 2009, o 00:31
Posty: 989
Lokalizacja: Pszczyna
Pochwa艂y: 31
Pojazd: Opel Corsa C gsi 1.8
Ogar 200

GG: 7152552
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Ja si臋 pisz臋 i jak camping wyjdzie do tych 20-25z艂 to te偶 ;)


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 82 ]  Przejd藕 na stron臋 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 10 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net