Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 22 lip 2019, o 04:15

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 29 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 15 lut 2017, o 21:43 
JuniorAdmin

Do┼é─ůczy┼é(a): 5 kwi 2010, o 12:20
Pochwały: 27
Pojazd: YYyyy
GG: 0
Wojew├│dztwo: Zachodniopomorskie
No albo taki Malina, nic nie robi a chodzi i wyzywa wszystkich.

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 15 lut 2017, o 22:45 
Weteran

Do┼é─ůczy┼é(a): 3 kwi 2010, o 10:47
Pochwały: 15
Pojazd: Nissan Almera n15 1.4
GG: 13105693
Wojew├│dztwo: Kuj.-pom.
No rzeczywi┼Ťcie w por├│wnaniu z tym co by┼éo 8 lat temu jak si─Ö tu zarejestrowa┼éem to moge powiedzie─ç, ┼╝e forum upada no ale co, czasy si─Ö zmieni┼éy komarki i ogarki w codziennym u┼╝ytku to ju┼╝ przesz┼éo┼Ť─ç, a i nawet skuter├│w i innych pierdk├│w w sezonie tak jako┼Ť chyba mniej na ulicach widzia┼éem, ale to tak jak m├│wicie wszystko przez to prawko AM. Sam ju┼╝ o motorkach dawno zapomnia┼éem, a na forum wchodz─Ö czasem w┼éa┼Ťnie z sentymentu

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 16 lut 2017, o 00:51 
Poziom

Do┼é─ůczy┼é(a): 18 gru 2011, o 11:21
Pochwały: 3
Pojazd: Romet Ogar 205, BMW E36 , Fiat Seicento S 900
GG: 331098
Wojew├│dztwo: Wielkopolskie
Kiedy┼Ť to byli czasy... Szkoda, wielka szkoda, kilka dobrych lat odwiedza┼éem i postowa┼éem na forum, mo┼╝e warto by za┼éo┼╝y─ç grup─Ö na FB ?

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 16 lut 2017, o 14:34 
Poziom

Do┼é─ůczy┼é(a): 19 lut 2014, o 17:27
Pochwały: 4
Pojazd: Opel Vectra B
Opel Vectra C
Baotian BT50QT-9H

Wojew├│dztwo: Lubelskie
Zawsze mo┼╝na o tym pomy┼Ťle─ç ;-)

Było : Romet Ogar 200 86r ->Renault Laguna I 98r -> Opel Vectra B 00r
Jest: Zipp Vapor 05r -> Opel Vectra C 06r

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 17 lut 2017, o 14:21 
Elektronik

Do┼é─ůczy┼é(a): 12 wrz 2010, o 18:17
Pochwały: 44
Pojazd: komar-2biegi,Nissan Navara double CAB,Quad 110
Wojew├│dztwo: Warm.-maz.
Ja te┼╝ dawno nie udziela┼éem si─Ö na forum.Forum umiera w┼éasn─ů ┼Ťmierci─ů,z ma┼é─ů pomoc─ů niekt├│rych u┼╝ytkownik├│w (filozof├│w) nie wnosz─ů nic a strasznie du┼╝o maj─ů do powiedzenia. Panowie co mo┼╝na wi─Öcej powiedzie─ç o Ogarze czy innych motorowerach,wszystkie problemy by┼éy wa┼ékowane setki razy,jak m┼éody u┼╝ytkownik na forum o co┼Ť poprosi, zamiast pom├│c,to naskakujecie jeden przez drugiego,┼╝le sformu┼éowany post,nie ten temat,nie ten dzia┼é,poszukaj w archiwum,robicie lustracje jak w s─ůdzie.Nic dziwnego.┼╝e wszyscy m┼éodzi omijaj─ů te forum.

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 12 mar 2017, o 16:24 
Poziom

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 gru 2010, o 22:02
Pochwały: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Wojew├│dztwo: Zagranica
A ja si─Ö z wami nie zgodz─Ö. Przytocz─Ö przyk┼éad ┼éami─ůc regulamin. Forum ch┼éopcy rometowcy. Forum te jest kwintesencj─ů tego co chcia┼éem zrobi─ç kilka lat temu tutaj. Forum og├│lnie skupilo si─Ö na marce romet i sp├│jrzcie na aktywno┼Ť─ç u┼╝ytkownik├│w od zwyk┼éych zapale┼äc├│w, po ekspert├│w. U┼╝ytkownicy s─ů w r├│┼╝nym wieku od m┼éodych, kt├│rzy zaczynaj─ů przygod─Ö z motorowerami, po osoby w moim wieku i starsze. Kolejny przyk┼éad forum z simsona mi i sklep Jack Motors. ┼Üwietnie wykorzystana luka marketingowa powstaj─ů fajne projekty z simson├│w. Tak┼╝e nikt mi nie wmowi ┼╝e wraz z dorastania mozaiki si─Ö porzuca bo to jest raczej kwestia pasji do kt├│rej warto wr├│ci─ç. A i te┼╝ nie ma co zwali─ç win─Ö na poszczeg├│lnych u┼╝ytkownik├│w. Bo gdyby forum nastawiony si─Ö zawczasu og├│lnie na motorowery, gdyby by┼é stary dobry SB. Sytuacja by┼éaby z gola inna.

PSN

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 14 mar 2017, o 20:28 
Poziom

Do┼é─ůczy┼é(a): 4 mar 2017, o 18:19
Pochwały: 2
Pojazd: Romet Kadet 110 Automatic,
Romet Ogar 200

Województwo: Łódzkie
Dziadek napisał(a):
A ja si─Ö z wami nie zgodz─Ö. Przytocz─Ö przyk┼éad ┼éami─ůc regulamin. Forum ch┼éopcy rometowcy. Forum te jest kwintesencj─ů tego co chcia┼éem zrobi─ç kilka lat temu tutaj. Forum og├│lnie skupilo si─Ö na marce romet i sp├│jrzcie na aktywno┼Ť─ç u┼╝ytkownik├│w od zwyk┼éych zapale┼äc├│w, po ekspert├│w. U┼╝ytkownicy s─ů w r├│┼╝nym wieku od m┼éodych, kt├│rzy zaczynaj─ů przygod─Ö z motorowerami, po osoby w moim wieku i starsze. Kolejny przyk┼éad forum z simsona mi i sklep Jack Motors. ┼Üwietnie wykorzystana luka marketingowa powstaj─ů fajne projekty z simson├│w. Tak┼╝e nikt mi nie wmowi ┼╝e wraz z dorastania mozaiki si─Ö porzuca bo to jest raczej kwestia pasji do kt├│rej warto wr├│ci─ç. A i te┼╝ nie ma co zwali─ç win─Ö na poszczeg├│lnych u┼╝ytkownik├│w. Bo gdyby forum nastawiony si─Ö zawczasu og├│lnie na motorowery, gdyby by┼é stary dobry SB. Sytuacja by┼éaby z gola inna.

Sam jestem na tamtym forum i trzeba przyzna─ç, ┼╝e aktywno┼Ť─ç ma niesamowit─ů.
Moim zdaniem na tym forum zamiast rozbija─ç ka┼╝d─ů kategori─Ö na podkategori─Ö powinno by─ç zwyczajnie Motorowery a w nich Romet, Romet Motors, Jawa, Simson itp. zamiast Romet> Chart, Ogar, Komar itd..
Druga sprawa to (moim zdaniem) ju┼╝ troch─Ö podstarza┼éy wygl─ůd. Elementy w stylu zaloguj si─Ö/ zarejestruj si─Ö powinny by─ç bardziej widoczne. Gdy chcia┼éem si─Ö tu zarejestrowa─ç dobr─ů minut─Ö szuka┼éem tej opcji :D
Je┼╝eli jeszcze co┼Ť mi si─Ö rzuci w oczy to postaram si─Ö podzieli─ç opini─ů :P

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 17 mar 2017, o 16:56 
Poziom

Do┼é─ůczy┼é(a): 20 gru 2009, o 00:31
Pochwały: 31
Pojazd: Opel Corsa C gsi 1.8
Ogar 200

GG: 7152552
Wojew├│dztwo: ┼Ül─ůskie
10x mniej ogar├│w na allegro to i mniej u┼╝ytkownik├│w elo

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 11 kwi 2017, o 13:47 
Poziom

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 gru 2010, o 10:29
Pochwały: 12
Pojazd: Ogar 200, VW Golf III
GG: 1362113
Forum jeszcze za czas├│w jak tu regularnie zagl─ůda┼éem sta┼éo si─Ö czym┼Ť wrodzaju k├│┼éka wzajemnej adoracji. Kilku "wszechwiedz─ůcych" kolesi, nieraz cwaniaczk├│w skutecznie zniech─Öci┼éo mnie do udzielania si─Ö w w─ůtkach. Mo┼╝e nie tylko ja odnios┼éem takie wra┼╝enie? Zagl─ůdam tu czasem z sentymentu wi─Öc tylko taka sugestia przychodzi mi na my┼Ťl.
Pozdrawiam.

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 12 kwi 2017, o 22:47 
VIP

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 lip 2011, o 21:32
Pochwały: 13
Pojazd: Fiat Cinquecento 704 Top Young FOS Azzurro Ischia
GG: 7951300
Osobi┼Ťcie pomin─Ö fakt, ┼╝e jak wrzuci┼éem temat o rowerze (Rometowskim, starym) to zosta┼éem wy┼Ťmiany.

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 29 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3  Nast─Öpna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: