Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 23:43

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 lut 2017, o 21:43 
JuniorAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2010, o 12:20
Posty: 6315
Lokalizacja: WUR
Pochwały: 28
Pojazd: YYyyy
GG: 0
Województwo: Zachodniopomorskie
No albo taki Malina, nic nie robi a chodzi i wyzywa wszystkich.

_________________
T P S k&rwa! xD Specjalysta, znafca, członek ławy oburzonych. xD
"Dla klyenta wszystko, nawet ukurzyć moge."



Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 15 lut 2017, o 22:45 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 kwi 2010, o 10:47
Posty: 460
Lokalizacja: Włocławek
Pochwały: 15
Pojazd: Nissan Almera n15 1.4
GG: 13105693
Województwo: Kuj.-pom.
No rzeczywiście w porównaniu z tym co było 8 lat temu jak się tu zarejestrowałem to moge powiedzieć, że forum upada no ale co, czasy się zmieniły komarki i ogarki w codziennym użytku to już przeszłość, a i nawet skuterów i innych pierdków w sezonie tak jakoś chyba mniej na ulicach widziałem, ale to tak jak mówicie wszystko przez to prawko AM. Sam już o motorkach dawno zapomniałem, a na forum wchodzę czasem właśnie z sentymentu

_________________
Pozdrawiam, Mich ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 16 lut 2017, o 00:51 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 gru 2011, o 11:21
Posty: 351
Lokalizacja: Piła
Pochwały: 3
Pojazd: Romet Ogar 205
Yamaha XJ6
Fiat SC 1.1
Fiat CC 900

GG: 331098
Województwo: Wielkopolskie
Kiedyś to byli czasy... Szkoda, wielka szkoda, kilka dobrych lat odwiedzałem i postowałem na forum, może warto by założyć grupę na FB ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 16 lut 2017, o 14:34 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2014, o 17:27
Posty: 881
Pochwały: 4
Pojazd: Opel Corsa C
Opel Vectra C
Baotian BT50QT-9H

GG: 0
Województwo: Lubelskie
Zawsze można o tym pomyśleć ;-)

_________________
Vectra
Zipp Vapor [Baotian BT49QT-9H]

Było : Romet Ogar 200 86r ->Renault Laguna I 98r -> Opel Vectra B 00r
Jest: Zipp Vapor 05r -> Opel Vectra C 06r -> Opel Corsa C 02r


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 17 lut 2017, o 14:21 
Elektronik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2010, o 18:17
Posty: 947
Pochwały: 44
Pojazd: komar-2biegi,Nissan Navara double CAB,Quad 110
GG: 0
Województwo: Warm.-maz.
Ja też dawno nie udzielałem się na forum.Forum umiera własną śmiercią,z małą pomocą niektórych użytkowników (filozofów) nie wnoszą nic a strasznie dużo mają do powiedzenia. Panowie co można więcej powiedzieć o Ogarze czy innych motorowerach,wszystkie problemy były wałkowane setki razy,jak młody użytkownik na forum o coś poprosi, zamiast pomóc,to naskakujecie jeden przez drugiego,żle sformułowany post,nie ten temat,nie ten dział,poszukaj w archiwum,robicie lustracje jak w sądzie.Nic dziwnego.że wszyscy młodzi omijają te forum.

_________________
http://chomikuj.pl/mewa.51


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 12 mar 2017, o 16:24 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwały: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Województwo: Zagranica
A ja się z wami nie zgodzę. Przytoczę przykład łamiąc regulamin. Forum chłopcy rometowcy. Forum te jest kwintesencją tego co chciałem zrobić kilka lat temu tutaj. Forum ogólnie skupilo się na marce romet i spójrzcie na aktywność użytkowników od zwykłych zapaleńców, po ekspertów. Użytkownicy są w różnym wieku od młodych, którzy zaczynają przygodę z motorowerami, po osoby w moim wieku i starsze. Kolejny przykład forum z simsona mi i sklep Jack Motors. Świetnie wykorzystana luka marketingowa powstają fajne projekty z simsonów. Także nikt mi nie wmowi że wraz z dorastania mozaiki się porzuca bo to jest raczej kwestia pasji do której warto wrócić. A i też nie ma co zwalić winę na poszczególnych użytkowników. Bo gdyby forum nastawiony się zawczasu ogólnie na motorowery, gdyby był stary dobry SB. Sytuacja byłaby z gola inna.

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 14 mar 2017, o 20:28 
Poziom

Dołączył(a): 4 mar 2017, o 18:19
Posty: 88
Pochwały: 2
Pojazd: Romet Kadet 110 Automatic,
Romet Ogar 200

GG: 0
Województwo: Łódzkie
Dziadek napisał(a):
A ja się z wami nie zgodzę. Przytoczę przykład łamiąc regulamin. Forum chłopcy rometowcy. Forum te jest kwintesencją tego co chciałem zrobić kilka lat temu tutaj. Forum ogólnie skupilo się na marce romet i spójrzcie na aktywność użytkowników od zwykłych zapaleńców, po ekspertów. Użytkownicy są w różnym wieku od młodych, którzy zaczynają przygodę z motorowerami, po osoby w moim wieku i starsze. Kolejny przykład forum z simsona mi i sklep Jack Motors. Świetnie wykorzystana luka marketingowa powstają fajne projekty z simsonów. Także nikt mi nie wmowi że wraz z dorastania mozaiki się porzuca bo to jest raczej kwestia pasji do której warto wrócić. A i też nie ma co zwalić winę na poszczególnych użytkowników. Bo gdyby forum nastawiony się zawczasu ogólnie na motorowery, gdyby był stary dobry SB. Sytuacja byłaby z gola inna.


Sam jestem na tamtym forum i trzeba przyznać, że aktywność ma niesamowitą.
Moim zdaniem na tym forum zamiast rozbijać każdą kategorię na podkategorię powinno być zwyczajnie Motorowery a w nich Romet, Romet Motors, Jawa, Simson itp. zamiast Romet> Chart, Ogar, Komar itd..
Druga sprawa to (moim zdaniem) już trochę podstarzały wygląd. Elementy w stylu zaloguj się/ zarejestruj się powinny być bardziej widoczne. Gdy chciałem się tu zarejestrować dobrą minutę szukałem tej opcji :D
Jeżeli jeszcze coś mi się rzuci w oczy to postaram się podzielić opinią :P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 17 mar 2017, o 16:56 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2009, o 00:31
Posty: 989
Lokalizacja: Pszczyna
Pochwały: 31
Pojazd: Opel Corsa C gsi 1.8
Ogar 200

GG: 7152552
Województwo: Śląskie
10x mniej ogarów na allegro to i mniej użytkowników elo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 11 kwi 2017, o 13:47 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2010, o 10:29
Posty: 293
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 12
Pojazd: Ogar 200, VW Golf III
GG: 1362113
Województwo: Śląskie
Forum jeszcze za czasów jak tu regularnie zaglądałem stało się czymś wrodzaju kółka wzajemnej adoracji. Kilku "wszechwiedzących" kolesi, nieraz cwaniaczków skutecznie zniechęciło mnie do udzielania się w wątkach. Może nie tylko ja odniosłem takie wrażenie? Zaglądam tu czasem z sentymentu więc tylko taka sugestia przychodzi mi na myśl.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 12 kwi 2017, o 22:47 
VIP
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lip 2011, o 21:32
Posty: 2123
Lokalizacja: [SD] Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 13
Pojazd: Fiat Cinquecento 704 Top Young FOS Azzurro Ischia
GG: 7951300
Województwo: Śląskie
Osobiście pominę fakt, że jak wrzuciłem temat o rowerze (Rometowskim, starym) to zostałem wyśmiany.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net