Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 22 lip 2019, o 04:07

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 29 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3  Nast─Öpna strona
Autor Wiadomo┼Ť─ç
PostNapisane: 12 lut 2017, o 18:59 
Poziom

Do┼é─ůczy┼é(a): 27 gru 2010, o 22:02
Pochwały: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Wojew├│dztwo: Zagranica
Witam.
Wielu z was zauwa┼╝y┼éo, ┼╝e aktywno┼Ť─ç u┼╝ytkownik├│w na forum spad┼éa do minimum. Co wi─Öcej obawiam si─Ö, ┼╝e nic nie da si─Ö z tym zrobi─ç.
Przyczyniło się na to kilka czynników:
1. Monotematyczno┼Ť─ç forum. Odk─ůd pami─Ötam forum by┼éo g┼é├│wnie skierowane dla u┼╝ytkownik├│w Ogar├│w 200 Sam adres strony skierowany jest do u┼╝ytkownik├│w ogar├│w 200 forum.ogar200.pl Mimo i┼╝ w opisie w wyszukiwarkach opis wskazuje na posiadaczy motorower├│w uwa┼╝am adres strony za ma┼éo intuicyjny.
Nikt mi nie wm├│wi:
- ┼╝e wi─Ökszo┼Ť─ç u┼╝ytkownik├│w forum przesiad┼éo si─Ö na cztery k├│┼éka
- ┼╝e Romety s─ů ju┼╝ stare, nie s─ů ju┼╝ tak popularne jak kiedy┼Ť.
2. Powsta┼éo forum skierowane g┼é├│wnie dla posiadaczy Romet├│w, wszelkiej ma┼Ťci. Od starych motorower├│w, rower├│w, po wsp├│┼éczesne mopliki z pod marki pegaza. U┼╝ytkownicy tamtego forum s─ů r├│┼╝nym wieku. Udzielaj─ů si─Ö zwykli zapale┼äcy jak i fanatycy, eksperci itd. cho─ç pewnie kt├│ry┼Ť z was stwierdzi, ┼╝e przesadzam. Mo┼╝emy pozazdro┼Ťci─ç aktywno┼Ťci, poniewa┼╝ by┼é i tutaj z┼éoty okres, gdzie aktywno┼Ť─ç forumowicz├│w by┼éa spora.
3. Wy┼é─ůczenie shout boxu zast─ůpienie go chatowym w─ůtkiem. Rozwi─ůzanie mia┼éo by─ç czasowe, by┼é pomys┼é z dotacjami, nie wypali┼é by┼éy pro┼Ťby wielu u┼╝ytkownik├│w szkoda, bo by┼é czas kiedy sb by┼é najbardziej oczekiwanym dodatkiem.
4. Brak rozwoju forum, praktycznie porzucone przez administratora. Szkoda.
5. Poziom wypowiedzi u┼╝ytkownik├│w. Ka┼╝dy z nas wliczaj─ůc w to moj─ů osob─Ö mia┼éa sw├│j wklad by zniech─Öci─ç innych u┼╝ytkownik├│w do brania czynnej aktywno┼Ťci na forum.
Wnioski? My┼Ťl─Ö, ┼╝e je┼Ťli tak dalej b─Ödzie forum upadnie, nie wiem czy da si─Ö co┼Ť z tym zrobi─ç. Jest mi szkoda, poniewa┼╝ sp─Ödzi┼éem tutaj sporo lat poznaj─ůc przy okazji wielu wspania┼éych ludzi i my┼Ťl─Ö, ┼╝e ostatnie tchnienia tego forum to sentyment tak po prostu.
Przy okazji wszystkich starych u┼╝ytkownik├│w kt├│rzy przerzucili si─Ö na co┼Ť wiekszego ni┼╝ motorower z epoki polecam do powrotu, sprawienia sobie rometa jaw─Ö czy simsona. :)

PSN

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 12 lut 2017, o 20:54 
Poziom

Do┼é─ůczy┼é(a): 19 lut 2014, o 17:27
Pochwały: 4
Pojazd: Opel Vectra B
Opel Vectra C
Baotian BT50QT-9H

GG: 0
Wojew├│dztwo: Lubelskie
A gdzie jest corej ? On zawsze miał bardzo dużo do powiedzenia. Robił gówno burzę z niczego i jeszcze wyzwiskami rzucał a sam idiota nie był lepszy. Jak macie namiary na ojsa to z nim pogadajcie żeby zmienił tematykę forum i wgl. Taka moja opinia. Ja juz 3 razy zapowiadałem sobie że nie będę wracał na to forum no ale sentynent rzecz wielka.

Było : Romet Ogar 200 86r ->Renault Laguna I 98r -> Opel Vectra B 00r
Jest: Zipp Vapor 05r -> Opel Vectra C 06r

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 13 lut 2017, o 13:28 
Poziom

Do┼é─ůczy┼é(a): 23 gru 2013, o 22:32
Pochwały: 7
Pojazd: Ogar 200
WSK 175
Ogar 200 4T swap

Wojew├│dztwo: Opolskie
Ja dalej mam ogara
Na forum wiecej aut jak motorkow

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 13 lut 2017, o 17:45 
Mechanik

Do┼é─ůczy┼é(a): 4 sty 2012, o 23:40
Pochwały: 31
Pojazd: 997ccm vs 76ccm
GG: 15506895
Ale forum upada, tak samo, jak mia┼éo to miejsce z konkurencyjnym z niebieskim t┼éem. ;) Ci─Ö┼╝ko b─Ödzie teraz zmotywowa─ç ludzi, aby powr├│cili na te forum lub przyszli ca┼ékiem nowi i budowali od nowa. Niestety, tematy, kt├│rych dotyczy┼éo forum, wypali┼éy si─Ö ju┼╝ i nikt nie b─Ödzie odgrzewa┼é kotlet├│w bo moderacja jednak sprawnie punktuje i zniech─Öca ka┼╝dego nowego. Obawiam si─Ö, ┼╝e mo┼╝e ju┼╝ by─ç za p├│┼║no na reaktywacj─Ö. Ludzie teraz przeszli na fejsbukowe 'fora', id─ů za mod─ů i jednak tak zawsze by┼éo. Forum jest skarbnic─ů wiedzy, ale zaczyna─ç od nowa to nie prosta sprawa. Faktem jest, ┼╝e wszystko zale┼╝y jeszcze od moderacji i administracji, mo┼╝e akurat si─Ö zmobilizuj─ů. ;)

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 13 lut 2017, o 19:55 
JuniorAdmin

Do┼é─ůczy┼é(a): 5 kwi 2010, o 12:20
Pochwały: 27
Pojazd: YYyyy
Wojew├│dztwo: Zachodniopomorskie
Kiedy┼Ť co┼Ť pami─Ötam porusza┼éem ┼╝eby z nazwy ogar 200 i tej tematyki przej┼Ť─ç og├│lnie na motorowery, bo i tak tutaj tego by┼éo ├│wcze┼Ťnie w ciul. Ju┼╝ nie pami─Ötam dok┼éadnie jak─ů dosta┼éem odpowied┼║, wiem tyle ┼╝e by┼éa negatywna.
Co tu du┼╝o gada─ç jeb┼éo to jeb┼éo. Nic z tego dalej nie b─Ödzie bo jak kto┼Ť jest debilem i go na byle jakim forum temperuj─ů to taki czubek woli sobie fanpage za┼éo┼╝y─ç i tam by─ç "krulem".

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 14 lut 2017, o 21:53 
Poziom

Do┼é─ůczy┼é(a): 19 sie 2015, o 20:36
Pojazd: romet
Województwo: Małopolskie
Ja przesta┼éem korzysta─ç z tego forum. Dlaczego? Bo tu ku**a same golfy parchy itp. s─ů itp. Mo┼╝e zmie┼äcie nazw─Ö forum na forum.parch.pl?

Ostatnio edytowano 14 lut 2017, o 21:53 przez Mc.Ruzga, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz
Smuteczek...

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 14 lut 2017, o 22:29 
Weteran

Do┼é─ůczy┼é(a): 19 kwi 2011, o 14:15
Pochwały: 12
Pojazd: Bmw e36 dwa.zyro
GG: 2395059
Województwo: Łódzkie
Kontynuuj─ůc wywody na temat parch├│w, golf├│w beemek i innych rzympli, hejt├│w etc. zostali Ci co ze sob─ů gadamy, w jakim┼Ť tam stopniu si─Ö spotykaj─ů(?), w sumie tego szkoda. Bo jak forum si─Ö zamknie to na pewno kontakt si─Ö utnie, poza tymi z kt├│rymi gadamy na FB, mamy do siebie telefony itd. M├│wi─Ö przynajmniej z w┼éasnego punktu widzenia :)

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 14 lut 2017, o 22:37 
Poziom

Do┼é─ůczy┼é(a): 19 lut 2014, o 17:27
Pochwały: 4
Pojazd: Opel Vectra B
Opel Vectra C
Baotian BT50QT-9H

przemocha napisał(a):
Ja przesta┼éem korzysta─ç z tego forum. Dlaczego? Bo tu ku**a same golfy parchy itp. s─ů itp. Mo┼╝e zmie┼äcie nazw─Ö forum na forum.parch.pl?

Powiedział ten co jest tutaj troszkę lepiej niż rok. No ale powiesz " a ty zaledwie 3 " sprawdź sobie konto kapitana. Moje pierwsze.

Było : Romet Ogar 200 86r ->Renault Laguna I 98r -> Opel Vectra B 00r
Jest: Zipp Vapor 05r -> Opel Vectra C 06r

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 14 lut 2017, o 23:36 
Weteran

Do┼é─ůczy┼é(a): 16 maja 2010, o 12:47
Pochwały: 25
Pojazd: Romet Ogar 200 88'
Audi 80 b3 1.8s 90'

GG: 16013509
Wojew├│dztwo: Kuj.-pom.
Ciekaw jestem czym Ty b─Ödziesz je┼║dzi─ç jak zdasz prawko cwaniaczku :) A zauwa┼╝ ┼╝e gdyby┼Ťmy tu nie wrzucali czterech k├│┼éek to praktycznie mia┼éby┼Ť trzy, mo┼╝e cztery motorowery na krzy┼╝ przy kt├│rych kto┼Ť co┼Ť robi, bo reszta siedzi cicho. A my, starsza gwardia wracamy z sentymentu, przy okazji pochwalimy si─Ö kto co ma, jakich zasad si─Ö trzyma, co si─Ö zmieni┼éo, np zobacz temat mojego ogara, d─ů┼╝y┼éem ca┼éy czas by by┼é w jak najlepszym stanie, dalej zobacz sobie na Audi, nic si─Ö nie zmieni┼éo w tej kwestii, dalej d─ů┼╝─Ö do tego samego. Uczylem si─Ö mechaniki na ogarze, dzi┼Ť Audi robi─Ö samemu, a szko┼éy na profilu stricte zwi─ůzanym z mechanik─ů nie sko┼äczy┼éem... A sporo nowych kt├│rzy przychodz─ů nawet nie przywitaj─ů si─Ö, nie wspominaj─ůc o przedstawieniu swojego pojazdu, o ile jakis maja. Niestety prawko AM sprawi┼éo ┼╝e ma┼éo kogo sta─ç ┼╝eby lata─ç moplikiem, a ┼╝e jednak prawko to prawko a nie byle karta, to rodzice te┼╝ nie przymykaj─ů na to oka, wi─Öc i popularno┼Ť─ç trochu spad┼éa.. ;c

Mondziak
Astra
Audi 80

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

PostNapisane: 15 lut 2017, o 12:24 
VIP

Do┼é─ůczy┼é(a): 5 wrz 2009, o 14:44
Pochwały: 17
Pojazd: Router Bassa 50, Fiat Siena 1.2 8V 75KM
GG: 12188363
Województwo: Łódzkie
Ja uważam że spory wpływ na sytuację miało wprowadzenie aktywacji użytkowników po przywitaniu się w odpowiednim dziale. Od czasu tej zmiany było bardzo mało nowych użytkowników.

Do tego jeszcze sama domena, oraz osoby pokroju Corei, kt├│rym to moderatorzy pozwalaj─ů na zbyt wiele.

G├│ra
 Zobacz profil Offline  

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 29 ]  Przejd┼║ na stron─Ö 1, 2, 3  Nast─Öpna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 0 go┼Ťci

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do: