Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 29 mar 2024, o 01:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lut 2017, o 18:59 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwały: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Województwo: Zagranica
Witam.
Wielu z was zauważyło, że aktywność użytkowników na forum spadła do minimum. Co więcej obawiam się, że nic nie da się z tym zrobić.
Przyczyniło się na to kilka czynników:
1. Monotematyczność forum. Odkąd pamiętam forum było głównie skierowane dla użytkowników Ogarów 200 Sam adres strony skierowany jest do użytkowników ogarów 200 forum.ogar200.pl Mimo iż w opisie w wyszukiwarkach opis wskazuje na posiadaczy motorowerów uważam adres strony za mało intuicyjny.
Nikt mi nie wmówi:
- że większość użytkowników forum przesiadło się na cztery kółka
- że Romety są już stare, nie są już tak popularne jak kiedyś.
2. Powstało forum skierowane głównie dla posiadaczy Rometów, wszelkiej maści. Od starych motorowerów, rowerów, po współczesne mopliki z pod marki pegaza. Użytkownicy tamtego forum są różnym wieku. Udzielają się zwykli zapaleńcy jak i fanatycy, eksperci itd. choć pewnie któryś z was stwierdzi, że przesadzam. Możemy pozazdrościć aktywności, ponieważ był i tutaj złoty okres, gdzie aktywność forumowiczów była spora.
3. Wyłączenie shout boxu zastąpienie go chatowym wątkiem. Rozwiązanie miało być czasowe, był pomysł z dotacjami, nie wypalił były prośby wielu użytkowników szkoda, bo był czas kiedy sb był najbardziej oczekiwanym dodatkiem.
4. Brak rozwoju forum, praktycznie porzucone przez administratora. Szkoda.
5. Poziom wypowiedzi użytkowników. Każdy z nas wliczając w to moją osobę miała swój wklad by zniechęcić innych użytkowników do brania czynnej aktywności na forum.
Wnioski? Myślę, że jeśli tak dalej będzie forum upadnie, nie wiem czy da się coś z tym zrobić. Jest mi szkoda, ponieważ spędziłem tutaj sporo lat poznając przy okazji wielu wspaniałych ludzi i myślę, że ostatnie tchnienia tego forum to sentyment tak po prostu.
Przy okazji wszystkich starych użytkowników którzy przerzucili się na coś wiekszego niż motorower z epoki polecam do powrotu, sprawienia sobie rometa jawę czy simsona. :)

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 12 lut 2017, o 20:54 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2014, o 17:27
Posty: 881
Pochwały: 4
Pojazd: Opel Corsa C
Opel Vectra C
Baotian BT50QT-9H

GG: 0
Województwo: Lubelskie
A gdzie jest corej ? On zawsze miał bardzo dużo do powiedzenia. Robił gówno burzę z niczego i jeszcze wyzwiskami rzucał a sam idiota nie był lepszy. Jak macie namiary na ojsa to z nim pogadajcie żeby zmienił tematykę forum i wgl. Taka moja opinia. Ja juz 3 razy zapowiadałem sobie że nie będę wracał na to forum no ale sentynent rzecz wielka.

_________________
Vectra
Zipp Vapor [Baotian BT49QT-9H]

Było : Romet Ogar 200 86r ->Renault Laguna I 98r -> Opel Vectra B 00r
Jest: Zipp Vapor 05r -> Opel Vectra C 06r -> Opel Corsa C 02r


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 lut 2017, o 13:28 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2013, o 22:32
Posty: 589
Lokalizacja: Kielcza
Pochwały: 7
Pojazd: Ogar 200
WSK 175
Ogar 200 4T swap

GG: 0
Województwo: Opolskie
Ja dalej mam ogara
Na forum wiecej aut jak motorkow

_________________
http://olx.pl/oferty/uzytkownik/rQjR/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 lut 2017, o 17:45 
Mechanik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2012, o 23:40
Posty: 813
Pochwały: 31
Pojazd: 997ccm vs 76ccm
GG: 15506895
Województwo: Lubelskie
Ale forum upada, tak samo, jak miało to miejsce z konkurencyjnym z niebieskim tłem. ;) Ciężko będzie teraz zmotywować ludzi, aby powrócili na te forum lub przyszli całkiem nowi i budowali od nowa. Niestety, tematy, których dotyczyło forum, wypaliły się już i nikt nie będzie odgrzewał kotletów bo moderacja jednak sprawnie punktuje i zniechęca każdego nowego. Obawiam się, że może już być za późno na reaktywację. Ludzie teraz przeszli na fejsbukowe 'fora', idą za modą i jednak tak zawsze było. Forum jest skarbnicą wiedzy, ale zaczynać od nowa to nie prosta sprawa. Faktem jest, że wszystko zależy jeszcze od moderacji i administracji, może akurat się zmobilizują. ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 lut 2017, o 19:55 
JuniorAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2010, o 12:20
Posty: 6315
Lokalizacja: WUR
Pochwały: 28
Pojazd: YYyyy
GG: 0
Województwo: Zachodniopomorskie
Kiedyś coś pamiętam poruszałem żeby z nazwy ogar 200 i tej tematyki przejść ogólnie na motorowery, bo i tak tutaj tego było ówcześnie w ciul. Już nie pamiętam dokładnie jaką dostałem odpowiedź, wiem tyle że była negatywna.
Co tu dużo gadać jebło to jebło. Nic z tego dalej nie będzie bo jak ktoś jest debilem i go na byle jakim forum temperują to taki czubek woli sobie fanpage założyć i tam być "krulem".

_________________
T P S k&rwa! xD Specjalysta, znafca, członek ławy oburzonych. xD
"Dla klyenta wszystko, nawet ukurzyć moge."



Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 14 lut 2017, o 21:53 
Poziom

Dołączył(a): 19 sie 2015, o 20:36
Posty: 121
Lokalizacja: małopolskie
Pojazd: romet
GG: 0
Województwo: Małopolskie
Ja przestałem korzystać z tego forum. Dlaczego? Bo tu ku**a same golfy parchy itp. są itp. Może zmieńcie nazwę forum na forum.parch.pl?


Ostatnio edytowano 14 lut 2017, o 21:53 przez Mc.Ruzga, łącznie edytowano 1 raz
Smuteczek...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 14 lut 2017, o 22:29 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2011, o 14:15
Posty: 856
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 12
Pojazd: Bmw e36 dwa.zyro
GG: 2395059
Województwo: Łódzkie
Kontynuując wywody na temat parchów, golfów beemek i innych rzympli, hejtów etc. zostali Ci co ze sobą gadamy, w jakimś tam stopniu się spotykają(?), w sumie tego szkoda. Bo jak forum się zamknie to na pewno kontakt się utnie, poza tymi z którymi gadamy na FB, mamy do siebie telefony itd. Mówię przynajmniej z własnego punktu widzenia :)

_________________


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 14 lut 2017, o 22:37 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2014, o 17:27
Posty: 881
Pochwały: 4
Pojazd: Opel Corsa C
Opel Vectra C
Baotian BT50QT-9H

GG: 0
Województwo: Lubelskie
przemocha napisał(a):
Ja przestałem korzystać z tego forum. Dlaczego? Bo tu ku**a same golfy parchy itp. są itp. Może zmieńcie nazwę forum na forum.parch.pl?

Powiedział ten co jest tutaj troszkę lepiej niż rok. No ale powiesz " a ty zaledwie 3 " sprawdź sobie konto kapitana. Moje pierwsze.

_________________
Vectra
Zipp Vapor [Baotian BT49QT-9H]

Było : Romet Ogar 200 86r ->Renault Laguna I 98r -> Opel Vectra B 00r
Jest: Zipp Vapor 05r -> Opel Vectra C 06r -> Opel Corsa C 02r


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 14 lut 2017, o 23:36 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 12:47
Posty: 1263
Lokalizacja: Przedbojewice
Pochwały: 25
Pojazd: Romet Ogar 200 88'
Audi 80 b3 1.8s 90'

GG: 16013509
Województwo: Kuj.-pom.
Ciekaw jestem czym Ty będziesz jeździć jak zdasz prawko cwaniaczku :) A zauważ że gdybyśmy tu nie wrzucali czterech kółek to praktycznie miałbyś trzy, może cztery motorowery na krzyż przy których ktoś coś robi, bo reszta siedzi cicho. A my, starsza gwardia wracamy z sentymentu, przy okazji pochwalimy się kto co ma, jakich zasad się trzyma, co się zmieniło, np zobacz temat mojego ogara, dążyłem cały czas by był w jak najlepszym stanie, dalej zobacz sobie na Audi, nic się nie zmieniło w tej kwestii, dalej dążę do tego samego. Uczylem się mechaniki na ogarze, dziś Audi robię samemu, a szkoły na profilu stricte związanym z mechaniką nie skończyłem... A sporo nowych którzy przychodzą nawet nie przywitają się, nie wspominając o przedstawieniu swojego pojazdu, o ile jakis maja. Niestety prawko AM sprawiło że mało kogo stać żeby latać moplikiem, a że jednak prawko to prawko a nie byle karta, to rodzice też nie przymykają na to oka, więc i popularność trochu spadła.. ;c

_________________
Autor postu jest autorem postu
Moje maszynki:
Ogar
Mondziak
Astra
Audi 80


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 15 lut 2017, o 12:24 
VIP
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 wrz 2009, o 14:44
Posty: 1673
Lokalizacja: Różyce Żurawieniec
Pochwały: 17
Pojazd: Router Bassa 50, Fiat Siena 1.2 8V 75KM
GG: 12188363
Województwo: Łódzkie
Ja uważam że spory wpływ na sytuację miało wprowadzenie aktywacji użytkowników po przywitaniu się w odpowiednim dziale. Od czasu tej zmiany było bardzo mało nowych użytkowników.

Do tego jeszcze sama domena, oraz osoby pokroju Corei, którym to moderatorzy pozwalają na zbyt wiele.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net