Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 17:56

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lip 2011, o 13:41 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2011, o 08:47
Posty: 191
Lokalizacja: Stężyca
Pojazd: [Simson S51 B1-4] '17 czerwca 1987r. Niemcy, Suhl
GG: 0
Województwo: Pomorskie
Dawid_987 napisał(a):
OneK nie przypominaj mi tej policji Kartuskiej wiem jacy oni są, jak jade ogarem to modle się aby ich nie spotkać xD miejscowi to pikuś w porównaniu z nimi


Spotkałeś się może kiedyś ze Stężycką? Też mają patrol na całym terenie powiatu.. Jadę kiedyś motorynką na osiedlowej przy domu i za mną policja. Ja się uczyłem jeździć dopiero także wyszło jak wyszło... spojrzałem w lusterko i jebbs na glebe xD Wychodzą z poldka "Syn Roberta tak?" -Taa... "Naucz się jeździć i pozdrów tate"... No i na tym się skończyło ;-)

_________________
Obrazek

I <3 WFD & PLNY


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 3 sie 2011, o 01:08 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lip 2011, o 19:21
Posty: 93
Pochwały: 2
Pojazd: Romet Ogar200
GG: 31915683
Województwo: Pomorskie
mnie to nigdy policja nie gonila, raz mialem taką sytuacje ze wjezdzam na polnej na gorkę, a w moim kierunku jedzie lodówa ( ten duzy radiowóz) no to.zdębialem, zrobilem kuleczko i dyla do.domu za stodole, jak by mnie zlapali to bym mial dopiero, bez kasku, bez karty mororowerowej, nie dzialające swiatla(spalona.zarowka), a w dodatku nie.zarejestrowany komar, nawet nie wiem czy był wyrejestrowany, gdzies mam papiery, a i jeszcze zapomnialem powiedziec ze lodówą jezdzi taki zawzięty pokicjant ze ja nie moge :D

_________________
http://www.besty.pl/1075464


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 3 sie 2011, o 10:49 
Poziom

Dołączył(a): 14 cze 2010, o 19:30
Posty: 6679
Pochwały: 108
Pojazd: FSO Polonez Caro 1.4 16V, BMW 330d
GG: 0
Województwo: Łódzkie
Wazniak.96 napisał(a):
mnie to nigdy policja nie gonila, raz mialem taką sytuacje ze wjezdzam na polnej na gorkę, a w moim kierunku jedzie lodówa ( ten duzy radiowóz) no to.zdębialem, zrobilem kuleczko i dyla do.domu za stodole, jak by mnie zlapali to bym mial dopiero, bez kasku, bez karty mororowerowej, nie dzialające swiatla(spalona.zarowka), a w dodatku nie.zarejestrowany komar, nawet nie wiem czy był wyrejestrowany, gdzies mam papiery, a i jeszcze zapomnialem powiedziec ze lodówą jezdzi taki zawzięty pokicjant ze ja nie moge :D

Na to się suka mówi :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 3 sie 2011, o 19:05 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2011, o 20:29
Posty: 62
Pojazd: Minsk-Romet 125typ400a
Romet K-125

GG: 32262459
Województwo: Świętokrzyskie
Największy strach miałem jak jade Minskiem na zlot główną ulicą w mieście bez światła z tyłu naderwana tablica brak przeglądu prawka... Patrze w lusterko suka za mną o ku*wa myśle nie wiem nawet ile jade (licznik nie działał ale trochę przy dużo ) zmieniam pas na lewy oni też w końcu do skrzyżowania dojeżdżam, chce skręcić w prawo a tam czerwone. Spokojnie zaczekałem, w gaz i przed siebie; patrze w lusterko- już ich nie ma- skręcili. Co za ulga... ale się zesrałem nie powiem...
Tak to jeżdże bez papierów na motory przy sobie prawka też nie mam nigdy i odpukać mnie nie złapali... takim drogami jeżdże by ich unikać. Ale tak mieli by mnie za co skubnąć np wyprzedzanie na podwójnej ciągłej ETZ prędkość koło 100km/h w zabudowanym ;] nie powiem wolniej niż 65-70km/h po zabudowanym nie jeżdże.

_________________
мотоцикл с минского завода !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 24 lip 2013, o 12:31 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2013, o 22:01
Posty: 1084
Lokalizacja: Łęczna (LUB)
Pochwały: 17
Pojazd: Simson-DT-chart
Suzuki Katana 50

GG: 0
Województwo: Lubelskie
JA opowiem o tym co mnie i mojego kolegę spotkało 2 godzinki temu.

Ja z moim kolegą, ja na rowerze, a on na Delcie rmr 24 bez świateł(bo lamp nie ma), bez kasku, papierów i innych tych rzeczy, a motorek wygląda jakby był montowany w 30 sekund.
A więc jedziemy sobie do mnie do domu tak z 40 km/h bo ja na rowerku i nagle słyszę taki warkot jakby jakiś ursus. Odwracam się, a tam słitaśny poldek policji :D jedzie za nami. Kolega go nie zauważył bo sam robił hałasu na całą wieś (bez tłumika :D ) a oni dogonili nas i każą się zatrzymać.
Wysiada ten gościu i nagle !!!krzysiek gaz do oporu(taki ryk silnika)!!! przez pola, aż na łąki i pojechał, a ten policjant się śmieje jak jakiś de**l (ja też breche strzeliłem). On mówi żebyśmy nie jeździli po drodze bez kasku i pojechał.
U nas to jest taki ten policjant nieOGARnięty.
np. ja chciałem niecały tydzień temu pojeździć sobie ogarkiem po drodze, to o 19 już otwieram bramkę, a tu widzę jedzie misio w poldku. Ja zawracam i jeżdzę sobie tak blisko drogi, po swojej działce, a on podjeżdza pod bramę i się tak patrzy przez otwarte okno. Ja podjeżdżam pod bramę i się pytam czy coś nie tak, a on taki tekst (po chwili):
-ładny. (i pojechał)

Nie ogarniam tych policjantów.

_________________
Ogar200 [$] - Delta [$] - Yamahosim DT - Pony Pro 50 [$]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 24 lip 2013, o 13:28 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2010, o 17:24
Posty: 160
Pochwały: 2
Pojazd: MZ ETZ 150, MZ ETZ 250, WSK 125
GG: 0
Województwo: Lubelskie
A nie mieli wycofać wszystkich polonezów?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 24 lip 2013, o 18:58 
JuniorAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2009, o 22:18
Posty: 4488
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 83
Pojazd: Ogar 200, MZ ETZ 150, Suzuki GSX 250, Volvo V70
GG: 0
Województwo: Wielkopolskie
No właśnie
najstarsze auto u nas to jedna astra classic
reszta to kie(wtf)(chyba 4) powyżej 2007


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 24 lip 2013, o 20:21 
ModTeam
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2009, o 08:49
Posty: 1227
Lokalizacja: Lędziny
Pochwały: 9
Pojazd: Ogar 200, Aprilia Leonardo 150
GG: 8090211
Województwo: Śląskie
BTW dobre ma przełożenia w tym rowerze... ;) Jechał tylko 40 km/h bo jechał rowerem.. ;]

_________________


Apka na fejsie: https://www.facebook.com/apriliars125gsbydziku/?ref=hl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 24 lip 2013, o 21:38 
Poziom

Dołączył(a): 14 cze 2010, o 19:30
Posty: 6679
Pochwały: 108
Pojazd: FSO Polonez Caro 1.4 16V, BMW 330d
GG: 0
Województwo: Łódzkie
W sumie kumpel jeździ hobbystycznie na rowerze, wyrobiony już jest i 60 km/h dla niego to nie problem ;p


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 24 lip 2013, o 21:40 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 wrz 2010, o 17:40
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Pochwały: 6
Pojazd: VW Golf III 97'
Romet Ogar 200 85'
Romet M-2 87'

GG: 0
Województwo: Mazowieckie
dziku203 napisał(a):
BTW dobre ma przełożenia w tym rowerze... ;) Jechał tylko 40 km/h bo jechał rowerem.. ;]


W sumie przy dobrej kodyszcze i nie złym sprzęcie, to nic wielkiego, ale nie sądzę aby normalny typ tyle leciał xD

Co do polonezów, w sumie chyba się czasami coś zdarzy. Ale u mnie są niestety same te Kie(takie dziadostwo że głowa mała, sama policja mówi to samo, wystarczy pogadac z policjantem), Alfy i inne wynalazki które po prostu mają być zapchaj dziurą a nie porządnym radiowozem.

_________________


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net