Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 17:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 lip 2011, o 21:49 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 maja 2011, o 08:47
Posty: 191
Lokalizacja: Stężyca
Pojazd: [Simson S51 B1-4] '17 czerwca 1987r. Niemcy, Suhl
GG: 0
Województwo: Pomorskie
Pierwszy dzień posiadania Simsona. Ja oczywiście mam kartę. Był dowód rej. OC, umowa kupna-sprzedaży. No i jadę na St z siostrą, bo chciała żebym ją przewiózł. Obaj bez kasku. Dojeżdżam do krzyżówki i wyciągam rękę i skręcam. Jedyneczka, sprzęgło dwuje...... no i z parkingu sklepowego lizaczek. A była to policja Kartuska... (Dawid_987 powinien się orientować co to są za szatany)... Dobri deń... bla bla... i jedzie ze mną twardo.: brak kasków, przewożenie osoby gdy nie masz ukończone 16 lat, gdy migacze są nie sprawne powinny być zwrócone do dołu, nie działa klakson, słabe światła (wszystko za sprawą zaśniedziałej końcówki aku.). Skończyło się na szczęście tylko spuszczeniem "lyftu" z kół. No i weź pchaj takiego byka na flakach do domu przez 300m... xD Oczywiście jeszcze mnie spisał...

_________________
Obrazek

I <3 WFD & PLNY


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 22 lip 2011, o 22:06 
VIP
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2010, o 17:49
Posty: 1852
Lokalizacja: Żychlin/Kutno
Pochwały: 5
Pojazd: Opel Astra G 1.6 8v, Bohy z Dedeeru
GG: 5104517
Województwo: Łódzkie
OneK napisał(a):
przewożenie osoby gdy nie masz ukończone 16 lat


To ten przepis jednak istnieje? U mnie na to leją, raz mnie złapali tak do wyrywkowej kontroli jak kumpla wiozłem, nic mi nie powiedzieli na ten temat.

_________________
"Jeśli chcesz, by coś dobrze zrobiono - zrób to sam..."


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 22 lip 2011, o 22:08 
A ja w 5 letniej karierze motorowerzysty nie miałem nawet kontroli :D


Góra
  
 
PostNapisane: 22 lip 2011, o 22:36 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2011, o 21:44
Posty: 771
Pochwały: 13
Pojazd: Romet Ogar 200 '86
MZ ETZ 150

GG: 11120289
Województwo: Podkarpackie
A mnie jakoś tam na motorze jeszcze nigdy nie złapali raz na wsi jawą 350ts kolegi jechałem miałem 13 lat i nawet karty motorowerowej nie miałem ani kasku oni przejechali i nic :-D ostatnio z wiaduktu ogarkiem zjeżdżałem z 80km/h chyba było bo silnik miał takie obroty jak nigdy policja drogówka za mną ,tylko się śmiali i na mnie patrzyli :D A tak to się uciekalo po mieści jak policja przyjeżdżała nawet się mandat dostało za zakłucanie porządku :D

_________________
Ogar nie jeździ? nie odpala? Wymień gaźnik na gaźnik z simsona !
Mixol to nie olej, to płynna technologia :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 22 lip 2011, o 23:02 
VIP

Dołączył(a): 25 lip 2010, o 14:12
Posty: 2137
Lokalizacja: Okolice Gdańska
Pochwały: 31
Pojazd: Ogar 200
GG: 0
Województwo: Pomorskie
OneK nie przypominaj mi tej policji Kartuskiej wiem jacy oni są, jak jade ogarem to modle się aby ich nie spotkać xD miejscowi to pikuś w porównaniu z nimi

_________________
Podpis zbyt rozbudowany : pokaż podpis


Ostatnio edytowano 22 lip 2011, o 23:12 przez Dawid_987, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 22 lip 2011, o 23:09 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2010, o 13:32
Posty: 1206
Lokalizacja: Grodysławice
Pochwały: 8
Pojazd: Pegaz
GG: 17779564
Województwo: Lubelskie
Aleksander_PL napisał(a):
No to tak... Ogar był podczas jego pierwszego remontu, nie miał silnika w ramie i akurat koło tylne przykręcałem, a że w garażu ciemno jak w d*pie no to drzwi otworzyłem i gada wyprowadziłem patrze sę a tam POLICMENI się "toczą"- ich prędkość była powalająca. No to ja se myślę jeszcze ku*wa ich brakuje żeby się przyczepili. No i tak się toczą i TAK PERFIDNIE mi się w oczy patrzą :cenzura: no to ja myślałem że chcę do nas wjechać (bo raz już byli jak okazało się że mam fałszywe pieniądze.... e tam! długo by opowiadać ;-) ) No to ja wzioł ręcami Orgazma i do garażu pcham bo sę myślę że chcą do nas wjechać w sprawie wyż. wym. powodu. I nie wjechali, ja się patrzę na nich cały czerwony mało nie zrobię pod siebię, tak mi ręce drżały a oni w śmiech, tak się śmieli że musieli prawie stanąć.

A przy okazji powiem też o tej kasie.
ble, ble... i przejeżdża Policja i dzwonią do domu (a to było po 6.30 i ja pierwszy do domu wróciłem z Kościoła a reszta się wlekła) no to myślę że to moja siostra sobie robi jaja to ja idę do drzwi łapię za klamkę i krzyczę:
-Kamila, do jasnej chol*ry przestań bo jak ci przepier( i tu słyszę )
-Dzień dobry, POLICJA.
ja myślałem że ja ku*wa dostanę zawału!!! nabrałem powietrza, zaczerwieniłem się i zapowietrzyłem
-oni: rodzice są???
-ta...ta...taaaak, taaato Policja do ciebie!
a z nich to jest dwóch porządnych chłopów, i znowu szyderczo się na mnie patrzyli, poczekali na mamę i wypili 0,5litra wody nie wspominając o 2 torebkach cherbaty które moczyły się w wodzie (tworząc miejscowy przysmak zwany również herbatą)...
A jak na mnie i kumpla wielka Pani sołtys "ober-kapo" nasyłała policję to my za Orgazmy i do obory z nimi :D

Dodano: 22 lipca 2011, o 20:58

a u nas jak policmeni łapiłą to spuszczają powietrze i paliwo i weź pchaj działający motor przez 4 km na kapciach

KUHWA MAĆ to już motor na dwór nie można wyciągnąć? jak to czytałem śmiać mi się chce. zastanów się co piszesz!

_________________
Mów mi Barth, Bartek, Bartłomiej.

I <3 CYCKI!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 22 lip 2011, o 23:29 
VIP
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2011, o 21:00
Posty: 4526
Lokalizacja: Częstochowa/Koniecpol
Pochwały: 48
Pojazd: Romet Ogar 200
GG: 0
Województwo: Śląskie
Ja kiedyś wyjeżdżam ogarem z posesji jadę 50m patrze policja z naprzeciwka jedzie a ja bez karty to zawrót i na podwórko. A jak przejechali to sobie pojechałem. Obecnie nie mam się czego bać wszystko na legalu :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 lip 2011, o 01:37 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2011, o 21:44
Posty: 771
Pochwały: 13
Pojazd: Romet Ogar 200 '86
MZ ETZ 150

GG: 11120289
Województwo: Podkarpackie
Straszne normalnie taka ucieczka...

_________________
Ogar nie jeździ? nie odpala? Wymień gaźnik na gaźnik z simsona !
Mixol to nie olej, to płynna technologia :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 lip 2011, o 08:14 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 12:47
Posty: 1263
Lokalizacja: Przedbojewice
Pochwały: 25
Pojazd: Romet Ogar 200 88'
Audi 80 b3 1.8s 90'

GG: 16013509
Województwo: Kuj.-pom.
jak przejeżdżacie koło policji (oczywiście nielegalnie- brak papierów , karty itp) to najgorszą rzeczą jest złapać schizę i zawrócić ! kolega nie miał raz OC w chinolku i jak schizę złapał, to zaczął w polne zjeżdżać i zawrócił , to się za nim puścili, a ja 2 razy przejeżdżałem ogarem (nie mam ani karty, ani kwitów) i jechałem na luzie, zero paniki, tak jakby ich nie było, to tylko się patrzeli z uśmiechem (nie wiem czy to z powodu że to ogar, czy kask mojego brata - maźnięty sprejem na biało i granatowe paski z super zaciekami) i nic nie zrobili. jak zauważą , że młody motórzysta złapie stracha , to coś jest nie tak, więc potem was łapią itd :)

_________________
Autor postu jest autorem postu
Moje maszynki:
Ogar
Mondziak
Astra
Audi 80


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 lip 2011, o 13:30 
Dokładnie tak jak pisze Waldi nie można panikować.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net