Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 27 kwi 2024, o 14:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 36 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 23 cze 2010, o 22:37 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 4 kwi 2010, o 17:49
Posty: 1852
Lokalizacja: 呕ychlin/Kutno
Pochwa艂y: 5
Pojazd: Opel Astra G 1.6 8v, Bohy z Dedeeru
GG: 5104517
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Ty to powiedzia艂e艣 :D

_________________
"Je艣li chcesz, by co艣 dobrze zrobiono - zr贸b to sam..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 24 cze 2010, o 05:17 
Ma pytanie do Moderator贸w przekle艅stwo '' obcym j臋zyku '' tu piszemy po Polsku a nie rosyjski itp a mo偶e jeszcze w j臋zyku '' flamadzkim itp. co do wyra偶e艅 na forum jak zauwa偶y艂em ,nasz j臋zk ojczysty jest pi臋kny ,to prosz臋 zwr贸ci膰 uwage na tak膮 pisownie '' cytuje;;g艂贸wno warte - jeszcze napisane bez litery 艂 /czy ma艂o ,nic nie warte itp - brzemnie tych cytat贸w jest moi zdaniem ogromn膮 r贸偶nic膮 p.s co innego b艂臋dy literowe ,jest si臋 zm臋czony itp ale te偶 to nie mo偶e by膰 na gminne ,w ko艅cu trudno zrozumie膰 intecje pisz膮膰ego co ma na my艣li .


G贸ra
  
 
PostNapisane: 24 cze 2010, o 09:03 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 4 kwi 2010, o 17:49
Posty: 1852
Lokalizacja: 呕ychlin/Kutno
Pochwa艂y: 5
Pojazd: Opel Astra G 1.6 8v, Bohy z Dedeeru
GG: 5104517
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Poza tym regulamin forum, tak jak prawo powinien obowi膮zywa膰 wszystkich user贸w w takim samym stopniu

_________________
"Je艣li chcesz, by co艣 dobrze zrobiono - zr贸b to sam..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 24 cze 2010, o 09:23 
JuniorAdmin
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 1 lip 2009, o 22:18
Posty: 4488
Lokalizacja: Pozna艅
Pochwa艂y: 83
Pojazd: Ogar 200, MZ ETZ 150, Suzuki GSX 250, Volvo V70
GG: 0
Wojew贸dztwo: Wielkopolskie
Mimi, Ha ! chcesz powiedzie膰 偶e regulamin 艂amie moderacja ? Dawaj dow贸d bo pisa膰 to sobie ka偶dy mo偶e


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 24 cze 2010, o 09:37 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 26 lip 2009, o 21:41
Posty: 800
Lokalizacja: okolice Bia艂egostoku
Pochwa艂y: 23
Pojazd: Ogar 200 89'
Pronar Minsk 125/4 04'

GG: 0
Wojew贸dztwo: Podlaskie
Ja np. dosta艂em warna od Dziadek bo jemu si臋 nie wy艣wietli艂 obrazek z jednych z temat贸w. Sprawa si臋 wyja艣ni艂a.
Piankos,kiedy艣 jeden z mod贸w dosta艂 bana na [tu dok艂adnie nie wiem na jaki czas], ale wiem, 偶e dosta艂 na obraz臋 innych u偶ytkownik贸w.

Mam pytanie: Kto usun膮艂 m贸j post w tym temacie: sprz-g-o-t4921.html i dlaczego by艂 z艂y :-?

_________________


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 24 cze 2010, o 09:42 
rometlove napisa艂(a):
Dziadek napisa艂(a):
nie wiem to chyba nie na mojej zmianie. Bo ja staram si臋 by膰 sprawiedliwy cho膰 s膮 r贸偶ne przypadki wszystko zale偶y od okoliczno艣ci. Czy dzia艂a si臋 pod wp艂ywem presji, czy celowo dosadnie, z艂o艣liwie a to chyba jest r贸偶nica. Standardowo przekle艅stwo ban 24 godz + warn chyba , ze zbierze si臋 odpowiednia ilo艣膰 warn贸w to w zale偶no艣ci od ilo艣ci mo偶na dosta膰 od tygodnia do miesi膮ca... Czasem si臋 niekt贸rym userom upieka bo np moderator zapomni da膰 warn i dzia艂a to na jego korzy膰. PS Buka z mumink贸w mnie przera偶a xD



Pewnie, ale za przekle艅stwo w innym j臋zyku (np. rosyjskim), kt贸re wcale nie jest najgorszym, tylko jednym z l偶ejszym (je*a膰), daje si臋 2 tygodnie, w dodatku za pierwsze przekle艅stwo, tylko, 偶e user wiedzia艂 co tam pisze i ju偶 2 tygodnie w por贸wnaniu, gdy kto艣 napisze po POLSKU wszystkim znan膮 ku*w臋 to dostaje albo edita albo warna albo bana na 24h. Ja bym radzi艂 ju偶 lepiej przemilcze膰 ten temat i go zamkn膮膰, bo te wasze zasady dzia艂ania forum i administatorzy to niewypa艂.

Tyle z mojej strony.

Dodano: 23 czerwca 2010, o 23:31

Dziadek napisa艂(a):
s膮 r贸偶ne sytuacj臋 wi臋c regulamin jest elestyczny bez wzl臋gu na okoliczno艣ci mamy prawo u偶ywa膰 swoich przywilej贸w. zawsze mo偶na si臋 odwo艂a膰 zdarzy艂o si臋 raz tak , ze przez nieuwag臋 wstawi艂em warna nies艂usznie ale to wszystko da si臋 cofn膮膰 :)



Ma艂o co nie zapomnia艂em. Jak chcia艂em si臋 odwo艂a膰 od bana, za pomoc膮 Knypasa, kt贸ry utworzy艂 temat, o moim banie, to admini stwierdzili, 偶e nie ma to sensu i zas艂u偶y艂em na 2 tygodnie za jedno je*a膰 po rosyjsku :-o, wi臋c olali to i zamkn臋li temat. Nawet pisa艂em, 偶e nie chc臋 unbana ca艂kowitego, bo wiem, 偶e przekln膮艂em, ale to trzeba by艂o mi da膰 maks 3 dni...

Ale o tym , 偶e mia艂e艣 6 warn贸w ju偶 nie wspomnia艂e艣? Dlatego dosta艂e艣 2 tygodnie... My modzi/admnini wiecznie prosi膰 si臋 nie b臋dziemy o popraw臋. Karia mia艂a by膰 na celu dotkliwa i poskutkowa艂a. Nie wiem czy zauwa偶y艂e艣 Rometlove ale si臋 poprawi艂e艣 na tym forum i o to mi chodzi艂o by ten problem rozwi膮za膰


G贸ra
  
 
PostNapisane: 24 cze 2010, o 09:50 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 13 maja 2010, o 17:59
Posty: 43
Pojazd: Ogar 200
GG: 7771270
Wojew贸dztwo: 艢wi臋tokrzyskie
Mo偶e ja si臋 wypowiem na ten temat. Administrator jasno powinien napisa膰 rozpisk臋 co za co i na ile... i powinien si臋 do tego ka偶dy stosowa膰 wtedy nie b臋dzie takich problem贸w. Po za tym jak by u偶ytkownik kt贸ry ma 100 pochwa艂 i 3 tysi膮ce post贸w jak by wszed艂 z rana na forum i by zobaczy艂 wiadomo艣膰 ze ma bana to chyba by艂o by to troch臋 艣mieszne... dlatego nie ma co si臋 dziwi膰 moderacji. Po za tym forum to phpbb wi臋c chyba ma opcj臋 automatycznej cenzury :) jak nie to administrator powinien napisa膰 taki skrypt :)

_________________
Naprawa Ogara 200
Przer贸bka Ogara 200


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 24 cze 2010, o 10:04 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 4 kwi 2010, o 17:49
Posty: 1852
Lokalizacja: 呕ychlin/Kutno
Pochwa艂y: 5
Pojazd: Opel Astra G 1.6 8v, Bohy z Dedeeru
GG: 5104517
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Piankos napisa艂(a):
Mimi, Ha ! chcesz powiedzie膰 偶e regulamin 艂amie moderacja ? Dawaj dow贸d bo pisa膰 to sobie ka偶dy mo偶e



A czy ja powiedzia艂em, 偶e moderatorzy 艂ami膮 regulamin? M贸wi臋 po prostu, 偶e powinien on dotyczy膰 wszystkich user贸w tak samo, a nie np. jak jest d艂u偶ej na forum to mo偶e robi膰 to, czego inni nie mog膮... Ja rozumiem 偶e zas艂u偶ony u偶ytkownik mo偶e mie膰 jakie艣 przywileje, ale je艣li z艂amie kt贸ry艣 punkt regulaminu, to wypada艂oby da膰 chocia偶by tylko ostrze偶enie s艂owne, a nie ukrywa膰 przewinienie...

_________________
"Je艣li chcesz, by co艣 dobrze zrobiono - zr贸b to sam..."


Ostatnio edytowano 24 cze 2010, o 10:18 przez Mimi, 艂膮cznie edytowano 2 razy

G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 24 cze 2010, o 10:06 
Jak ten u偶ytkownik kt贸ry ma 100 pochwa艂 itp - kogo艣 na forum zniewa偶y co wtedy :-? ,trzeba bra膰 pod uwag臋 ka偶d膮 opcje.


G贸ra
  
 
PostNapisane: 24 cze 2010, o 10:17 
JuniorAdmin
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 5 kwi 2010, o 12:20
Posty: 6315
Lokalizacja: WUR
Pochwa艂y: 28
Pojazd: YYyyy
GG: 0
Wojew贸dztwo: Zachodniopomorskie
Trzeba to por贸wna膰 z karami policyjnymi. Przyk艂ad np jak z艂apali prezydenta 偶e przekroczy艂 pr臋dko艣膰 to jego kierowca dosta艂 mandat i nie by艂o ostrze偶enia, chocia偶 policjant m贸g艂 to zrobi膰 i nie dawa膰 mandatu. Tu powinno by膰 to samo. Nie wa偶ne czy weteran czy vip czy sponsor czy normalny u偶ytkownik , to wszyscy powinni by膰 r贸wni je偶eli chodzi o kary i ostrze偶enia. Regulamin jest po to , aby go przestrzega膰 i nie powinno by膰 偶adnych ulg ze wzgl臋du na rang臋.
To tyle z mojej strony
Pozdrawiam

_________________
T P S k&rwa! xD Specjalysta, znafca, cz艂onek 艂awy oburzonych. xD
"Dla klyenta wszystko, nawet ukurzy膰 moge."



G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 36 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 16 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net