Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 27 kwi 2024, o 09:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 36 ]  Przejd藕 na stron臋 1, 2, 3, 4  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 23 cze 2010, o 22:00 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 4 kwi 2010, o 17:49
Posty: 1852
Lokalizacja: 呕ychlin/Kutno
Pochwa艂y: 5
Pojazd: Opel Astra G 1.6 8v, Bohy z Dedeeru
GG: 5104517
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Witam.
Ot贸偶 ostatnio przegl膮daj膮c forum, zrazi艂a mnie jedna rzecz:
Kto艣 w temacie pisa艂 przekle艅stwa typu kur*a itp. Po chwili jego post zosta艂 edytowany (chyba przez jednego z moderator贸w, bo usera na stronce ju偶 nie by艂o) i zosta艂 dodany :cenzura:
Z kolei kiedy ja napisa艂em jedno przekle艅stwo w temacie, dosta艂em bana na ok. 24h
Wyt艂umaczcie mi prosz臋, jaka jest r贸偶nica mi臋dzy userem, a userem?
Dla dobra sprawy nie podam nazwy tematu, ani jego autora, nie chc臋 by ktokolwiek poni贸s艂 kar臋 w tej sprawie, ani 偶eby by艂y jakie艣 k艂贸tnie, po prostu pisz臋 ten temat, bo zrazi艂o mnie to troch臋...

_________________
"Je艣li chcesz, by co艣 dobrze zrobiono - zr贸b to sam..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 cze 2010, o 22:06 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 23 gru 2008, o 20:35
Posty: 1398
Lokalizacja: LE艢NICA[LICHYNIA]
Pochwa艂y: 13
Pojazd: -
GG: 8767766
Wojew贸dztwo: Opolskie
Po prostu do艣wiadczenie i czas przebyty na forum liczba post贸w wiedza o sprz臋tach :idea: itp.
To jest po prostu 偶ycie.
DL przyk艂adu kiedy moj膮 mam臋 zatrzyma艂a policja za brak 艣wiate艂 i pisali mandat ulic膮 przejecha艂 ci膮gnik bez tr贸jk膮ta i 艣wiate艂 dwaj ludzie na skuterku bez kask贸w samoch贸d z nadmiern膮 pr臋dko艣ci膮 i motocyklista na jednym kole.Tyle ci powiem.
A poza tym mod modowi nie r贸wny.S膮 ludzie i ludziska.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 cze 2010, o 22:07 
nie wiem to chyba nie na mojej zmianie. Bo ja staram si臋 by膰 sprawiedliwy cho膰 s膮 r贸偶ne przypadki wszystko zale偶y od okoliczno艣ci. Czy dzia艂a si臋 pod wp艂ywem presji, czy celowo dosadnie, z艂o艣liwie a to chyba jest r贸偶nica. Standardowo przekle艅stwo ban 24 godz + warn chyba , ze zbierze si臋 odpowiednia ilo艣膰 warn贸w to w zale偶no艣ci od ilo艣ci mo偶na dosta膰 od tygodnia do miesi膮ca... Czasem si臋 niekt贸rym userom upieka bo np moderator zapomni da膰 warn i dzia艂a to na jego korzy膰. PS Buka z mumink贸w mnie przera偶a xD


G贸ra
  
 
PostNapisane: 23 cze 2010, o 22:08 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 23 gru 2008, o 20:35
Posty: 1398
Lokalizacja: LE艢NICA[LICHYNIA]
Pochwa艂y: 13
Pojazd: -
GG: 8767766
Wojew贸dztwo: Opolskie
PS. regulamin :arrow:
14. Zabrania si臋 publicznego dyskutowania na temat decyzji podj臋tej przez moderatora/admina w sprawach banicji oraz warn贸w-je偶eli masz w膮tpliwo艣ci zawsze mo偶esz z艂o偶y膰 apelacj臋 do administratora na pw lub komunikator internetowy.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 cze 2010, o 22:14 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 4 kwi 2010, o 17:49
Posty: 1852
Lokalizacja: 呕ychlin/Kutno
Pochwa艂y: 5
Pojazd: Opel Astra G 1.6 8v, Bohy z Dedeeru
GG: 5104517
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
no w艂a艣nie to wed艂ug mnie jest b艂膮d, szanuj膮 kogo艣 za to 偶e jest d艂ugo na forum, ma du偶膮 wiedz臋, rozumiem, ale kary powinny by膰 dla wszystkich takie same...

Dziadek napisa艂(a):
...Buka z mumink贸w mnie przera偶a xD


o to chodzi艂o, ma was przera偶a膰 xD chyba nie b臋dzie za to warna ? :D xD

a co do regulaminu: ja nie kwestionuj臋 warna np. 偶e dla mnie warn by艂 nie s艂uszny, mnie si臋 jak najbardziej nale偶a艂, tylko zwracam uwag臋 na nieprawid艂owo艣膰 jak膮 zauwa偶y艂em

Dziadek, mam pro艣b臋 zamknij lepiej ten temat bo jezcze jaka艣 wi臋ksza k艂贸tnia z tego wyjdzie, a mnie przecie偶 nie o to chodzi...

_________________
"Je艣li chcesz, by co艣 dobrze zrobiono - zr贸b to sam..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 cze 2010, o 22:18 
Administrator
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 29 lis 2007, o 21:07
Posty: 4555
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Pochwa艂y: 29
Pojazd: Ogar 200, Honda Hornet
GG: 0
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Nie rozmawiamy tu o konkretnym przypadku, punkt regulaminu dotyczy dyskusji na temat: "dlaczego ja dosta艂em warna" i usilne przekonywanie moderacji o zniesienie bana.
Wracaj膮c do tematu, wszystko zale偶y od humoru "banodawcy" xD . Poza tym, ka偶dego u偶ytkownika traktujemy indywidualnie

_________________
www.ogar200.pl
Prawdziwa wiedza i m膮dro艣膰 powinna zawsze i艣膰 w parze z pokor膮 i ch臋ci膮 pomagania innym

Dziwisz si臋 偶e na forum nie ma 偶adnych reklam? Taki by艂 m贸j cel! Jestem przeciwnikiem komercyjnego internetu! Nast臋pn膮 przyczyn膮 takiego stanu rzeczy jest fakt i偶 niedorzeczne i perfidne jest sprzedawanie czyich艣 informacji!
ObrazekPisz臋 poprawnie po polsku.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 cze 2010, o 22:18 
s膮 r贸偶ne sytuacj臋 wi臋c regulamin jest elestyczny bez wzl臋gu na okoliczno艣ci mamy prawo u偶ywa膰 swoich przywilej贸w. zawsze mo偶na si臋 odwo艂a膰 zdarzy艂o si臋 raz tak , ze przez nieuwag臋 wstawi艂em warna nies艂usznie ale to wszystko da si臋 cofn膮膰 :)


G贸ra
  
 
PostNapisane: 23 cze 2010, o 22:27 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 9 pa藕 2008, o 20:35
Posty: 1265
Lokalizacja: Jas艂o
Pochwa艂y: 27
Pojazd: Komar 2350 '74r. - sprzedany
WSK 125

GG: 7060678
Wojew贸dztwo: Podkarpackie
Tak, zgadza si臋. To ja zmieni艂em przekle艅stwo na " :cenzura: ". Po prostu powiedzmy 偶e jest to zas艂u偶ony u偶ytkownik dla forum i za pojedyncze wyst臋pki (od czasu do czasu) kara mu si臋 nie nale偶y. I tak jak pisa艂 OJS:

Cytuj:
Poza tym, ka偶dego u偶ytkownika traktujemy indywidualnie

_________________
"pozdrawiam, lewa w g贸r臋, jeste艣my bra膰mi wszyscy..."

pavel0910-t5054.html


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 cze 2010, o 22:30 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 4 kwi 2010, o 17:49
Posty: 1852
Lokalizacja: 呕ychlin/Kutno
Pochwa艂y: 5
Pojazd: Opel Astra G 1.6 8v, Bohy z Dedeeru
GG: 5104517
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
no dobra, ka偶dy ma inne zdanie, proponuj臋 jednak zako艅czy膰 t臋 dyskusj臋, bo kto wie co z tego wyniknie...

_________________
"Je艣li chcesz, by co艣 dobrze zrobiono - zr贸b to sam..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 23 cze 2010, o 22:31 
Tak偶e wychodzi na to, 偶e to ja jestem ten z艂y zdziadzia艂y Dziadek kt贸ry terroryzuje forum :D <lol>


G贸ra
  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 36 ]  Przejd藕 na stron臋 1, 2, 3, 4  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 20 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net